. . .

مهم ★پیدا کردن رمان‌های بی‌نام★

تالار تایپ اثر

zara_rjb

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
8082
تاریخ ثبت‌نام
2024-04-06
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
5
امتیازها
53

• #2,541
سلام من چند سال پیش یه رمانی خونده بودم که خیلی وقته دارم دنبالش میگردم ولی پیداش نمیکنم اگر کسی میدونه اسمش چیه لطفا بگه

دختره خواهره ۱۷ سالشو به یه پسره ۳۰ ساله میفروشه پسره آهنگسازه و دختره آرزوش درس خوندنه
بعد از کلی سختی و هوس بازی پسره با دخترای دیگه عاشق هم میشن و دختره باردار میشه ولی اولش بچه رو نمیخواد اما به دنیاش میاره ولی بعدش به یسری دلایلی پسره رو ترک میکنه و میره دنبال تحصیلش و روانشناس میشه و پسره بچشو بزرگ میکنه ولی دختره رو بعد از ۴ سال از طریق دوستش که استاد موسیقیه و قرار بود جلوی اون اجرا کنه میبینه و اینگه دو فصل داشت

poone20

رمانیکی تازه وارد
بازرس
ناظر
شناسه کاربر
7973
تاریخ ثبت‌نام
2024-03-15
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
20
امتیازها
38

• #2,542
سلام من چند سال پیش یه رمانی خونده بودم که خیلی وقته دارم دنبالش میگردم ولی پیداش نمیکنم اگر کسی میدونه اسمش چیه لطفا بگه

دختره خواهره ۱۷ سالشو به یه پسره ۳۰ ساله میفروشه پسره آهنگسازه و دختره آرزوش درس خوندنه
بعد از کلی سختی و هوس بازی پسره با دخترای دیگه عاشق هم میشن و دختره باردار میشه ولی اولش بچه رو نمیخواد اما به دنیاش میاره ولی بعدش به یسری دلایلی پسره رو ترک میکنه و میره دنبال تحصیلش و روانشناس میشه و پسره بچشو بزرگ میکنه ولی دختره رو بعد از ۴ سال از طریق دوستش که استاد موسیقیه و قرار بود جلوی اون اجرا کنه میبینه و اینگه دو فصل داشت
سلام می‌گل. سه فصلی بود

KRH

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
8171
تاریخ ثبت‌نام
2024-04-23
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
1
امتیازها
3

• #2,543
سلام
یک رمانی با ژانر پلیسی هست
که فک کنم اسم شخصیتِ آقا آراز باشه اما اسم شخصیت خانوم یادم نیست
که هردوشون تو ماموریت به عنوان مامور نفوذی بودن
که خانومه نقش نفودیش به عنوان دختر همون خلافکار بود که فک کنم قاچاق عتیقه انجام میده
بعد لو میرن زندانی میکنه دوتاشون رو و شکنجشون میده

آخرین ویرایش:

Baran_ox

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
8172
تاریخ ثبت‌نام
2024-04-23
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
6
امتیازها
13

• #2,544
به نام خدا

سلام دوست عزیز، به رما‌نیک خوش اومدی!

تا حالا شده یه رمانی رو بخونی و ازش خوشت بیاد ولی دیگه اسمش یادت نیاد و در به در دنبالش باشی؟
توی ر‌مانیک ما بهت کمک می‌کنیم به ر‌مان‌های گمشده‌ت برسی!
کافیه هر چیزی که از ر‌مان، د‌استان یا حتی کتاب گمشده‌ت یادت میاد رو توی این تاپیک برامون بفرستی.
برای پیدا شدن رمانت باید صبر کنی و هر چند روز یه سر به رمانیک بزنی.
خوشحال می‌شیم اگه اسم رمانی که بقیه گم کردن رو می‌دونی، اون‌ها رو راهنمایی کنی. (ما برای تشکر، به هرکسی که به پیدا شدن رمان بقیه کمک کنه ده امتیاز می‌دیم.)

راستی شاید قبل تو یکی دیگه هم این ر‌مان رو گم کرده باشه و به جواب رسیده باشه، حتماً یه سر به پست‌های بقیه هم بزن.

می‌تونی تا وقتی رمانت پیدا میشه، جدیدترین و بهترین رمان‌های آنلاین رو بخونی. (کلیک کن!)
دوست داری خودت رمان بنویسی؟ (کلیک کن!)
راستی ما این‌جا داستان، دلنوشته، شعر،
فیلمنامه و نمایشنامه، فن‌فیکشن، ترجمه باحال‌ترین آثار نویسنده‌های دنیا و حتی ترجمه محبوب‌ترین کمیک‌ها رو هم داریم!

کلی آموزش‌های رایگان و تیم‌های جالب هم داریم که اگه علاقه داری می‌تونی بهشون بپیوندی!

کار با انجمن رو بلد نیستی؟ (کلیک کن!)
سلام دنبال یه رمان میگردم که پسره مریض هست و دختره آگهی پرستاریو میبینه و می‌ره خونشون و مادر پسره استخدامش می‌کنه و بهش میگه باید بیاد اونجا تو اون خونه زندگی کنه که بتونه برای پسرش پرستاری کنه پسره هم مریضه تو ی اتاق جدا ازش نگهداری میشه
لطفاً اگه اسمشو میدونید بهم بگید ممنونم

Baran_ox

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
8172
تاریخ ثبت‌نام
2024-04-23
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
6
امتیازها
13

• #2,545
سلام دنبال یه رمان میگردم که دختره برا اینکه خواهرشو که گروگان گرفتنش و در عوضش باید وارد خونه پسره بشه و بتونه مدرک جمع کنه تا بتونه تحویل اون گروگان گیری بده و خواهرش و نجات بده پسره هم هر شب دختر میاره خونه و به این دختره هم یه اتاق جدا میده بعدش ص.ی.غ.ه میشن برا راحتی دختره و پسره بش میگه باید به عنوان یه همخونه زندگی کنن و دختره تو کاراش دخالت نکنه دختره هم کم کم عاشق پسره میشه و با هر دختره که هر شب میاره این دختره تو اتاق عذاب می‌کشه
لطفاً اگه اسمشو میدونید بگید خیلی وقته دنبالشم ممنون

Baran_ox

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
8172
تاریخ ثبت‌نام
2024-04-23
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
6
امتیازها
13

• #2,546
سلام دنبال یه رمان میگردم که قبلاً تو روبیکا آپ میشد اسمش تپش قلبم بود که فیلتر شد اسم دختره نوشین بود و پسرم اسمش آرشا هست شاهرخ برای انتقام و سیما براشون نقشه میکشن که نوشین به آرشا خیانت کنه و آرشام باور می‌کنه و نوشینو ول می‌کنه می‌ره خارج نوشینم خانوادش میندازنش بیرون از خونه چند سال بعد یه جا کار پیدا می‌کنه که از قضا شاهرخ پسر همون عمارته
آرشا برمیگرده و میفته دنبال نوشین شاهرخم می‌فهمه و میخاد بانوشین ازدواج کنه و از اون ور مخ حنا خواهر آرشا رو میزنه و بهش قول ازدواج میده و استفادشو ازش می‌کنه بعد ولش می‌کنه و..
اگه اسمشو میدونید بگید ممنون

narges sharifi

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
8173
تاریخ ثبت‌نام
2024-04-23
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
2
امتیازها
3

• #2,547
سلام یه رمان هست که یه پسره به اسم ایلیا عاشق یه دختره که برادر دختره به خواهر پسر***میکنه و اونو میکشه اسم رمان هم داخلش یه برف داشت تا اونجایی که یادم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

poone20

رمانیکی تازه وارد
بازرس
ناظر
شناسه کاربر
7973
تاریخ ثبت‌نام
2024-03-15
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
20
امتیازها
38

• #2,548
آخرین ویرایش توسط مدیر:

poone20

رمانیکی تازه وارد
بازرس
ناظر
شناسه کاربر
7973
تاریخ ثبت‌نام
2024-03-15
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
20
امتیازها
38

• #2,549
سلام دنبال یه رمان میگردم که پسره مریض هست و دختره آگهی پرستاریو میبینه و می‌ره خونشون و مادر پسره استخدامش می‌کنه و بهش میگه باید بیاد اونجا تو اون خونه زندگی کنه که بتونه برای پسرش پرستاری کنه پسره هم مریضه تو ی اتاق جدا ازش نگهداری میشه
لطفاً اگه اسمشو میدونید بهم بگید ممنونم
پرستار من؟:/ اسم دختره یگانه بود پسره شهاب

Baran_ox

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
8172
تاریخ ثبت‌نام
2024-04-23
آخرین بازدید
موضوعات
0