. . .

مهم ★پیدا کردن رمان‌های بی‌نام★

تالار تایپ اثر

arusha

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
3260
تاریخ ثبت‌نام
2022-10-26
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
1
امتیازها
3

سلام دنبال رمانی هم ک نصفه خوندم اسمش یادم نیس
موضوعش درمورد این بود ک دختری با دو پسر به یک خرابه یا متروکه میرن ک ببینند چیز های ک درمورد اونحا گفته شده درست هست یانه با وارد شدنشون به اونجا میفهمن ک اونجا جن ها زندگی میکنن و با یکی از اون جن ها درگیر میشن و بعد از این اتفاق دختره میفهمه ک انباریشون جن داره ولی از نوع خوبش و اون به این دختر کمک میکنه، و اون جنی که با این پسرا و دختر درگیر شدن خبر میده ک باید زن اون جن بشه و اگ نشه پدرو مادرش رو میکشه
تا همین جا خواندمش و یادم نمیاد اسم رمان رو لطفا کمکم کنید پیداش کنم

~مَهوا ~

رمانیکی جذاب
رمانیکی
شناسه کاربر
2071
تاریخ ثبت‌نام
2022-04-14
آخرین بازدید
موضوعات
31
راه‌حل‌ها
2
پسندها
3,666
امتیازها
243

اگه کسی اسمش رو بگه ممنون میشم(:
دختره باباش داره می‌یوفته زندان بخاطر یه بدهی ۱۰ میلیونی! بعد این مرده که بابای دختره بهش بدهکاره میاد میگه من به یه شرط، بدهیت رو می‌بخشم!
بعد می‌گه دخترت باید بیاد تو خونه‌ی من پرستار زنم بشه! دختر این مرده که بدهکار بوده، خیلی شبیه دختر مرد طلبکاره بوده، اونم می‌خواسته این دختره بیاد که حال و هواای خونشون عوض بشه!
بعد پسر این مرده وقتی دختره رو می‌بینه قشرق راه می‌ندازه و باهاش لج می‌یوفته ولی باهم اخر سر دوست میشن و پشتیبان هم هستن! اخرشم پدر مادر دختره تو یه تصادف می‌میرن و یه مدت بعدش خونه دختره رو میذارن مزایده‌ی بانک! بعد پسره خونشو می‌خره و بهش برمیگردونه بعدشم باهم ازدواج میکنن🚶‍♀

Imkol

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
3251
تاریخ ثبت‌نام
2022-10-25
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
3
امتیازها
3

سلام من دنبال رمانی ام که اسم دختره رزا هست و یه شب نقاشی یه پسر رو میکشه که پدر و مادرش اون پسر رو میشناسن و وقتی رزا به شمال میره اتفاقی اون پسر که نقاشیشو کشیده می بینه و بعدا می فهمه که پدر پسره که اسمش خسرو هست خاستگار مادرش بوده
تقاص

giso

رمانیکی
رمانیکی
شناسه کاربر
2673
تاریخ ثبت‌نام
2022-07-22
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
7
امتیازها
73

سلام یح رمانیه راجب یح دختره کح حافظشو از دست داده و پیش خالش و شوهر خالش زندگی میکنه
یح پسره عم کح قبلن عاشقش بوده اونو میدزده و فک میکنه کح دختره بهش خیانت کرده.
میبره خونش کح فکرکنم تو خارجه شکنجش میکنه
پاهاشو میخواد با اره برقی قطع کنه و با میله داغ رو کمر دختره مینویسه برده ی من و ....
اگه کسی میدونه سریع بگه خیلی وقته دنبالشم🙁💔

nazli_m

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
3281
تاریخ ثبت‌نام
2022-10-29
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
1
امتیازها
3

سلام
یه رمان بود اسم دختره هستی بود دانشگاه میرفت دوتا دوست صمیمی داشت یه دوست پسر هم داشت فک کنم اسمش عرشیا بود بعد یه روزی یه استاد جدید میاد کلاسشون هستی و این استاده باهم کل کل میکنن، این دوست پسرش هم ادم درستی نبود بهش خیانت میکنه بعد دختره مجبور میشه سر یه مسائلی با استادش ازدواج صوری کنه ولی بعد عاشق هم میشن

یلدا.80

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
3261
تاریخ ثبت‌نام
2022-10-26
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
1
امتیازها
3

سلام دنبال یه رمانی میگردم که دختره میره یه شرکت و مشغول به کار میشه بعد میفهمه مادرش مریضه و باید پول زیادی جور کنه میره از رییس شرکت درخواست این پولو میکنه که رییس شرکت که اسمش بابک بود میگه باید یه شب با من باشی تا این پولو بدم دختره هم مجبور میشه به خاطر مادرش قبول کنه اما فرداش که مادرشو عمل میکنن مادرش میمیره
اسم این رمانو اگه میدونید بگید بهم ممنون

giso

رمانیکی
رمانیکی
شناسه کاربر
2673
تاریخ ثبت‌نام
2022-07-22
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
7
امتیازها
73

اسم رمان عشق و سنگه و دو جلد داره و خیلیمممممم قشنگه

اعظم

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
3299
تاریخ ثبت‌نام
2022-10-31
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
1
امتیازها
3

سلام،یه رمانیه که اسمشو نمیدونم،درباره دختری به اسم آسمانه دانشجوی پزشکی،مجبورمیشه بخاطر آزادی پدرش با رئیس باباش ازدواج کنه،اسم رئیس شرکت هم ماکانه،پدر آسمان ازشرکت ماکان پول میدزده تا هزینه عمل زنشوبده،بعدا میفته زندان......
اگه کسی اسم رومانو میدونه بگه،

Farnaz22omd

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
3297
تاریخ ثبت‌نام
2022-10-31
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
1
امتیازها
3

سلام یه رمان بود دختره با یه پسر نامزد بود ولی پسره باهاشون دشمنی داشت دختره رو بیهوش می‌کنه بهش *** می‌کنه دختره حامله میشه و نمیدونسته کی بهش *** کرده
دختره کسره خارج چند سال بعد با دخترش برمیگرده ایران
نامزدش میبینه و عاشقش میشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

نیلوفری

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
3304
تاریخ ثبت‌نام
2022-11-02
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
1
امتیازها
3

سلام من یه رمان خوندم که متاسفانه اسمشو فراموش کردم رمان خارجی بود که تو اون پسر داستان عاشق معلم پسرش می شه و پنهانی باهم قرار میزارن دختر قبلا تنیس کار می کرده و اگه اشتباه نکنم پسر می خواست رئیس جمهور بشه