. . .

مهم ★پیدا کردن رمان‌های بی‌نام★

تالار تایپ اثر

sima3623

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
3652
تاریخ ثبت‌نام
2022-12-14
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
1
امتیازها
3

• #1,171
سلاام یه رمان نصفه خوندم دختره ۱۴ سالشه ازدواج میکنه شوهرش میمیره بعد میگن باید با برادرشوهرش به اسم رحیم ازدواج کنه از اون خونه فرار میکنه و میره یکی که بچه دار نمیشدن ازش نگه داری میکنن به اسم بابا علی که یه پسر خونده داشته به نام اراد اسم خود دختره هم دلبر
اگه کسی اسمشو میدونه بهم بگه 😭😭😭
دوستان کسی اسم اینو نمیدونه؟

یانی

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
3537
تاریخ ثبت‌نام
2022-12-02
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
4
امتیازها
3

• #1,172
تو رو خدا یکی هم جواب منو بده
چندین بارپیام دادم ولی انگار کسی نمیبینه
یه رمانی بود که دختره داشته می‌رفته خونش تو آسانسور بودنی زلزله میاد و تو آسانسور میمونه
یه پسر میاد نجاتش میده و داستانا های زیادی با هم داشتن که آخرش هم با هم ازدواج میکنن
فکر میکنم اسم دختره هم ندا بود

Sahar alizade

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4193
تاریخ ثبت‌نام
2023-02-09
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
1

• #1,173
رمانی اسم شخصیت دختر آسمان است و اینکه پدر مادرش از خانواده طرد شده آسمان وقتی کوچیک بود پدر مادرش فوت میکنه و میره یتیم خونه حالا بعد ۱۸ سال میره پیش خانواده که پدر و مدارش رو طرد کرده .... اسمش چیه

Samin1397

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4187
تاریخ ثبت‌نام
2023-02-09
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
51

• #1,174
سلام ی رمانی بود ک نامزد پسره بهش خیانت کرده بود پسره برای انتقام با خواهر مریض دختره ک مشکلی قلبی داشت ازدواج میکنه.و خیلی اذیتش میکنه. فک کنم اسم پسره حامی بود.

Afsaneh

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4178
تاریخ ثبت‌نام
2023-02-08
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
1

• #1,175
سلام
یک رمان خوندم که اسم پسره هامین هست و دختر داستان جانان
هامین برای فرار از اینکه با دختر عمش ازدواج کنه با جانان که برای پول عمل پدرش به پول نیاز داشته قرار می زاره که به مدت یکسال صوری ازدواج کنن تا هامین از ازدواج کردم با دختر عمش راحت بشه و جانان هم پول عمل پدرش و بدست بیاره و بعد از یک سال جدا بشن
کسی اسم این رمان رو می دونه

.27ZAHRA

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4202
تاریخ ثبت‌نام
2023-02-10
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
1

• #1,176
سلام یه رمانی بود که اسم دختره بهار بود اسم پسرو نمیدونم دختره خونواده نداشت و سرپرستش عموش بود و عموش طبکار داشته که میاد درخونش و بهارو میبینه و ازش خوشش میاد و به جاش بهارو میخاد اسمشو هرکی میدونه بگه ممنون

.27ZAHRA

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4202
تاریخ ثبت‌نام
2023-02-10
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
1

• #1,177
سلام یه رمانی بود که اسم دختره بهار بود اسم پسرو نمیدونم دختره خونواده نداشت و سرپرستش عموش بود و عموش طبکار داشته که میاد درخونش و بهارو میبینه و ازش خوشش میاد و به جاش بهارو میخاد اسمشو هرکی میدونه بگه ممنون

fatemeh ...88

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4206
تاریخ ثبت‌نام
2023-02-10
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
51

• #1,178
سلام
من دنبال رمانی هستم که دختری رو میخرن بعد مردی که دختره رو خریده یه پسر بچه داره
دختره وقتی میره خونه ی اون مرده با پسره خیلی صمیمی میشه ..
پسر بچه مامانش ولش کرده . و خیلی وابسته به دختره میشه طوری که بعد از مدتی اونو مامان صدا میکنه . مرده هم که دختره رو خریده عاشقش میشه ..

شیمانوری زاده

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4207
تاریخ ثبت‌نام
2023-02-11
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
1

• #1,179
یه رمان بود دختره فک کنم مزون داشت یا همچین چیزی پسره ام جدی و بداخلاق بود تاجر بود و پولدار دختره پدر مادر نداشت تنها بود دوست اینا داشت کمکم کنید

aref

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4210
تاریخ ثبت‌نام
2023-02-11
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
1

• #1,180
به نام خدا

سلام دوست عزیز، به رما‌نیک خوش اومدی!

تا حالا شده یه رمانی رو بخونی و ازش خوشت بیاد ولی دیگه اسمش یادت نیاد و در به در دنبالش باشی؟
توی ر‌مانیک ما بهت کمک می‌کنیم به ر‌مان‌های گمشده‌ت برسی!
کافیه هر چیزی که از ر‌مان، د‌استان یا حتی کتاب گمشده‌ت یادت میاد رو توی این تاپیک برامون بفرستی.
برای پیدا شدن رمانت باید صبر کنی و هر چند روز یه سر به رمانیک بزنی.
خوشحال می‌شیم اگه اسم رمانی که بقیه گم کردن رو می‌دونی، اون‌ها رو راهنمایی کنی. (ما برای تشکر، به هرکسی که به پیدا شدن رمان بقیه کمک کنه ده امتیاز می‌دیم.)

راستی شاید قبل تو یکی دیگه هم این ر‌مان رو گم کرده باشه و به جواب رسیده باشه، حتماً یه سر به پست‌های بقیه هم بزن.

می‌تونی تا وقتی رمانت پیدا میشه، جدیدترین و بهترین رمان‌های آنلاین رو بخونی. (کلیک کن!)
دوست داری خودت رمان بنویسی؟ (کلیک کن!)
راستی ما این‌جا داستان، دلنوشته، شعر،
فیلمنامه و نمایشنامه، فن‌فیکشن، ترجمه باحال‌ترین آثار نویسنده‌های دنیا و حتی ترجمه محبوب‌ترین کمیک‌ها رو هم داریم!

کلی آموزش‌های رایگان و تیم‌های جالب هم داریم که اگه علاقه داری می‌تونی بهشون بپیوندی!

کار با انجمن رو بلد نیستی؟ (کلیک کن!)
سلام دنبال یه رمان هستم اسم پسره امیره و اسم دختره درسا مادر پدر درسا توی تصادف کشته می شن و داداشاش اونو میندازن تو بیابون اون جا وقتی داره از اونجا میره امیر که اعصابش از یجا خورد بود داشته با ماشینش با سرعت می رفته که میزنه به درسا