. . .

متروکه دلنوشته بهار| اسماء

تالار دلنوشته کاربران
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
ژانر اثر
  1. فانتزی
نام اثر: بهار
نویسنده: اسما
ژانر: فانتزی، عاشقانه
مقدمه:
تورفتی و من باخاطرات لحظه تحویل سالم ماندم ، با آرزوهایی که کردم... تورفتی و گل های باغچه از نبودنت پرپرشدند، تورفتی و تابستان شکوفه هایت را برای پاییز سوغات می برد ،کاش دوباره شهر شلوغ میشد و من با سروصدای چهارشنبه سوری آمدنت را حس میکردم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • لایک
  • گل رز
  • جذاب
واکنش‌ها[ی پسندها]: 21 users

Romanik Bot

رمانیک بات
کاربر VIP
شناسه کاربر
235
تاریخ ثبت‌نام
2020-12-27
آخرین بازدید
موضوعات
53
پسندها
7,387
امتیازها
218
وب سایت
romanik.ir

screenshot-1266_eff3.png

به نام خداوند دل‌های پاک​

سلام خدمت شما دل‌نویس عزیز!​

متشکریم از شما برای انتخاب انجمن رمانیک جهت انتشار آثار ارزشمندتان.​
خواهشمندیم قبل از شروع کردن نگارش دلنوشته‌تان، قوانین مذکور در تاپیک زیر را با دقت مطالعه فرمایید!​

پس از ارسال حداقل ده پارت از دلنوشته خود، می‌توانید طبق قوانین تاپیک زیر برای اثر خود درخواست جلد دهید.
[درخواست جلد برای دلنوشته]

پس از اتمام نگارش، برای درخواست نقد و تعیین سطح اثرتان، از طریق لینک زیر اقدام کنید.
[درخواست نقد و تعیین سطح دلنوشته]

پس از رفع ایرادات گفته شده توسط منتقد، جهت بررسی دوباره و تعیین سطح مجدد اثرتان از طریق لینک زیر اقدام کنید.
[تعیین سطح مجدد دلنوشته]

پس از اتمام نگارش دلنوشته، می‌توانید از طریق لینک زیر برای صوتی کردن دلنوشته خود اقدام کنید.
[درخواست صوتی شدن دلنوشته]

پس از اتمام نگارش دلنوشته، در تاپیک زیر اعلام کنید.
[اعلام پایان نگارش دلنوشته]

شما می‌بایست پس از اتمام اثرتون درخواست رصد اثرتان را دهید تا ممنوعات اثرتون بررسی بشه، برای درخواست از طریق لینک زیر اقدام کنید.​

پس از اتمام رصد برای ویراستاری و ارسال اثر شما روی سایت، طبق موارد گفته شده در لینک زیر اقدام کنید.
[درخواست ویراستاری دلنوشته]

جهت انتقال اثر به متروکه و یا بیرون آوردن اثر از متروکه، از طریق لینک زیر اقدام کنید.
[انتقال و بیرون آوردن دلنوشته از متروکه]

متشکریم از حضور گرم و همکاری شما در انجمن رمانیک!​

| مدیریت تالار ادبیات انجمن رمانیک |​

• لایک
  • گل رز
واکنش‌ها[ی پسندها]: 19 users

Asmaa

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
1717
تاریخ ثبت‌نام
2022-02-07
آخرین بازدید
موضوعات
1
پسندها
175
امتیازها
63

گل پرپر

نسیم خنک تا هرجا که خواست گل های باغچه را تکان داد تا پرپر شوند، دستانش را باز گذاشتم تا هرآنچه می خواهد انجام دهد ، آنها گل هستند دیر یا زود پرپر می شوند ، اینها دل هستند نباشد روزی که بیایی بشکنی و تا بلندای قلبم بروی ، این دل هست مواظب باش من دوستت دارم ولی نه به قیمت پرپرشدن!
@Asmaa

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • لایک
  • گل رز
  • جذاب
واکنش‌ها[ی پسندها]: 21 users

Asmaa

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
1717
تاریخ ثبت‌نام
2022-02-07
آخرین بازدید
موضوعات
1
پسندها
175
امتیازها
63

زندگی
زندگی زیبا هست ، زندگی احساس هست ، گاه شادی ، گاه غم ، گاه تلخ ، گاه شیرین ...
زندگی پیچیدن صدای کلاغ در سکوت ترین روز پاییزیست ، زندگی شکفتن اولین شکوفه بهاریست...زندگی همین نزدیکیست حسش کن میبینی!
زندگی سجاده روی طاقچه هست ، میگیرم وضو می نشینم در درگاهش ، میگویم هر چه میخواهم او مرا میفهمد او همین نزدیکیست چهره اش نورانیست ، دوستت دارم زندگی.
@Asmaa

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • لایک
  • گل رز
  • قلب شکسته
واکنش‌ها[ی پسندها]: 20 users

Asmaa

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
1717
تاریخ ثبت‌نام
2022-02-07
آخرین بازدید
موضوعات
1
پسندها
175
امتیازها
63

به یاد گذشته...
این تابستان چقد حال بد این روز هایمان را به رخ میکشد ؛ عصر های دورهمی ، قاچ هندوانه و بوی گل محمدی از باغچه حیاطمان جایشان را داده اند به خاموشی های بی موقع ، خنده های مصنوعی پشت ماسک ! دیگر شهر بوی زندگی نمیدهد ، اما ما به نفس کشیدن ادامه می دهیم...آری غم بسیار است اما شادی از ما دور نیست.
@Asmaa

• لایک
  • گل رز
  • قلب شکسته
واکنش‌ها[ی پسندها]: 20 users

Asmaa

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
1717
تاریخ ثبت‌نام
2022-02-07
آخرین بازدید
موضوعات
1
پسندها
175
امتیازها
63

دلخوشی های کودکی
ساعت از نیمه شب گذشته بود ، آسمان ابری و قرمز شده بود، هیچکس از شدت سردی هوا جرعت بیرون رفتن را نداشت ...بابا جلوی پنجره پذیرایی ایستاده بود و به آسمان نگاه می کرد، صدای مامان که در آشپزخانه مشغول شستن ظرفهای شام بود می آمد ؛ بچه ها بازی بسه دیروقته برین بخوابین صبح از مدرستون جا میمونین...بعد هم با غرولند کمی صدایش را بلند کرد و به بابا گفت:آقا تو یه چیزی به اینا بگو ! بابا خندید و گفت : چشم خانوم ، چشم
چشمان بابا برق میزد مثل وقتایی که می خواست مارا خوشحال کند!بابا به سمت ما آمد و گفت : بچه های فردا برف میاد مدرسه ها تعطیله! ما هورایی کشیدیم و از سرو کله بابا بالا رفتیم ، مامان همانطور که دستانش را با دستمال خشک میکرد از آشپزخانه بیرون آمد و گفت : از دست تو مرد حالا اینا تا صبح از ذوق خوابشون نمیبره!
هروقت که بابا می گفت : برف میاد من مطمئن بودم که راست می گوید ...دلخوشی زمستانمان همین بود که سفیدی برف روی زمین ببینیم، اما نمیدانم چرا این روز ها خیلی کم خوشحال میشویم حتی گاهی با دلخوشی های بزرگ هم ذوق نمی کنیم ، اما بابا همیشه می گفت: آدم باید خودش دلخوشی بسازد.

• لایک
  • گل رز
  • قلب شکسته
واکنش‌ها[ی پسندها]: 18 users

Asmaa

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
1717
تاریخ ثبت‌نام
2022-02-07
آخرین بازدید
موضوعات
1
پسندها
175
امتیازها
63

دلخوشی واقعی
دل آدمی خیلی زود خوش می شود ! ممکن هست یک باران چند دقیقه ای در عصر یک روز پاییزی دلت را خوش کند و لحظه ای ذوق کنی .
یا گرفتن هدیه از نزدیکانت می تواند تو را به اوج آسمان ببرد و بازگرداند تا روزها به هدیه نگاه کنی و به خودت افتخار! یا ممکن هست تنها دلخوشی تو خوردن یک شام خوشمزه در کنار خانواده بعد از یک روز سخت و طاقت فرسا باشد ، تا برای لحظه ای خستگی از تن بیرون کنی ! حتی گاهی دلت با یک تعریف کوچولوی دیگران از خودت خوش می شود همین که لحظه ای با خود فکر کنی دیگران قدر من را می دانند خیلی خوب هست! یا خوردن چایی با قند هم در هوای سرد زمستانی می تواند دلت را برای لحظاتی خوش کند .
ولی به نظرم هیچ دلخوشی در ذهنم بهتر از زمانی که حس می کنی خداوند کنارته و صداتو میشنوه پیدا نکردم هیچ کس حال نماز گذار را بعد از نماز می داند مگر خودش که چه احساس خوشی می کند و چه بی صبرانه ، بعد از نماز تک تک آرزوهایش را با خدا در میان می گذارد دلخوشی واقعی یعنی همین!

• لایک
  • گل رز
  • قلب شکسته
واکنش‌ها[ی پسندها]: 15 users

Asmaa

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
1717
تاریخ ثبت‌نام
2022-02-07
آخرین بازدید
موضوعات
1
پسندها
175
امتیازها
63

روزی خواهم رفت!
تا بحال به رفتن فکر کرده ای؟ درست لحظه ای که هیچ امیدی برای ماندن نمی بینی ! بغصی از آدم ها انگاری مسئول حال بد ما هستند که هر لحظه بدترش کنند.
همان هایی که برای هیچ کدام از شیطنت هایت ذوق نمی کنند ، همان هایی که وقتی اشک میریزید به جای اینکه اشک هایتان را پاک کنند سرزنشتان می کنند ، همان هایی که تا خودتان نخواهید دست هایتان را نمی گیرند که آرام شوید.همان هایی که وقتی صدایشان می کنید به جانم با هان و بله جواب می دهند! اما من روزی خسته می شوم دیگر شیطنت نمی کنم ، برای دیدنش ذوق نمی کنم دیگر روز تولدش تمام دغدغه من نخواهد بود، آری روزی بی تفاوتی ها من را سرد خواهد کرد ، آن روز مرا می خواهد و من دیگر نیستم.

• لایک
  • گل رز
  • قلب شکسته
واکنش‌ها[ی پسندها]: 13 users

Asmaa

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
1717
تاریخ ثبت‌نام
2022-02-07
آخرین بازدید
موضوعات
1
پسندها
175
امتیازها
63

پائیز
پائیز یعنی پادشاه فصل ها ، پائیز یعنی پیراهن طلایی درخت انار، یعنی انار های ترک خورده روی درخت...پائیز یک باغ پر از برگ یعنی صدای خش خش برگ ها زیر پاهایت...پائیز یعنی آخرین نفس های گل محمدی ، یعنی طراوت و زیبایی گل یاس در دل شب...پائیز یعنی یک زمین زرد پوش یعنی یک دسته کلاغ رو درخت بی برگ!
پائیز یعنی استاد رنگ آمیزی برگ ها.
پائیز یعنی دل بی قراری یعنی دل نگرانی ، پائیز یعنی غافلگیری آسمان یعنی یک دل بی سرو سامان ، پائیز یعنی شب یلدا...پائیز یعنی یک زمستان انتظار یعنی یک نوید بهار آشنایی ...پائیز فصل قصه ها ، پائیز فصل باهم بودن ها ، پائیز یعنی یکی بود یکی نبود.

• لایک
  • گل رز
  • جذاب
واکنش‌ها[ی پسندها]: 9 users
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.