. . .

نقد و بررسی نقد و بررسی رمان پراگما| زینب رستمی

تالار نقد خوانندگان آثار

دمیــــــورژ

رمانیکی نقره‌ای
نویسنده ویژه
نویسنده
رمانیکی‌نویس
دل‌نویس
ناظر
منتقد
گوینده
کاربر منتخب
کاربر ثابت
نام هنری
دمیورژ
مقام خاص
منتقدیار
شناسه کاربر
123
تاریخ ثبت‌نام
2020-11-05
آخرین بازدید
موضوعات
259
راه‌حل‌ها
32
پسندها
24,332
امتیازها
698

بــهــ نــامــ عــاشــقــ تــریــنــ♥

نام رمان: پراگما
ژانر: عاشقانه، اجتماعی
نویسنده: زینب رستمی(سارا)

fa4818_23negar-۲۰۲۳۰۵۱۸-۱۲۵۹۴۸_960.png

خلاصه: روایت‌گر عاشقانه‌ای نرم و لطیف در پس نا‌آرامی و هیاهوی اطرافیان. دختری که در کودکی بر اثر اتفاقی شنوایی‌اش را برای مدت کوتاهی از دست می‌دهد و بعد از آن، در تنگنای غم گم می‌شود و چندی بعد، خود را افسرده میابد. حال او درگیر عشقی شده که از عاقبتش اطلاعی ندارد. کاش بداند برای حل کردن مشکلاتش، فرار را چاره نیست، بلکه پذیرش را چاره است! کاش بداند شرط موفقیتش، کنار آمدن با حوادثی است که در گذشته قرار دارند.

پ.ن: در تقسیم‌بندی یونانیان پراگما یعنی عشق بادوام.

zeinabrostami

رمانیکی فعال
رمانیکی
شناسه کاربر
4912
تاریخ ثبت‌نام
2023-04-25
موضوعات
4
پسندها
1,251
امتیازها
113

خب سلام صد سلام بر خانوم رستمی دانا و توانا

قلم که خوب بود و بعضی جاها باید ایستاده براش دست زد ، بعضی وقت ها دلم میخواست موهای خودمو از دست شخصیت های رمان بکنم و اولش که خودم دلم میخواست همونجا آنیسا رو بزنم و با خودم گفتم د اعتراف کن بی جول دیگه ولی خب اگر اعتراف می کرد که خواندنش دیگه لطفی نداشت ، من نمی دونم شاید این به نظر من ایراد باشه ولی اصولا ،شخصیت رمان تو سری خور دوست ندارم ولی چه پسر چه دختر دوست دارم ی شخصیت قوی ببینم که گاهی وقت ها از سر عشق ضعیف نشون میده . که البته اول رمان آنیسا به نظرم همون شخصیت توسری خور بود ولی بعدا نظرم عوض شد در مورد اسم پراگما هم جذب کرد هم فراری داد چون نمی دونستم معنیش چی میشه ولی بعدا که خوندم جذب شدم در مورد ژانر مناسب بود . بخوام بگم بیست تا خط دیگه میشه نوشت ولی در همین حد کافیه موفق باشید خانم رستمی
مرسی عزیزم. باید بگم که اسم رمان عوض میشه چون یه کتاب رمانم با این اسم وجود داره🙄
خلاصه که درگیر ویرایشم. تغییرات زیاد میشه به جرعت می‌تونم بگم که شخصیت‌ها ۶۰٪ تغییر می‌کنن