. . .

مهم ★پیدا کردن رمان‌های بی‌نام★

تالار تایپ اثر

N94him

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
3376
تاریخ ثبت‌نام
2022-11-11
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
1
امتیازها
3

سلام تروخدا اگه اسمشو میدونید بگید.
رمان درباره یه دختره بود که تو روستا زندگی میکردن و اتفاقایی افتاد که دختره به خان روستا ازدواج کرد، پسره هم دوتا زن داره و دختره شد زن سومش یخ دختر یه دنیا میاره اول اسم دخترش خورشید بود بعد خورشید میمیره، بعد یه پسر به دنیا میاره اسمش رو میذاره جاوید ولی از شوهرش مخفی میکنه و فرار میکنه به شهر
اگه اسمش رو میدونید لطفا لطفا بهم بگید

N94him

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
3376
تاریخ ثبت‌نام
2022-11-11
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
1
امتیازها
3

سلام یه رمان خونده بودم
دختره در به در دنبال پول بود که مادرش رو عمل کنه اسم مادرش هم فکر کنم مریم بود
یه وقتی توی پارک یه پسر جینگول میبینه و باهاش شوخی میکنه بعد مشخص میشه داداشش بوده، پدر و مادر واقعیش رو پیدا میکنه و والدینش خیلی پولدارن
دختره داداشو آدم حسابی میکنه
دوقلو ام بودن
اسمشو فراموش کردم اگه کسی میدونه بهم بگه😭

سحر بانو

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
3378
تاریخ ثبت‌نام
2022-11-11
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
1
امتیازها
3

سلام
من دنبال یه رمانم که خیلی وقت پیش خوندمش چیز زیادی یادم نیست ازش فقط اینکه یه دختری همراه دوستش (دوستاش) میرن شمال تو یه ویلا یه پسری بود ک پیانو میزد و یکی از پاهاش لنگ میزد و با دختره دعواشون میشه و اونو هل میده و باعث میشه دختره زود تر عادت ماهیانه بشه و اهنگ نفس مهدی یراحی رو هم توی رمان نوشته بود به عنوان اهنگی که پسره میزد با پیانو خیلی دنبالشم لطفا کسی میدونه اسمشو بگه

Monamoghadasi

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
3372
تاریخ ثبت‌نام
2022-11-10
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
6
امتیازها
3

سلام
من دنبال یه رمانم که خیلی وقت پیش خوندمش چیز زیادی یادم نیست ازش فقط اینکه یه دختری همراه دوستش (دوستاش) میرن شمال تو یه ویلا یه پسری بود ک پیانو میزد و یکی از پاهاش لنگ میزد و با دختره دعواشون میشه و اونو هل میده و باعث میشه دختره زود تر عادت ماهیانه بشه و اهنگ نفس مهدی یراحی رو هم توی رمان نوشته بود به عنوان اهنگی که پسره میزد با پیانو خیلی دنبالشم لطفا کسی میدونه اسمشو بگه
زیاد مطمئن نیستم منظورت همین رمان یا ن ولی رمان جرئت یا حقیقت رو چک کن

mnhtdvc

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
3381
تاریخ ثبت‌نام
2022-11-11
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
1
امتیازها
3

به نام خدا

سلام دوست عزیز، به رما‌نیک خوش اومدی!

تا حالا شده یه رمانی رو بخونی و ازش خوشت بیاد ولی دیگه اسمش یادت نیاد و در به در دنبالش باشی؟
توی ر‌مانیک ما بهت کمک می‌کنیم به ر‌مان‌های گمشده‌ت برسی!
کافیه هر چیزی که از ر‌مان، د‌استان یا حتی کتاب گمشده‌ت یادت میاد رو توی این تاپیک برامون بفرستی.
برای پیدا شدن رمانت باید صبر کنی و هر چند روز یه سر به رمانیک بزنی.
خوشحال می‌شیم اگه اسم رمانی که بقیه گم کردن رو می‌دونی، اون‌ها رو راهنمایی کنی. (ما برای تشکر، به هرکسی که به پیدا شدن رمان بقیه کمک کنه ده امتیاز می‌دیم.)

راستی شاید قبل تو یکی دیگه هم این ر‌مان رو گم کرده باشه و به جواب رسیده باشه، حتماً یه سر به پست‌های بقیه هم بزن.

می‌تونی تا وقتی رمانت پیدا میشه، جدیدترین و بهترین رمان‌های آنلاین رو بخونی. (کلیک کن!)
دوست داری خودت رمان بنویسی؟ (کلیک کن!)
راستی ما این‌جا داستان، دلنوشته، شعر،
فیلمنامه و نمایشنامه، فن‌فیکشن، ترجمه باحال‌ترین آثار نویسنده‌های دنیا و حتی ترجمه محبوب‌ترین کمیک‌ها رو هم داریم!

کلی آموزش‌های رایگان و تیم‌های جالب هم داریم که اگه علاقه داری می‌تونی بهشون بپیوندی!

کار با انجمن رو بلد نیستی؟ (کلیک کن!)
سلام من دنبال رمانی که دختره و پسره باهم ازدواج کردن ولی پسره خیلی یهویی دختره ول میکنه بعد چند سال میاد توی خونه دوستش همو میبینن حلاصه یه چند وقت میگذره پدر مادر و خواهر دختره تصادف میکنن میمیرن بعد پسره میاد پیش دختره اسمش چیههههه؟خیلی دنبالش گشتم

z.as.n

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
3355
تاریخ ثبت‌نام
2022-11-07
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
4
امتیازها
53

سلام تروخدا اگه اسمشو میدونید بگید.
رمان درباره یه دختره بود که تو روستا زندگی میکردن و اتفاقایی افتاد که دختره به خان روستا ازدواج کرد، پسره هم دوتا زن داره و دختره شد زن سومش یخ دختر یه دنیا میاره اول اسم دخترش خورشید بود بعد خورشید میمیره، بعد یه پسر به دنیا میاره اسمش رو میذاره جاوید ولی از شوهرش مخفی میکنه و فرار میکنه به شهر
اگه اسمش رو میدونید لطفا لطفا بهم بگید
من یه رمانی خوندم اولاش شبیه اینیه که گفتی ولی دختر دار و پسر دار شدنش اینارو نخوندم وسط ول کردم اما اسمش شوهر غیرتی من بود امیدوارم این باشه

z.as.n

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
3355
تاریخ ثبت‌نام
2022-11-07
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
4
امتیازها
53

سلام من دنبال رمانی که دختره و پسره باهم ازدواج کردن ولی پسره خیلی یهویی دختره ول میکنه بعد چند سال میاد توی خونه دوستش همو میبینن حلاصه یه چند وقت میگذره پدر مادر و خواهر دختره تصادف میکنن میمیرن بعد پسره میاد پیش دختره اسمش چیههههه؟خیلی دنبالش گشتم
اما رابطش با شوهرش خوب بود اینی که من خوندم ارباب دوسش داشت فک نکنم فرار کنه

Saman_______07

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
3385
تاریخ ثبت‌نام
2022-11-11
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
1
امتیازها
3

سلام یه رمان هست بانقش اول شیدا و شهریار....شیداگویا به خاطرخیانت شهریار دیونه میشه میشه اسمش و بهم بگید

hani22

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
3387
تاریخ ثبت‌نام
2022-11-11
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
1
امتیازها
3

به نام خدا

تا حالا شده یه رمانی رو بخونی و ازش خوشت بیاد ولی دیگه اسمش یادت نیاد و در به در دنبالش باشی؟
کافیه هر چیزی که از ر‌مان، د‌استان یا حتی کتاب گمشده‌ت یادت میاد رو توی این تاپیک برامون بفرستی.
خوشحال می‌شیم اگه اسم رمانی که بقیه گم کردن رو می‌دونی، اون‌ها رو راهنمایی کنی. (ما برای تشکر، به هرکسی که به پیدا شدن رمان بقیه کمک کنه ده امتیاز می‌دیم.)

راستی شاید قبل تو یکی دیگه هم این ر‌مان رو گم کرده باشه و به جواب رسیده باشه، حتماً یه سر به پست‌های بقیه هم بزن.

می‌تونی تا وقتی رمانت پیدا میشه، جدیدترین و بهترین رمان‌های آنلاین رو بخونی. (کلیک کن!)
فیلمنامه و نمایشنامه، فن‌فیکشن، ترجمه باحال‌ترین آثار نویسنده‌های دنیا و حتی ترجمه محبوب‌ترین کمیک‌ها رو هم داریم!

کلی آموزش‌های رایگان و تیم‌های جالب هم داریم که اگه علاقه داری می‌تونی بهشون بپیوندی!

سلام یه رمان بود پسره عاشق برادرزادش بود ولی دختره در واقع برادرزادش نبود دختر عشق سابقه برادره بود اخرشم بهم میرسن میشه هرکی میدونه اسمش رو بگه

elyana

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
3396
تاریخ ثبت‌نام
2022-11-12
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
1
امتیازها
3

به نام خدا

رمان درمورد روستایی بود که تو اون رسم داشتن دتترهارو هم ختنه کنن بعد دختره کم سن و سال بود از دست اونا فرار کرد و به پسرخان زا همون کدخدا پناه برد که دکتر بود بعد پسرخان میخواست ختنش کنه ک دستش رد رفت و دختره رو زخمی کرد بعد واسه همین داخل اتاق از دتتره مراقبت میکرد دیگ تا همینجا یادمه لطفا اگ رمانی به ذهنتون رسید بگید بهم❤