. . .

بیوگرافی امین حبیبی

تالار خوانندگان

Leilii

مدیرتالاربیوگرافی
پرسنل مدیریت
مدیر
مدیر
تالارمونوگرافی‌وبیوگرافی
شناسه کاربر
4811
تاریخ ثبت‌نام
2023-04-15
آخرین بازدید
موضوعات
168
پسندها
425
امتیازها
303

امین حبیبی متولد ۱۸ آذر ۱۳۶۱ در اهواز، خواننده است

دیپلمه تجربی و بزرگ شده تهران است بجز خوانندگی، بازیگر تئاتر و آهنگساز می باشد و با صدا و سیما همکاری می کند دو خواهر و یک برادر دارد و به ورزش فوتبال علاقمند است

شروع فعالیت هنری
وی فعالیت هنری خود را از سنین نوجوانی با تئاتر آغاز کرد و از همان زمان کم و بیش به آموختن موسیقی پرداخت او از سال ۱۳۷۹ به طور جدی موسیقی را دنبال کرد و به نواختن گیتار و آهنگسازی پرداخت

ورود به بازیگری و موسیقی
در سال ۱۳۸۴ به عنوان بازیگر وارد سازمان صدا و سیما شد و از آن طریق جایگاه خود را در بخش موسیقی این سازمان نیز پیدا نمود و شروع به ساختن کارهای مختلف برای رادیو و تلوزیون کرد

افتخارات
تا به امروز بیش از ۳۰ قطعه را برای صدا و سیما کار کرده است و به واسطه آنها جوایز مختلفی را در جشنواره های کشوری کسب نموده است

از آن جمله جوایز می توان به کسب دو مقام برتر کشوری در بخش خوانندگی و آهنگسازی برای نماهنگ‌ های پرواز درآتش و سابقون و یک جایزه برتر کشوری در بخش موسیقی متن برای تله‌ تئاتر شیر و باد اشاره نمود

تئاتر کنار خوانندگی
در کنار کار موسیقی که علاقه‌ اصلی اوست امین حبیبی همچنان تئاتر را ادامه می‌ دهد و عاشقانه تئاتر را دوست می‌ دارد و از آن به‌ عنوان جایگاه بهترین خاطراتش یاد می‌ کند

عشق و عاشقی در ترانه ها
بحث عشق و عاشقی نيست من مديون اجرای تئاتر و فن آن هستم و خدا رو شكر می كنم كه ياد گرفتم درام چيه و هر روايت چطور بايد گفته بشه توی ترانه هام هميشه سعی می كنم يه شخصيت داستانی، ذهنی خلق كنم و بعد بخونم

خدا در زندگی
من هميشه خدا رو پيش خودم می بينم

هرچی كه دارم از لطف خدا بوده و هميشه هم شاكر بودم و هميشه هم گفتم كه خدا هوای منو داشته و هيچی رو تو زندگيم شانسی به دست ني
اوردم

ماجرای همایون !
آلبوم عشق همیشگی امین حبیبی در اسفند ۱۳۸۶ از طریق عوامل یک استوديو بصورت غیرمجاز بنام همایون منتشر شد که اصلا وجود خارجی ندارد

نام موضوع : امین حبیبی دسته : خوانندگان