. . .

مهم ★پیدا کردن رمان‌های بی‌نام★

تالار تایپ اثر

Yassibvd67

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
2075
تاریخ ثبت‌نام
2022-04-14
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
2
امتیازها
23

به نام خدا

سلام خدمت کاربران عزیز🌺

اگر تیکه ای از رمانی رو در نظر دارید ولی اسم رمان رو یادتون نیست و دنبالش هستید، می‌تونید اینجا بگید تا اگر بقیه کاربران می‌دونستند بهتون کمک کنند.
از فرستادن اسپم خودداری کنید.
صبور باشید و با نقل قول و ارسال مجدد درخواستتون باعث شلوغ شدن تاپیک نشید.
تا جایی که می‌تونید به بقیه دوستان کمک کنید.
به هر نفر که به دوستانی که درخواست دادن کمک کنه 10 امتیاز تعلق می‌گیره. (اگر قبلاً جواب دوستان داده شده باشه تعلق نمی‌گیره.)
لطفاً فقط در صورتی که واقعاً اسم رمان رو می‌دونید و مطمئنید بگید (یا حداقل مقدار کمی شک داشته باشید.) تا دوستان به جواب درست و دلخواهشون برسن.
با سپاس

*توجه: برای فعالیت و ارسال پست در این تاپیک باید عضو انجمن رمانیک باشید.
آموزش عضویت رایگان در رمانیک

تیم مدیریت انجمن رمانیک​
سلام خسته نباشید
یه رمان بود که اسم شخصیتاشونو یادم نیست اما درباره دختریه که تویه تهران دانشجو هست با عموش زندگی میکنه و اگر اشتباه نکنم عموش لنج داره و ادم تعصبی هست و نمیزاره دختره جایی کار کنه اما دختره به پول نیاز داره بخاطر همین نقشه میکشه پسر پولدار دانشگاه رو گول بزنه و تو شرکتشون کار کنه حتی یادمه یه پسری بهش یاد میداد چجوری رفتار کنه تا استخدامش کنن اما به جاش بابای پسره عاشق دختره میشه رمان هم آنلاین بود توی تلگرام

آخرین ویرایش:

Fatish

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
2080
تاریخ ثبت‌نام
2022-04-15
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
2
امتیازها
23

به نام خدا

سلام خدمت کاربران عزیز🌺

اگر تیکه ای از رمانی رو در نظر دارید ولی اسم رمان رو یادتون نیست و دنبالش هستید، می‌تونید اینجا بگید تا اگر بقیه کاربران می‌دونستند بهتون کمک کنند.
از فرستادن اسپم خودداری کنید.
صبور باشید و با نقل قول و ارسال مجدد درخواستتون باعث شلوغ شدن تاپیک نشید.
تا جایی که می‌تونید به بقیه دوستان کمک کنید.
به هر نفر که به دوستانی که درخواست دادن کمک کنه 10 امتیاز تعلق می‌گیره. (اگر قبلاً جواب دوستان داده شده باشه تعلق نمی‌گیره.)
لطفاً فقط در صورتی که واقعاً اسم رمان رو می‌دونید و مطمئنید بگید (یا حداقل مقدار کمی شک داشته باشید.) تا دوستان به جواب درست و دلخواهشون برسن.
با سپاس

*توجه: برای فعالیت و ارسال پست در این تاپیک باید عضو انجمن رمانیک باشید.
آموزش عضویت رایگان در رمانیک

تیم مدیریت انجمن رمانیک​
سلام نزدیک سه چهار سال پیش یه رمان داشتم می‌خوندم که شخصیت های اصلی خواهر زاده و دایی ناتنی بودند که ازدواجشان مشکلی نداشت و فاصله سنی هم نسبتا زیاد بود پسره خارج بود بعد که میاد با دختره که خواهرزاده ناتنیش باشه آشنا میشه و عاشق هم میشن زیاد بعد یه شب میرن مهمونی م×س×ت میکنن و چند نفر با نقشه کاری میکنم که کاری که نباید انجام بشه انجام میشه و بعد اینا رو هرکدوم میبرن تو اتاق جدا بعد که ازدواج میکنن پسره فکر می‌کنه دختره خیانت کرده بهش و کلی اذیتش می‌کنه و این جور چیزا دیگه نتونستم بقیش رو بخونم گمش کردم ممنون میشم کمک کنید

مژگان بلند پرواز

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
2084
تاریخ ثبت‌نام
2022-04-15
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
3
امتیازها
23

در جستجوی رمانی هستم که راجع به تک فرزند کشاورزی است که بعد از به دنیا اومدن مادرش از دنیا میره وپدرش اون را بزرگ میکنه و بدلیل زیباییش پدرش اجازه خروج از منزل به او نمیداده تا اینکه پدرش ازدواج میکنه و مدتی منزل عمش میره و عمه اون را به مکتب خان روست که خانزاده معلمش بوده میفرسته و ....

عطی

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
826
تاریخ ثبت‌نام
2021-08-25
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
26
امتیازها
33

سلام به همگی
یه رمانی بود درباره یه پسر فوتبالیست البته مطمئن نیستم و یک دختری که فک کنم به اجبار پدر مادراشون باهم ازدواج میکنن و از هم خوششون نمیاد و پسره خودش کسه دیگه ای رو هم میخواد و مثل اینکه دختره هم شب خواستگاری خودشو زشت میکنه. اگه درست یادم مونده باشه فک کنم باهم میرن توی یه آپارتمان یه طبقش دختره زندگی میکنه و پسره هم یه طبقه دیگه.
بقیشو دیگه یادم نیست.😂😂😂
رمان طلاییه رو چک کنید

عطی

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
826
تاریخ ثبت‌نام
2021-08-25
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
26
امتیازها
33

سلام من چندوقت پیش ی رمان خوندم فک کنم اسم دختره ترمه بود اسم پدرشم احمد بود و پدرش فوت کرده بود و مادرش مدیر یپرورشگاه بود . دختره تحت ی شرایطی با پسر دوست مامانش ازدواج میکنه ولی پسره بیمار بوده و همش دختره رو میزده تا اینکه جدامیشن و بعد از چندسال که پسره درمان میکنه بهم میرسن . اگه اسمشو میدونید بگین . ممنون

عطی

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
826
تاریخ ثبت‌نام
2021-08-25
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
26
امتیازها
33

سلام یه رمان که دختره بهش **ممنوعه** میشه بعد حامله میشه چند سال بعد برمیگرده بعد میفهمه اونیکه بهش **ممنوعه** کرده نامزد سابقش بوده که می خواسته از پدربزرگش انتقام بگیره اسمش میشه بگین
رمان بن بست رو چک کنید

عطی

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
826
تاریخ ثبت‌نام
2021-08-25
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
26
امتیازها
33

سلام من یه رمان قبلا خونده بودم ولی هر چقدر میگردم نمیتونم پیداش کنم موضوعش این بود یه دختر بود نمایشگاه نقاشی داشت رابطش با شوهرش اصلا خوب نبود چون انگاری اینا تو دانشگاه با هم آشنا شدن البته اینا یه اکیپ بودن چند تا دختر و پسر بعد شوهر این دختره عاشق یکی از دخترای اکیپ میشه ولی دختره قبول نمیکنه چون تو اون اکیپ عاشق یکی از پسرا هست و پسره هم درخواست ازدواج میده بهش و اونم زود قبول میکنه و این پسره همون شوهرهواون دختره از لج اینا دو تا که ازدواج کردن از حرصش به این دختره درخواست ازدواج میده و ازدواج میکنن و چون اینا یه اکیپ هست هنوزم که هنوز هست همشون با هم رفت و آمد دارن و این پسره هر وقت که دعوت میشه خونه ی اون دختری که دوسش داره بازم بهش میگه که دوسش داره و اینا فک کنم فک کنم نمیدونم ها ولی فک کنم اسم دختره آیدا بود واقعا نمیدونم ها اگه برام پیدا کنین و میدونین اسم این رمان رو خیلیییی ممنون میشم بهم بگینا
اسم رمان انتخاب دوم هستش

Naghmeh...

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
2099
تاریخ ثبت‌نام
2022-04-19
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
2
امتیازها
23

سلام.اسم این رمان یادم نمیاد....یه دختری بود که فک میکنم افسرده بود یا به دلیل این که یه صحنه *** دیده بود روحیه ضعیفی داشت...بعد کسی که پدرش بود عاشقش بود..پدر اصلیش نبود و عاشق دختره بود وقتی اینو فهمید از خونه فرار کرد رفت پیش پسری که فک میکنم با خواهرش یا یکی از فامیل های نزدیکش میخواست ازدواج کنه پسره هم به خاطر این که باباش پیداش نکنه برد به یه منطقه سرد کمکم عاشق هم شدن

آخرین ویرایش توسط مدیر:

صبا پیری

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
2101
تاریخ ثبت‌نام
2022-04-19
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
2
امتیازها
23

یه رمان بود که دختره به خاطر اینکهبه خدش نمیرسید شوهرش ازش جدا میشه بعد دوست شوهر سابقش میاد باهاش دوست میشه کلی توش انگیزه به .وجود میاره ازش باردار میشه اخرم پسره میاد میگیرتش
اسمشو میدونید فکر کنم اسم پسره کاوه بود یا کامران

Mino_°°_

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
2108
تاریخ ثبت‌نام
2022-04-20
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
6
امتیازها
23

سلام من قبلاً به رمانی می‌خوندم که هم سبک و هم زمان با رمان در سایه سار بید اثر خانم پرن ثابت پارتگذاری میشود. موضوع این بود که وقتی دختره کوچیک بوده بابای دختره که عاشق مادرش بود که اتفاقی برای مادره میفته که پدرش افسرده میشه و خودکشی میکنه (پدره آهنگساز معروفی بوده) دختره الان بزرگ شده و خودش یه اکیپ نوازنده داره و عاشق پسر عموشه ولی پسر عموعه با اینکه دوسش داره بهش محل نمیذاره.
من تا اینجاشو یادم میاد لطفاً هرکی اسم رمان می‌دونه بهم بگه

آخرین ویرایش: