. . .

در دست اقدام دلنوشته ژیپسوفیلیا | Delvinak

تالار دلنوشته کاربران
ژانر اثر
  1. عاشقانه
photo6386428921_0xfh.jpg

نام دلنوشته: ژیپسوفیلیا
نویسنده: Delvinak
ژانر: عاشقانه
مقدمه : ژیپسوفیلیا یا گل‌صدفی، نام یک نوع گل زیباست، که به صورت یک‌ساله یا دائمی زنده می‌ماند.
تو دقیقا به اندازه‌ی این گل زیبا هستی و مانند این گل ابدی؛ تا ابد برایم خواهی ماند ژیپسوفیلیای من!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Delvinak

مدیر طراحی و ادیت
پرسنل مدیریت
مدیر
طراح
ادیتور
انتشاریافته‌ها
1
مدیر کتابدونی
- طراحی
مدیر
طراحی+ادیت
شناسه کاربر
5816
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-13
آخرین بازدید
موضوعات
80
راه‌حل‌ها
24
پسندها
1,393
امتیازها
416

تنها دلگرمی من تویی! بین این نشدن‌ها، رفتن‌ها، اشک در آوردن‌ها، اذیت کردن‌ها، درک نکردن‌ها، من شبیه یک دختر کوچولوی پنج‌ساله، به تو پناه می‌ارم!
می‌شه هیچ‌وقت نری؟ هیچ‌وقت تنهام نزاری؟ چون من تو رو ان‌قدر‌ دوست‌دارم که اگر یک روز بخوام از آدم‌ها فاصله بگیرم تو رو هم با خودم خواهم برد.
ان‌قدر دوستت‌دارم که قرار نیست هیچ‌وقت از بغل‌کردنت، محبت‌هات، مهربونی‌هات، و نوازش‌هات و هرچیزی که به تو مربوط می‌شه خسته بشم.
شبیه‌ آهنگ‌های مورد علاقه‌ام می‌مونی؛ که ان‌قدر گوششون می‌دم تا تمام متنش رو حفظ شم و بعد از این گوش‌دادن این آهنگ برام از قبل هم شیرین‌تر خواهد بود.
وقتی می‌گم شبیه آهنگ‌هام یعنی هیچ‌جوره نمی‌تونم ازت بگذرم؛ هیچ‌جوره نمی‌تونم برای شخص دیگه‌ای ازت دل بکنم و حتی اگر کسی بیشتر از من بلدت بود؛ قطعا بهش حسادت می‌کنم.
خلاصه بگم؛ تنها فرق تو با آهنگ‌هام اینه که آهنگ‌هام گوشم‌ رو و تو روح و جانم رو نوازش می‌دی!

آخرین ویرایش:

Delvinak

مدیر طراحی و ادیت
پرسنل مدیریت
مدیر
طراح
ادیتور
انتشاریافته‌ها
1
مدیر کتابدونی
- طراحی
مدیر
طراحی+ادیت
شناسه کاربر
5816
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-13
آخرین بازدید
موضوعات
80
راه‌حل‌ها
24
پسندها
1,393
امتیازها
416

تو آدم امن منی؛ یعنی بهت بیش‌تر از چشم‌هام اعتماد دارم. یعنی هروقت مشکلات بیخ گلوم رو گرفتن
و داشتم خفه می‌شدم بدون نگران بودن همه‌چیز رو واست تعریف می کنم. جلوی تو خود واقعیم‌ام و از هیچ‌چیز نمی ترسم.
تو تنها کسی هستی که کل داستان زندگیم رو بهش گفتم و من رو بهتر از همه می‌شناسه.
جلوی تو از مسخره بازی گرفته تا جیغ‌هایی که گوش آسمونم کر می‌کنند خجالت نمی‌کشم. بعضی‌ها فکر می‌کنند عشق چیز قشنگیه؛
ولی به نظر من داشتن یک آدم که کنارش آرامش داشته باشی و اعتمادت رو جلب کرده باشه؛ جوری که بتونی وقتی رفتی پیشش همه جوره راحت باشی

و مطمئن باشی اگه یک روز همه ازت متنفر شدن اون میاد دنبالت و باهم بیرون برید؛ صد برابر قشنگ‌تر از عشقه.

Delvinak

مدیر طراحی و ادیت
پرسنل مدیریت
مدیر
طراح
ادیتور
انتشاریافته‌ها
1
مدیر کتابدونی
- طراحی
مدیر
طراحی+ادیت
شناسه کاربر
5816
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-13
آخرین بازدید
موضوعات
80
راه‌حل‌ها
24
پسندها
1,393
امتیازها
416

من آدم روزهای خوشت نیستم! من آدمِ روزای سختتم. ممکنه دردی که الان داری رو نفهمم
اما می‌تونم در کنارت بمونم و نزارم درد تنهایی به دردهات اضافه بشه. غصه بخوری غصه می‌خورم؛ بخندی می‌خندم،
کلا حال دلم به تو بستگی داره! من آدم همیشگی زندگیتم و تو واقعی‌ترین و به‌ترین آدم، توی دنیای کوچیکمی.
دلم می‌خواد همیشه خوش‌حال ببینمت! اول به‌خاطر این‌که لایقش هستی و بعد به‌خاطر این‌که لبخند تو قشنگ‌ترین چیزیه که توی این دنیا دیدم
و تورو این‌جوری توی ذهن و قلبم دارم! اومدنت قشنگ ترین اتفاق زندگیم من بود.
از وقتی اومدی توی زندگیم عشق رو برام قشنگ‌تر معنی کردی. من قشنگ‌ترین حس‌هارو با تو تجربه
کردم و خوش‌حالم که کنارمی؛ که مال منی .
تو دلیل حال خوب منی بهترینم؛ تو منو یک عمر بابت داشتنت به‌خدا مدیون کردی!

آخرین ویرایش:

Delvinak

مدیر طراحی و ادیت
پرسنل مدیریت
مدیر
طراح
ادیتور
انتشاریافته‌ها
1
مدیر کتابدونی
- طراحی
مدیر
طراحی+ادیت
شناسه کاربر
5816
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-13
آخرین بازدید
موضوعات
80
راه‌حل‌ها
24
پسندها
1,393
امتیازها
416

تو قشنگ‌ترین اتفاق زندگی منی؛ مهم نیست فاصله‌مون از هم چند دیوار باشه؛ تو از کل ادم‌های این کره‌ی خاکی به قلب من نزدیک‌ترینی
و هیچ‌چیز و هیچ‌کس نمی‌تونه من رو از خیال چشم‌هات و رویای خنده‌هات‌ دور کنه. هیچ‌وقت فکر نمی‌کردم یکی وارد زندگیم شه
که باموهاش، پلک زدنش، خندیدنش، نگاه کردنش و حتی نفس کشیدنش زندگی من رو در این حد زیبا کنه.
تو دقیقا همونی هستی که من به وجودش نیاز داشتم. بعد اومدنت برام یه دنیای رنگی ساختی که نمی‌شه با تو بود و ناراحت بود.
مثل یک معجزه یهویی به داد من رسیدی و شدی دلیل این‌که از زندگیم لذت ببرم.

مرسی که هستی!

Delvinak

مدیر طراحی و ادیت
پرسنل مدیریت
مدیر
طراح
ادیتور
انتشاریافته‌ها
1
مدیر کتابدونی
- طراحی
مدیر
طراحی+ادیت
شناسه کاربر
5816
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-13
آخرین بازدید
موضوعات
80
راه‌حل‌ها
24
پسندها
1,393
امتیازها
416

عشق من!
تو یه بخش بزرگی از زندگی‌منی و همین دلیل واسه این‌که تاهمیشه عاشقت بمونم کافیه.!
می‌دونی دوست‌داشتنم ازاون مدل‌هاست که هرموقع بهت فکرمی‌کنم دلم برات ضعف‌می‌ره و کلی قربون صدقه‌ات می‌رم.
خیلی اتفاق‌ها افتاد! اتفاق‌های خوب و بد. دعواکردیم بحث‌کردیم هم‌رو ناراحت‌کردیم ولی هم‌دیگه‌رو ول نکردیم و هر روز بیشتر از قبل عاشق هم شدیم
می‌دونی تو همونی ک تاصداش می‌کنم؛ جواب می‌ده جانم‌؛ حرف‌هام یادم می‌ره و تودلم هزارباربراش می‌میرم...
خلاصه بگم عشق‌قشنگم!
تو همونی که حال‌بدم‌ رو خوب‌ می‌کنی و حال‌ خوبم‌رو خوب‌تر. آره! تو خود خود همونی!همونی که من‌کنارش خود‌ خودمم.

آخرین ویرایش:

Delvinak

مدیر طراحی و ادیت
پرسنل مدیریت
مدیر
طراح
ادیتور
انتشاریافته‌ها
1
مدیر کتابدونی
- طراحی
مدیر
طراحی+ادیت
شناسه کاربر
5816
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-13
آخرین بازدید
موضوعات
80
راه‌حل‌ها
24
پسندها
1,393
امتیازها
416

نمی‌دونم می‌دونی یا نه؛ ولی دیدن هر لحظه تو برام مثل عمر دوباره می‌مونه! بودنت، خندیدنت، حرف‌زدنت،همه‌چیزت مهم‌ترین دلیل برای حال خوب منه.
تویی که حاضر شدم بخاطرت با خیلی‌ها سرد بشم تا فقط تورو داشته باشم.
اون روزی که برای اولین بار دیدمت هیچ‌وقت فکر نمی‌کردم توانایی این حد دوست‌داشتن فردی رو داشته باشم.
ولی تو بهم ثابت کردی؛ بهم ثابت کردی که چقدر می‌تونی دوست داشتنی باشی.
فکرش هم نمی‌کردم بشی مهم‌ترین آدم زندگیم؛ بشی تمام وجود این دختر. بشی کسی که بدون صدات خوابم نمی‌بره.
ازت می‌خوام بخاطر من هم که شده مواظب خودت باشی. خوش‌حال باشی و بخندی؛ خدایی‌نکرده غم رو به دلت راه ندی.
اخه حال دلم به حالت بستگی داره؛ تو حالت بد باشه داغونم. مثلا؛ به چیزهای خوب فکر کن؛ مثل من که تمام فکر و ذکرم تویی.
همه‌ی این‌ها رو نوشتم تا بدونی که‌چقدر دوستت دارم. بدونی که چقدر باید از خدا به‌خاطر داشتنت تشکر کنم.
خدایا؛ مرسی که یه فرشته‌‌ای رو نصیبم کردی که بفهمم دنیا هنوز هم قشنگی‌های خودش رو داره!