. . .

مهم ★پیدا کردن رمان‌های بی‌نام★

تالار تایپ اثر

شاینا

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
5678
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
2
امتیازها
3

• #1,681
سلام یه رمان بود درباره دختری که برای عمل جراحی مادرش برده....یه فرد پولدار و مشهور شد بعد که مامان دختره مرد، پسره عاشق دختره شده بود در آخر هم دختره حامله بود. اسمشو اگه میدونید بهم بگید لطفاً

آخرین ویرایش توسط مدیر:

reyhan120807

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
5680
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
4
امتیازها
3

• #1,682
سلام
یک رمان بود اسمش شخصیت اصلیش نفس بود و شخصیت پسر اصلی امیرحسین دختر خانواده ای به شدت مذهبی داشت ولی خودش فقط جلوی خانوادش خودش رو معتقد نشون میداد اما با پسری به اسم حامد رابطه داشت و امیرحسین همسایه ی بچگیشون بود ولی رفته بودن و حالا بعد چند سال دوباره داشتن همدیگه رو میدیدن و همچنین معلوم شد مادر دختره کسی بوده به اسم طلا

Gh_p

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
5684
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
2
امتیازها
3

• #1,683
سلام خسته نباشید همگی چندوقت پیش یه رمان خوندم درباره یه پسره به اسم محراب که خلافکار بود و برای فرار از دست پلیس یه پرستار بیمارستان رو میدزده فکرکنم اسمش تمنا بود لطفاً هرکس اسم این رمان رو می‌دونه بهم بگه ممنونم
اسم رمان مرد بد هستش ولی توی روبیکا اسم هاشون رو عوض کردن اسم شخصیت تمنا ارغوان هست

Gh_p

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
5684
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
2
امتیازها
3

• #1,684
سلام خسته نباشید همگی چندوقت پیش یه رمان خوندم درباره یه پسره به اسم محراب که خلافکار بود و برای فرار از دست پلیس یه پرستار بیمارستان رو میدزده فکرکنم اسمش تمنا بود لطفاً هرکس اسم این رمان رو می‌دونه بهم بگه ممنونم
اسم رمان مرد بد

مربای توت فرنگی

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
5238
تاریخ ثبت‌نام
2023-05-27
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
3
امتیازها
3

• #1,685
بچه ها دوباره میگم شابد یه فرجی شد
یه رمانی بود فکر کنم اسم دختره نیاز بود دقیق یادم نیست وقتی 15 سالش بود با یه پسره دوست بود بعد پسره فکر میکنه دختره بهش خ**ی**ا**ن**ت کرده اونو ترکش می کنه و میره خارج خانواده ی دختره هم طردش میکنن دختره میمونه کلفتی میکنه تا بعد از سه سال پسره از خارج بر میگرده این در حالیه که دختره داره خونه ی کسی کار میکنه که صاحب اون خونه میخواد از دختره انتقام بگیره .... اسمشو اگه میدونید لطفا بگید.
بگین دیگه توروخدااا توروخدااااااا دارم دیوانه میشم

nargessss

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
5641
تاریخ ثبت‌نام
2023-06-29
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
1
امتیازها
3

• #1,686
خلافکار خشن من
واقعا باید بگم خعلی قشنگه

مهد

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
5703
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-05
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
1
امتیازها
3

• #1,687
سلام
یه رمان هست دختره اسمش گوهر هست وپسرعموش امیر یه نفرو می‌کشه که گوهر مجبور میشه خونبس بشه و با برادر مقتول که اسمش محمود خان هست ازدواج کنه...اگه اسم این رمان رو کسی می دونه بگه مرسییی
سلام
یه رمان هست دختره اسمش گوهر هست وپسرعموش امیر یه نفرو می‌کشه که گوهر مجبور میشه خونبس بشه و با برادر مقتول که اسمش محمود خان هست ازدواج کنه...اگه اسم این رمان رو کسی می دونه بگه مرسییی
اسم خود رمان هم گوهر هست ۲ فصل بود تا جایی که یادمه من تو یه برنامه رمانستان خوندم

b4n0k._.m

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
5401
تاریخ ثبت‌نام
2023-06-10
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
1
امتیازها
3

• #1,688
رمان جدال بین sms و mms
سلام من دنبال یه رمانی هستم که دختره و پسره یاهم همسایه بودن خانواده ها رابطه خوبی با هم دارن پسره پلیسه اسم دختره سما یا اسما اسم پسره هم سپهره لطفا اگه کسی میدونه بگه

ms

الهه.۱۸

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
5709
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-06
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
4
امتیازها
3

• #1,689
سلام دنبال یه رمان میگردم که دختره تو بچگی خانوادشو از دست داده و پیش خانواده پدریش زندگی میکنه که اذیتش میکنن . یکی از عموهاش میخواسته بهش تعرض کنه و عموی دیگشم هم میخواسته به خاطر پول بزاره اون بایه پیرمرد ازدواج کنه فرار میکنه میره پیشش دوستش و بعد از یه مدت که اونجا میمونه میره تهران خونه عمه اش اونجاهم اذیتش میکنن و فرار میکنه تا اینکه سر از محله خلافکار ها در میارا و بایه پسر آشنا میشه که بهش پناه میده و کمکش میکنه و ازش میخواد در ازای انجام کارای خونش اونجا بمونه.
کسی اسم رمانو میدونه بهم بگا لطفا

.sh

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
5712
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-06
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
1
امتیازها
3

• #1,690
سلام وقت بخیر یه رمان بود که دختر پسره پولدار بودن عاشق هم شدن ازدواج کردند بعد صبح عروسی خانواده پسره دختره رو بردن پزشک زنان برای برداشتن یسری چیزا بعد دختره غش میکنه بعدشم تصمیم به جدایی میگیره