. . .

مهم ★پیدا کردن رمان‌های بی‌نام★

تالار تایپ اثر

fatimamt75

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4400
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-04
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
1

• #1,241
سلام دوستان
من دنبال ی رمان میگردم ک دختره عاشق پسرعموشه اما و پسرعموش عاشق دوست دختره (دختره پرورشگاهی بوده و با دوستش از پرورشگاه دوست بودن) بعدش دختره بخاطر اینکه این دوتا بهم برسن از عشقش میگذره و باعث رسیدن اینا ب هم میشه
بعدش خودش میره خارج از کشور
اسم رمانش یادم نمیاد فقط میدونم دختره و پسره خانواده هاشون توی ی حیاط با ساختمون های جدا زندگی میکردن

fatimamt75

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4400
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-04
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
1

• #1,242
سلام دوستان
من دنبال ی رمان میگردم ک دختره عاشق پسرعموشه اما و پسرعموش عاشق دوست دختره (دختره پرورشگاهی بوده و با دوستش از پرورشگاه دوست بودن) بعدش دختره بخاطر اینکه این دوتا بهم برسن از عشقش میگذره و باعث رسیدن اینا ب هم میشه
بعدش خودش میره خارج از کشور
اسم رمانش یادم نمیاد فقط میدونم دختره و پسره خانواده هاشون توی ی حیاط با ساختمون های جدا زندگی میکردن

ستاره سودا

رمانیکی حامی
محروم
شناسه کاربر
3794
تاریخ ثبت‌نام
2022-12-31
آخرین بازدید
موضوعات
175
پسندها
4,400
امتیازها
338

• #1,243
اینجا خلاصه رمان و هرچی که ازش یادته رو بنویس هرمی بدونه کمکت می‌کنه
@lilfawte

یاسین

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4403
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-04
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
3

• #1,244
سلام
من دنبال یه رمانی میگردم که یادمه راجع به یه دختری بود که مربی ورزشی بود و خواهرش بیماری قلبی داشت و پسره هم پسر شهید بود و اونم مربی بود و طی داستانایی دختره صیغه پسره میشه :/ اگه اسمش رو میدونید بگید لطفا
اسم دختره هم مریم بود فکرکنم

نام رمان پیدا شد.
رمان تردستی
من دنبال یه رمانم که دختر پسره تو خارجن تو یه دانشگاه پسره شبا میره دعوا یا کشتی شرطی
ولی دختره بدش میاد از اینجور چیزا
ولی آخر عاشق هم میشن

zed

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
3631
تاریخ ثبت‌نام
2022-12-12
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
1
امتیازها
3

• #1,245
سلام یه رمان خونده بودم اسم دختره فکر کنم دلارام بود و دانشجوی عکاسی بود بخاطر یه صحنه که قبلا دیده بوده از ازدواج میترسه و با یه پسری که ارثیشو میخواست بگیره ازدواج صوری میکنه

اسمشو هرکی میذونه لطفا بگه ممنون 🙏🏻😍
اسم رمان لب های ساکت هست

Mahsa shirvani

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4405
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-04
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
53

• #1,246
سلام دنبال یه رمان میگردم که یک دختر توسط یک ارش نامی به یک پسر فروخته میشه اسم دختره فک کنم نجوا یا نجلا هست بعد این پسره حیلی اذیت نجوا میکنه جوری که هر روز اونو توی استخر مینداخته و درش نمیاورده تا دوتا از نگهبانا میومدن اونو در میاوردن در اخرش دختره خودشو میزنه به دیوونگی با اینکه حامله بوده و اون پسره از خونه درش میکنه میشه بگید اسمش چیه؟

asall

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4410
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-04
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
51

• #1,247
دختره بادوست میرن *** ولی متوجه مهمونی عادی نیس وقتی میخوان بهش *** کنن یکی نجاتش میده و از اون مهمونی بیرون میبرش بعد شمارع اونی نجاتش داده پیدا میکنع و بهش زنگ میزنع ک دوستش هنوز خونه نیومده

بعد میفهمه ک اون یه مهمونی برای افراد بی دی اس ام بوده و برای نجات خودش مجبوره با اون شخص ازدواج کنه و..

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mahsau

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4409
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-04
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
1

• #1,248
سلام یه رمان بود دختر و پسر مثل خواهر برادر بزرگ میشن پسره می‌دونه خواهرش نیست از طریق ایمیل بهش میگه ک تو از این خانواده نیستی

سها

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4415
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-05
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
1

• #1,249
سلام بچه ها امیدوارم حال همگی خوب باشه ❤️❤️من دو سه سال پیش ی رمان خوندم اسم شخصیت هاش یادم نیست ولی داستانش اینجوری بود که دختره مادر و پدرش مرده بودن و با برادرش خونه عموش زندگی می‌کرد پسر همسایشون عاشقش میشه و میاد خاستگاریش اینم جواب مثبت میده و ازدواج میکنن بعد میفهمه پسره روانیه دوباره ازدواج میکنه حامله هس این شوهر روانی قبلیش میاد شوهر جدیدشون می‌شود و اینجور چیزا باز دوباره عاشق همسایش ک یه دختر کوچیک داره میشه رمانش ۲ جلده اگ کسی اسمشو میدونه لطفا بگه❤️

سها

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4415
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-05
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
1

• #1,250
دختره بادوست میرن *** ولی متوجه مهمونی عادی نیس وقتی میخوان بهش ** کنن یکی نجاتش میده و از اون مهمونی بیرون میبرش بعد شمارع اونی نجاتش داده پیدا میکنع و بهش زنگ میزنع ک دوستش هنوز خونه نیومده

بعد میفهمه ک اون یه مهمونی برای افراد بی دی اس ام بوده و برای نجات خودت مجبوره با اون شخص ازدواج کنه و..
سلام گلم چک کن ببین حکم ماه نیست ؟

آخرین ویرایش توسط مدیر: