انجمن رمان نویسی رمانیک | دانلود رمان

دانلود فی البداهه شکوفه گیلاس | محمد امین (رضا) سیاهپوشان

نام اثر
فی البداهه شکوفه گیلاس
ژانر
عاشقانه
سطح
برنزی
اثر اختصاصی
بله
نویسنده
محمد امین (رضا) سیاهپوشان
کپیست
S O-O M
ویراستار
کادر ویراستار رمانیک
منتقد
Nil@85
طراح جلد
naf.as.o.o
منبع تایپ
انجمن رمانیک
تعداد صفحات
14
حجم اثر (مگابایت)
0.5

نام اثر: شکوفه گیلاس

نویسنده: محمد امین (رضا) سیاهپوشان

لینک تاپیک اثر در انجمن: تمام شده – مجموعه فی البداهه شکوفه گیلاس |محمد امین سیاهپوشان

ژانر: عاشقانه

سطح: برنزی

تعداد صفحات: 14

مقدمه: همه‌ی آدم‌ها می‌گویند که عشق دیوانگی‌ست؛ ولی من می‌گویم، عشق زیباترین حس دنیاست! حسی که زیباترین حس دنیاست و تا تجربه‌اش نکنی، متوجه‌اش نمی‌شوی!

برشی از اثر:
می‌دانی دلبرم، فقط به خاطر این انتظار بهار را می‌کشم، تا چند شکوفه‌ی گیلاس بر گندم‌زار زیبای موهایت بنشانم و موهای زیبایت، زیباتر شوند!
***
محبوبم! به خداوند آسمان قسم که عاشق تو و چشمانت بودن، عبادت است؛ وگرنه هیچ چیز و هیچ‌کس باعث نمیشد که این گونه عاشق خدا شوم!
***
عشقم، تو آمدی تا آرامش بگیرم. بهترین کسی بودی که آمدی و مثل مورفین به من آرامش بخشیدی و آرامم کردی؛ آرام، مثل نوزادی در بطن مادر.
***
جان جانانم! بین دوراهی مانده‌ام؛ لبخندت یک طرف دیوانه و شیدایم کرده، چشمانت از طرفی دیگر قصد دیوانگی و رسواییم را دارد! برای کدام بمیرم؟ جانم را برای کدام یک فدا کنم؟
***
ماه‌‌های سال را کار ندارم، کل تقویم من یک ماه دارد؛ ماه کل تقویم من تویی دلبرم!
***
بهترینم، تو تنها دلیل نفس کشیدنم هستی! بعید است بدون تو بتوانم نفس بکشم. آری دلبر! بی تو بعید است این نفس از دم به بازدم تبدیل شود؛ دم می‌گیرد و به بازدم مبدل نمی‌شود.
***
دلبر ، تو چه کرده‌ای با من؟ هشت میلیارد آدم روبه‌رویم هستند؛ ولی این چشمان لعـ*ـنتی‌ام فقط تو را می‌بینند. چشمانم فقط و فقط روی تو زوم کرده‌اند و کس دیگری را نمی‌بینند! برای تمام آدم‌ها چشم‌هایم کور هستند؛ اما برای تو بینا می‌شوند.

 

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

دریافت فایل [520.65 KB]


پیوندهای بارگیری کتاب
1 نظر

  • بنظرم این نویسنده خیلی جای کار داره و باید به حرف منتقدا گوش بده داستان هاش خیلی قشنگ تر از دلنوشته هستن نکات اصولی رو رعایت نمیکنن برای همین هم یکم نوشته هاشون مشکل داره