. . .

مهم ★پیدا کردن رمان‌های بی‌نام★

تالار تایپ اثر

Mohadeseh

رمانیکی
رمانیکی
شناسه کاربر
635
تاریخ ثبت‌نام
2021-07-11
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
79
امتیازها
73

یه رمان بود دختره از عروسییش فرار میکنه بعد میره توی یه ماشین قائم میشه
بعد از اینور یه پسره اسمش مسیح بود اونم شب عروسیش بود که عروسش فرار کرده بود میاد تو ماشینش میبینه یه دختر با لباس عروس اونجاست دوستاش بهش پیشنهاد میدن دختره رو بزاره جای عروس خودش دختره ام به خاطر فرار کردن از عروسییش قب
فک کنم حرارت تنت هستش

آخرین ویرایش:

Fatemeh78a

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
770
تاریخ ثبت‌نام
2021-08-16
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
4
امتیازها
23

فرشته نجات
سلام
خوب یه رمان بود اسم پسره ارشیا بود فک کنم دختره رو یادم نیست اینا به اجبار ازدواج میکنن ولی پسره یکی دیگه رو دوست داشته و اون دختره به پسره خ**ی**ا**ن**ت کرده بوده بعد دختر اصلی حامله هست بعد میبینه که ارشیا داره خ**ی**ا**ن**ت میکنه بهش از پله ها پرت میشه پایین و بچش میمیره بعد طلاق میگیرن و دختره یه پسر و دختری رو با فرزندی میگیره و بعد پسره برمیگرده...

اگه اسمشو میدونید بگید لطفا

Melinapnh

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
754
تاریخ ثبت‌نام
2021-08-14
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
11
امتیازها
23

سمیرا

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
772
تاریخ ثبت‌نام
2021-08-16
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
5
امتیازها
23

سلام

یه دختره طلاق گرفته میخواد که بچه داشته باشه میره یه مهمونی بایه پسره صیغه میشه این پسره آدم جالبی نبوده این و پیداش میکنه اذیتش میکنه
فکر کنم این خلاصه ش بود
اسم این رمان چیه؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Sareh

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
776
تاریخ ثبت‌نام
2021-08-17
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
5
امتیازها
23

سلام ب همگی
آقا یه رمان بود ک اسم شخصیتارو یادم نیس،دختره باحال و شیطون بود و فک کنم معماری میخوند و پسره هم مغرور بود و اونم فک کنم مهندس معماری بود و شرکت داشت و اگه اشتباه نکنم دختره انگاری رفت شرکت پسره تا کار کنه،خلاصه تا جایی ک یادمه ی اتفاقاتی افتاد و اینا باهم رفتن خارج و همخونه شدن و اونجا عاشق هم شدن و صیغه محرمیت خوندن و بعدم نمیدونم چی شد ک با پسره دعواشون شد و پسره تنهایی برگشت ایران و دختره هم تنها موند و پسره ام هی از ایران زنگ میزد برا اینکه صدا دختره رو بشنوه و هیچی ام نمیگف خلاصه نمیدونم دیگه چی شد ک اینا آخرش آشتی کردن و بهم رسیدن
خیلی خوشگل بود رمانش ولی اسمشو یادم رفته😢 لطفاا اگه کسی میدونه بگه اسمشو؟

Zeinab

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
780
تاریخ ثبت‌نام
2021-08-18
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
5
امتیازها
23

سلام یه رمان شوهر دختر به دلایلی بچشو ور میداره همراه خدمتکار خونش میره این دختر همیشه از دور دخترشو میبینه شوهرشم خیلی دوسش داره بعد یه مدت خدمتکاره میمیره پسره برمیگرده دختر میخاد بچشو پس بگیر اخرم اشتی میکنن باهم زندگی میکنن دختره خیلی مغروره کارش خیلی براش مهمه میشه سکی اسمشو بگع لطفا؟

feri

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
787
تاریخ ثبت‌نام
2021-08-18
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
4
امتیازها
23

سلام دنبال ی رمان دو جلدی میگردم که راستش اسامی هیچکدوم از شخصیت هارو یادم نمیاد
ولی داستان از این قراره که دختره داستان با ی نفر نامزد میکنه که اون طرف خودشو بی پول نشون میداد ولی در واقعیت از طریق کارهای خلاف پول در میاورد و دختره خبر نداشت و وقتی که دختره فهمید از پسره بدش اومد و نامزدیشو باهاش بهم زد ولی پسره بعدا اونو به زور میدزده و بهش ** میکنه و دختره دوقلو حامله میشه که فقط یکی از این دوقلوها زنده میمونه ودختره هم فکر میکنه هر دو بچه اش مردن و خبر نداره که یکی شون زندست و جلد دومش راجب همون بچه اش هست ک زنده مونده و خارج از کشوره و با ی خانواده دیگه ای داره زندگی میکنه و طی اتفاقاتی میاد ایران و با پسری اشنا میشه که این پسره بابای واقعی دختره رو میشناسه و تو این جریانات قضیه رو میفهمه و خانواده اصلیشو پیدا میکنه
ممنون میشم اگه کسی این رمان رو خونده اسمشو بگه

123476Zahra

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
792
تاریخ ثبت‌نام
2021-08-20
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
4
امتیازها
23

سلام من دنبال رمان میگردم با شهصیت درسا و سامیار درسادختریه ک پدرش توی یک درگیری پدر یک پسرو کشته و حالا واسه رضایت دادن باید با پسره ب اسم سامیار ازدواج کنه سامیار پسر خیلی غیرتیه و درساهم ک با دوستاش ی ازمایشگاه دارن ب خاطر سامیار دیگه نمیتونه ب ازمایشگاه بره فقط درهمین حد میدونم توروخدا اسم رمانو بگید

Hanne

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
763
تاریخ ثبت‌نام
2021-08-16
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
4
امتیازها
23

ی رمانی هس که مهگل قبلا عاشق مسعود بوده ولی اون با دوست صمیمی مهگل بهش خیانت میکنه و خیلی تحقیرش میکنه و مهگل خیلی ادم افسرده ای میشه بعد چند سال حسابدار ی رستوران زنجیره ای میشه که صاحبش بهادره کم کم بهادر ازش خوشش میاد و با هم دوست میشن بعد ازدواج میکنند و... اسمو میدونید؟

Negar

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
795
تاریخ ثبت‌نام
2021-08-20
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
7
امتیازها
23

سلام یه رمانی بود که یه پسر ب خاطر فک کنم شکست عشقی ک خورده بود مشکل روانی پیدامیکنه و میبرنش پیش یه روانپزشک بعد برای درمان بهتر میره تو یه سوییت توحیاط خونه ی روانپزشک زندگی میکنه بعد ک حالش خوب میشه عاشق دخترروانپزشک میشه.اسمشوبگیدلطفا