. . .

در دست اقدام دلنوشته ژیپسوفیلیا | Delvinak

تالار دلنوشته کاربران
ژانر اثر
  1. عاشقانه
photo6386428921_0xfh.jpg

نام دلنوشته: ژیپسوفیلیا
نویسنده: Delvinak
ژانر: عاشقانه
مقدمه : ژیپسوفیلیا یا گل‌صدفی، نام یک نوع گل زیباست، که به صورت یک‌ساله یا دائمی زنده می‌ماند.
تو دقیقا به اندازه‌ی این گل زیبا هستی و مانند این گل ابدی؛ تا ابد برایم خواهی ماند ژیپسوفیلیای من!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Delvinak

مدیر طراحی و ادیت
پرسنل مدیریت
مدیر
طراح
ادیتور
انتشاریافته‌ها
1
مدیر کتابدونی
- طراحی
مدیر
طراحی+ادیت
شناسه کاربر
5816
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-13
آخرین بازدید
موضوعات
80
راه‌حل‌ها
24
پسندها
1,393
امتیازها
416

تمام وجودم! وقت‌هایی که هستی انگار روحم خوش‌حاله! تو حتی با بودنت قلبِ من رو شادتر از همیشه می‌کنی.
من ازت ممنونم که با بودنت همه‌ی چیزهای این دنیا رو به چشمم قشنگ‌تر کردی.
تو جواب همه مهربونی‌های منی؛ خدا تو رو به من داد تا متوجه شم هنوز هم می‌شه تو این دنیای پر دغدغه خوشحال بود؛ هنوز هم می‌شه به زندگی امید داشت.
من ازت ممنونم که غم‌هام رو به شادی و شادی‌هام رو به خاطرات موندگار تبدیل کردی.
تو من رو از دریای تاریک غم نجات دادی! حالا من به به‌عنوان جبران کار‌هایت با تمام وجود ازت محافظت می‌کنم؛ تا مبادا از دستت بدم و دوباره اون تو غرق شم . . .
تو جوری برام خوبی که من احساس می‌کنم
خوشبخت‌ترینم و خوشبخت‌تر از من وجود نداره.
من دیوانه‌‌وار در انتظار ثابت شدنِ عشقم به توام!

آخرین ویرایش:

Delvinak

مدیر طراحی و ادیت
پرسنل مدیریت
مدیر
طراح
ادیتور
انتشاریافته‌ها
1
مدیر کتابدونی
- طراحی
مدیر
طراحی+ادیت
شناسه کاربر
5816
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-13
آخرین بازدید
موضوعات
80
راه‌حل‌ها
24
پسندها
1,393
امتیازها
416

تو انقدر کامل شدی که تموم اشتباهات و کارهایی که مناسب نیست رو کاملا از یاد بردی:)
انقدر خاطرت رو می‌خوام که حاضرم هرچی لواشک و شیرکاکائو وجود داره فقط برای خودِ خودت باشه.
تو برای من مثل یک فنجون قهوه ساعت 5:55 صبح می‌مونی؛ شاید اون قهوه چیز کوچیکی باشه ولی کل روزم رو می سازه.
تو کسی هستی که من می‌تونم باهات درمورد تموم کارهایی که انجام دادم و انجام می‌دم حرف بزنم بدون این‌که ذره‌ای خسته بشم.
کسی که مثل یک جادوگر من رو جادوی خودش کرده و به‌جز خودش نمی‌تونم به شخص دیگه‌ای دل ببندم.

اگر بخوام خلاص کنم؛ تو برای من کامل‌ترین و زیباترین و منحصربه‌فردترین فرد داخل کره‌ی زمینی!

آخرین ویرایش:

Delvinak

مدیر طراحی و ادیت
پرسنل مدیریت
مدیر
طراح
ادیتور
انتشاریافته‌ها
1
مدیر کتابدونی
- طراحی
مدیر
طراحی+ادیت
شناسه کاربر
5816
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-13
آخرین بازدید
موضوعات
80
راه‌حل‌ها
24
پسندها
1,393
امتیازها
416

وقتی بهم می‌گن از قشنگی‌های زندگیت بگو؛ از چشم‌هات می‌گم! وقتی از ماه حرف می‌زنن یاد تو می‌افتم!درسته آسمون یه‌دونه ماه داره؛ ولی تو با دو چشم‌های قشنگت دوتا ماه به آسمون قلبم هدیه دادی. امشب دلم دیوونه بازی می‌خواد؛ با تویی که فرسنگ‌ها ازم فاصله داری!ولی خب عشق که فاصله نمی‌شناسه، این‌جوریه که تو می‌شی "دورترین نزدیک من" .
آره! امشب دلم می‌خواد کنارت باشم و صدای خنده‌هامون گوش کل تهران رو کر کنه.دلم‌ می‌خواد ساعت‌ها توی خیابون راه بریم و از هر دری صحبت کنیم.
دلم می‌خواد انگشت‌نمای مردم شیم و خطاب به ما بگن:
-اون دونفر رو نگاه کن؛ چقدر عاشق‌اند.

و در آخر درسته که می‌گن عشق خود خود آزاریه؛ ولی من با وجود تو خود آزارترین آدم روی کره خاکی‌ام عشق قشنگم!

آخرین ویرایش:

Delvinak

مدیر طراحی و ادیت
پرسنل مدیریت
مدیر
طراح
ادیتور
انتشاریافته‌ها
1
مدیر کتابدونی
- طراحی
مدیر
طراحی+ادیت
شناسه کاربر
5816
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-13
آخرین بازدید
موضوعات
80
راه‌حل‌ها
24
پسندها
1,393
امتیازها
416

اون اول که دیدمت فکر نمی‌کردم بشی دلیلِ زنده بودنم؛ فکر نمی‌کردم خندیدنت بشه تنها دل‌خوشیم؛ فکر نمی‌کردم بشی حس خوب زندگیم!
هروقت به خودم‌ می‌ام می‌بینم یکی مثل تو توی زندگیمه؛ همه‌ی وجودم از آرامش پر می‌شه!
به خودم افتخار می‌کنم که انتخابم تو بودی. به خودم افتخار می‌کنم که کسی به خوش‌قلبی و مهربونی تو دارم.
به خودم افتخار می‌کنم که می‌تونم داشته باشمت و قول می‌دم از خودم نرنجونمت و پیش خودم نگهت‌دارم.
پیش خودم نگهت‌دارم تا مبادا در نبودم کسی برنجونتت، ناراحتت کنه، بهت آسیب بزنه.
پیش خودم نگهت‌دارم که خیالم از بودن و نرفتنت تخت باشه.
خودت هم می‌دونی که چه‌قدر
دوست دارم تنها حس خوب توصیف نشدنیم!

آخرین ویرایش:

Delvinak

مدیر طراحی و ادیت
پرسنل مدیریت
مدیر
طراح
ادیتور
انتشاریافته‌ها
1
مدیر کتابدونی
- طراحی
مدیر
طراحی+ادیت
شناسه کاربر
5816
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-13
آخرین بازدید
موضوعات
80
راه‌حل‌ها
24
پسندها
1,393
امتیازها
416

بهم قول بده که هیچ‌وقت خنده‌های از ته دلمون رو یادت نره؛ یادت نره که همیشه کنارتم حتی اگر ازت خیلی دور باشم؛ یادت نره که بهترین چایی عمرمون رو باهم خوردیم؛
یادت نره چقدر باهم تو خیابون‌ها قدم زدیم؛ زیر بارون مثل دیوونه‌ها آهنگ خوندیم؛ یادت نره که کجاها باهم رفتیم؛ یادت نره اون بستنی قیفی وسط زمستون رو که بعد از خوردنش از سرما دندان‌هامون بهم می‌خورد. یادت نره دربند تهران رو که ان‌قدر لواشک‌‌های جورواجور خوردیم که از دل‌درد اشک تو چشم‌هامون جمع شده بود.
حتی دعواهامون، قهر و آشتی‌هامون؛ ‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‎‎‎‌‎‎تنهایی‌های دو نفرمون رو هم یادت نره!
آهنگ‌هایی که باهم گوش کردیم؛ فیلم‌هایی که دیدیم و تا آخرش هزار بار باهم حرف زدیم و نفهمیدیم اصلا آخرش چی‌شد!

خلاصه که یادت نره یکی اینجا هست که حتی وقتی خودت‌هم خودت رو دوست نداری؛ خیلی دوست داره...

آخرین ویرایش:

Delvinak

مدیر طراحی و ادیت
پرسنل مدیریت
مدیر
طراح
ادیتور
انتشاریافته‌ها
1
مدیر کتابدونی
- طراحی
مدیر
طراحی+ادیت
شناسه کاربر
5816
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-13
آخرین بازدید
موضوعات
80
راه‌حل‌ها
24
پسندها
1,393
امتیازها
416

وقتی بداخلاقی دوستت دارم.
وقتی حوصله نداری دوست دارم.
وقتی باهام قهری دوستت دارم.
وقتی خسته ای دوستت دارم‌.
وقتی عصبیی و کنترل رفتارات دست خودت نیست دوستت دارم.
وقتی تازه از خواب بیدار شدی و موهات ژولیدست دوستت دارم.
وقتی سرت شلوغه و کمتر بهم میرسی دوستت دارم.
وقتی همه بگن دوست داشتنت غلطه دوستت دارم.
وقتی سخت ترین شرایط رو داری هم دوستت دارم.
حتی اگه بری هم، بازم دوست دارم.

حقیقیتا تقصیر خودته؛ ان‎‌قدر دوست داشتنی هستی که نمی‎شه دوستت نداشت..

Delvinak

مدیر طراحی و ادیت
پرسنل مدیریت
مدیر
طراح
ادیتور
انتشاریافته‌ها
1
مدیر کتابدونی
- طراحی
مدیر
طراحی+ادیت
شناسه کاربر
5816
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-13
آخرین بازدید
موضوعات
80
راه‌حل‌ها
24
پسندها
1,393
امتیازها
416

تو وسط اون همه غم و اندوه که یقه‌ام رو چسبیده بودند و به قلبم فشار می‌آوردند؛ اومدی توی زندگیم و همه چیز رو از ریشه تغییر دادی. شدی الهام بخشم و بهم انگیزه دادی تا دوباره به زندگیم امیدوار شم. ازم یک آدم هدف‌مند ساختی و خنده‌هایی که خیلی وقت بود فراموش‌شون کرده بودم رو بهم یادآوری کردی.
ببین تو همیشه تو قلبم خواهی‌ماند و قرار نیست هیچ‌وقت از خونه‌ی امنت که قلب منه، جم بخوری.
می‌دونی؟ من هر چه‌قدر فکر می‌کنم نمی‌تونم آرزوی بزرگ‌تر از بودن تو، حال خوب تو و داشتنت پیدا کنم. البته شاید آرزوهای دیگه‌ای هم داشته باشم ولی این‌ها بزرگ‌ترین آرزوی من‌اند.
راستش رو بخوای دیگه نمی‌تونم دوباره بهت بگم که دوستت‌دارم! آخه جمله‌ی دوستت دارم هیچ‌وقت نمی‌تونه حسی که نسبت بهت دارم رو توصیف کنه؛ پس:

دیوونتم بزرگ‌ترین و قشنگ‌ترین آرزوی من...

آخرین ویرایش:

Delvinak

مدیر طراحی و ادیت
پرسنل مدیریت
مدیر
طراح
ادیتور
انتشاریافته‌ها
1
مدیر کتابدونی
- طراحی
مدیر
طراحی+ادیت
شناسه کاربر
5816
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-13
آخرین بازدید
موضوعات
80
راه‌حل‌ها
24
پسندها
1,393
امتیازها
416

یادت باشه که من تا همیشه پیشت می‌مونم! مهم نیست بقیه چی بگن؛ فقط تو به من باور داشته باش چون در قلبم جایگاهیی داری که هیچ احدی قادر به پر کردنش نیست.
تو برای من دقیقا همان دلیلی هستی که بخاطرش لبخند روی لبم نقش می‌بنده و همه‌ی تلاشم برای به‌دست آوردنت می‌کنم؛ چون یه تیکه از جونمی، اکسیژنمی؛ نمی‌شه نباشی!
چون به اندازه کل پرنده‌هایی که در آسمون پرواز می‌کنند؛ به اندازه تمام دکمه‌های لباس‌ها؛ به اندازه‌ی تمام چراغ‌هایی که هرشب در شهر روشن می‌شه؛ به اندازه‌ی تمام تیربرق‌هایی که در کوچه و پس‌کوچه وجود دارند؛ به اندازه تمام دفعالتی که از تولدت تا حالا پلک زدی‌؛به اندازه تمام پنجره‌های این شهر و به‌اندازه‌ی تمام نقطه‌های کتابت؛ دوستت‌دارم تمام وجودم.

آخرین ویرایش:

Delvinak

مدیر طراحی و ادیت
پرسنل مدیریت
مدیر
طراح
ادیتور
انتشاریافته‌ها
1
مدیر کتابدونی
- طراحی
مدیر
طراحی+ادیت
شناسه کاربر
5816
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-13
آخرین بازدید
موضوعات
80
راه‌حل‌ها
24
پسندها
1,393
امتیازها
416

می‌دونم یه سری از روزها خسته می‌شی؛ کم می‌اری؛ ناراحت می‌شی؛ غصه می‌خوری ولی بروز نمی‌دی!
این رو بدون همه‌ی این‌ها زودگذراند و هیچ‌چیز ماندنی نیست.
زمان، همه‌چیز رو تغییر می‌ده؛ بهت قول میدم. فقط نگران نباش و تلاش کن.
این‌رو بدون که یکی این‌جاست که با حال بدت حالش بد می‌شه؛ با خنده‌هات می‌خنده و هرموقع گرفته‌ای متوجه می‌شه و حال اون‌هم گرفته می‌شه!
مطمئن باش که هر اتفاقی هم بی‌افته هیچ‌وقت خاطرات خوبی باهات دارم رو فراموش نمی‌کنم.
خیلی چیزها ازت یاد گرفتم و خیلی جاها تو هر زمینه‌ای آرومم کردی و خیلی خوش‌حالم که باهات اشنا شدم.

با تمام این‌ها می‌خوام بهت بگم که یکی این‌جاست که همیشه از دور مراقب حالته و براش مهمه که چه‌طوری روزهات رو شب میکنی.

آخرین ویرایش:

Delvinak

مدیر طراحی و ادیت
پرسنل مدیریت
مدیر
طراح
ادیتور
انتشاریافته‌ها
1
مدیر کتابدونی
- طراحی
مدیر
طراحی+ادیت
شناسه کاربر
5816
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-13
آخرین بازدید
موضوعات
80
راه‌حل‌ها
24
پسندها
1,393
امتیازها
416

می‌دونی چقدر دوستت‌دارم؟ راستش خودم هم نمی‌دونم. آخه هرزمانی که خواستم شدت علاقه‌ام رو به تو محاسبه کنم؛ ثانیه‌ها می‌گذشت و علاقه من هر ثانیه نسبت به تو بیشتر می‌شد ولی این رو می‌دونم که ان‌قدر دوستت‌دارم دلم می‌خواد یاد بگیرم که ساعت‌ها پلک نزنم تا زمانی که به چشم‌های قشنگت زل می‌زنم، یک ثانیه رو هم حدر ندم.
ان‌‌قدر که حتی اگر قلبم رو در دست‌هات بگیری و فشار بدی تا بشکنه، سعی می‌کنم دست‌هات رو باز کنم و تیکه‌های قلبم رو آروم-آروم جدا کنم تا مبادا دست‌های قشنگت رو زخمی کنند.
یادته بهت گفتم هر ثانیه علاقه‌ام نسبت بهت بیش‌تر می‌شه؟ باور کن زمانی که داری این رو می‌خونی از زمانی که نوشتمش بیش‌تر دوستت‌دارم.
باز هم می‌گم: دوست‌داشتنی‌ترین فرد زندگیم، دوستت دارم.

آخرین ویرایش: