. . .

مهم ★پیدا کردن رمان‌های بی‌نام★

تالار تایپ اثر

ftii

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
5601
تاریخ ثبت‌نام
2023-06-26
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
1
امتیازها
3

• #1,661
سلام من دنبال رمانی هستم که اسم دختره بارانه و از خانواده پدریش جدا شده و پیش مامانش توی شیراز زندگی میکنه حالا بعد پنج سال پدربزرگش تهدیدش کرده برگرده تهران
این وسط همه خانواده پدریش مخصوصا عمه و دختر عمش ازش متنفرن و دختر عمش رفته با نامزد سابق باران ازدواج کرده

Wonshower

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
3211
تاریخ ثبت‌نام
2022-10-21
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
7
امتیازها
3

• #1,662
83b526_23IMG-۲۰۲۳۰۶۲۶-۱۰۵۰۳۹.jpg

اسم این رمان چیهههه؟

اکبری۹۷

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
5607
تاریخ ثبت‌نام
2023-06-26
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
3
امتیازها
3

• #1,663
یه رمانی بود که دختره در استانه ازدواج با یکی بود که یه نفر دیگه رو دوست داشت بعد یه پسر دیگه بود که تو محلشون اسمش بد در رفته بود یه روز واسه کمک به این دختر از دیوار بالا میره یکی اینارو میبینه مجبور میشن ازواج کنن به زور بعدا دختره بهش علاقمند میشه باهم میمونن اهااا دختره متخصص زنان میشه پسره هم نقاشی میکرده
رمان وسوسه

اکبری۹۷

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
5607
تاریخ ثبت‌نام
2023-06-26
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
3
امتیازها
3

• #1,664
سلام من دنبال اسم این رمان میگردم
یه رمان مذهبیه که دختر دایی و پسر عمه هستن باهم عقدن ولی پسره چون تعمیر کاره و فکر میکنه دختره بعد از مدتی بخاطر بی پولیش ولش میکنه به زنش محل نمیزاره فکر میکنم اسم پسره امیر علی بود
عشق به طعم سادگی

اکبری۹۷

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
5607
تاریخ ثبت‌نام
2023-06-26
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
3
امتیازها
3

• #1,665
سلام ،یه رمانی بود سال ها پیش خوندم
یه دختر تبریزی با اجبار خانواده اش ازدواج میکنه با محمد ، محمد هم ترک تبریز هست و پولدار ،شرکت هم داره. اینا نیان تهران دختره با محمد کارشون به طلاق میرسه بعد خانواده ی دختر اون رو طرد می‌کنند ولی محمد حواسش بهش هست و میگه بیا تو خونه ی خودمون زندگی کن، دختره یه مدت میره جنوب با دوستش در مورد ختنه ی زنان مستند درست میکنه اونم با بدبختی، بعد تو دانشگاه مراسم سنتی می‌گیرند دختره به همراه محمد چادر ایل قشقایی ترک رو بر پا میکنه اونجا براش خواستگار میاد محمد عصبانی میشه،آخرش این دوتا بهم رجوع میکنن

Silent account

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
5614
تاریخ ثبت‌نام
2023-06-27
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
2
امتیازها
3

• #1,666
به نام خدا

سلام دوست عزیز، به رما‌نیک خوش اومدی!

تا حالا شده یه رمانی رو بخونی و ازش خوشت بیاد ولی دیگه اسمش یادت نیاد و در به در دنبالش باشی؟
توی ر‌مانیک ما بهت کمک می‌کنیم به ر‌مان‌های گمشده‌ت برسی!
کافیه هر چیزی که از ر‌مان، د‌استان یا حتی کتاب گمشده‌ت یادت میاد رو توی این تاپیک برامون بفرستی.
برای پیدا شدن رمانت باید صبر کنی و هر چند روز یه سر به رمانیک بزنی.
خوشحال می‌شیم اگه اسم رمانی که بقیه گم کردن رو می‌دونی، اون‌ها رو راهنمایی کنی. (ما برای تشکر، به هرکسی که به پیدا شدن رمان بقیه کمک کنه ده امتیاز می‌دیم.)

راستی شاید قبل تو یکی دیگه هم این ر‌مان رو گم کرده باشه و به جواب رسیده باشه، حتماً یه سر به پست‌های بقیه هم بزن.

می‌تونی تا وقتی رمانت پیدا میشه، جدیدترین و بهترین رمان‌های آنلاین رو بخونی. (کلیک کن!)
دوست داری خودت رمان بنویسی؟ (کلیک کن!)
راستی ما این‌جا داستان، دلنوشته، شعر،
فیلمنامه و نمایشنامه، فن‌فیکشن، ترجمه باحال‌ترین آثار نویسنده‌های دنیا و حتی ترجمه محبوب‌ترین کمیک‌ها رو هم داریم!

کلی آموزش‌های رایگان و تیم‌های جالب هم داریم که اگه علاقه داری می‌تونی بهشون بپیوندی!

کار با انجمن رو بلد نیستی؟ (کلیک کن!)
سلام من دنبال یک رمان هستم که اسم دختره نفس هست و با اقوام مادرش به خاطر دلایلی در ارتباط نیست و با پسر عموش ازدواج میکنه در همین حین مادرش دوباره به دیدن پدرش میره و دوباره با هم اشتی میکنن ولی نفس محبور میشه از شوهرش طلاق بگیره و پدرش هم در همین میمیره حالا نمیدونم قبل طلاق بود یا بعدش بعد به همراه مادرش میره تهران پیش پدربزرگش که اونجا با پسر خاله اش بنیامین اشنا میشه و یک عالمه اتفاق میفته و در اخر با بنیامین ازدواج کنه

Silent account

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
5614
تاریخ ثبت‌نام
2023-06-27
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
2
امتیازها
3

• #1,667
سلام من دنبال یه رمانی هستم که دختره و پسره یاهم همسایه بودن خانواده ها رابطه خوبی با هم دارن پسره پلیسه اسم دختره سما یا اسما اسم پسره هم سپهره لطفا اگه کسی میدونه بگه
جدال بین smsوmsm

کامی

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
5619
تاریخ ثبت‌نام
2023-06-27
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
3
امتیازها
3

• #1,668
سلام یه رمان بود اسم دختره دلیار بود و خانواده پولداری داشت رفته بود وسط جنگل زندگی میکرد که از همه دور باشه یه پیانیست خوب بود که متوجه کلبه ای نزدیک خونش تو جنگل میشه که پسره روانی و.....

..........

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
5621
تاریخ ثبت‌نام
2023-06-27
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
1
امتیازها
53

• #1,669
سلام شب خوش
ببخشید من چند وقت پیش یه رمان خوندم راجب یه دختری بود به اسم باران فکر میکنم که یه دوستی داشت خیلی بهم وابسته بودن بعد این دوستش بنا به دلایلی میره و پیداش نمیشه چند سال بعد یه پسره میاد سراغ این باران و بهش میگه پسرعموی همون دوستش و باران عاشقش میشه ولی در واقع همون دوستش بوده ک تغییر جنسیت داده بوده کسی میدونه اسمش چیه؟

Mahi83M

مدیر رمانیکی‌خوان
پرسنل مدیریت
مدیر
ویراستار
گوینده
رمانیکی‌خوان
نام هنری
Mahsa83(M.M)
آزمایشی
گوینده+ویراستار
مدیر
رمانیکی‌خوان
شناسه کاربر
7282
تاریخ ثبت‌نام
2022-05-28
آخرین بازدید
موضوعات
157
راه‌حل‌ها
16
پسندها
1,501
امتیازها
388

• #1,670
سلام یه رمان بود اسم دختره دلیار بود و خانواده پولداری داشت رفته بود وسط جنگل زندگی میکرد که از همه دور باشه یه پیانیست خوب بود که متوجه کلبه ای نزدیک خونش تو جنگل میشه که پسره روانی و.....
سلام فکر میکنم اسمش کاژه باشه.