. . .

مصاحبه مصاحبه افتخاری با موسس رمانیک | مدیر تالار خبر M

تالار مصاحبه‌های رمانیک
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Maedeh

مدیر مخبر
پرسنل مدیریت
مدیر
خبرنگار
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
نام هنری
Maiy
مدیر
مخبر
شناسه کاربر
91
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-14
آخرین بازدید
موضوعات
442
راه‌حل‌ها
2
پسندها
6,373
امتیازها
463

موسس رمانیک، به ما افتخار داده و مصاحبه‌‌ی کوتاهی با مخبر @Maedeh داشتند. متن مصاحبه در ادامه ارسال خواهد شد.

°مدیریت تالار اخبار°​

• گل رز
  • لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: 2 users

Maedeh

مدیر مخبر
پرسنل مدیریت
مدیر
خبرنگار
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
نام هنری
Maiy
مدیر
مخبر
شناسه کاربر
91
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-14
آخرین بازدید
موضوعات
442
راه‌حل‌ها
2
پسندها
6,373
امتیازها
463

سلام و خسته نباشید خدمت موسس محترم رمانیک! علیک سلام

۱. خب با همون سوال کلیشه ای همیشگی شروع می کنم: میتونید یه خودتون رو یه معرفی مختصر کنید؟
محمد محمدی زاده هستم 26 ساله از ساحل زیبای خلیج فارس

۲. اولین باری که ایده ی ساخت یک سایت به ذهن تون رسید کی بود؟ چیشد که همچین تصمیمی رو گرفتین؟
از قبل به فضای انجمن و سایت علاقه‌مند بودم. خیلی وقت پیش یه انجمنی ساختم که به نوعی مدیرکل اونجا بودم. ابتدا از انجمنساز متفاوتی استفاده کرده بودم اما در حال حاضر باتوجه به برتری‌های انجمنساز XenForo (زنفورو)، همینی که الآن داریم ازش استفاده میکنیم به این نوع انجمنساز کوچ کردم.
در حال حاضر از این تصمیم راضی هستم، خصوصاً اینکه قابلیت هایی که داره کاربر پسند هست.

۳. راستش کنجکاو علت انتخاب فعالیت سایت تون در حوزه ی رمان هستم. چون همونطور که همه میدونن، ایجاد سایت با انتخاب حوزه فعالیتش، دو موضوع کاملا جدا هستن. میتونید کمی توضیح بدین؟
اون موقعی که دوباره میخواستم فعالیت کنم انجمن های رمان طرفدار داشتن. هنوزم طرفدار داره و از طرفی خودمم به فضای ادبی علاقه مند بودم لذا این تصمیم رو عملی کردم.

۴. علت نام گذاری رمانیک به چه صورته؟ یادتون میاد قبل از رمانیک، چه اسامی دیگه هم مورد نظر داشتین؟

علتش واضحه یه نگاهی به اسم رمانیک بندازی گویای همه چیزه. غایت نهایی نوشتن نویسندگی رمان هست. اسم قبلی که داشتیم صدای رمان 98 بود که بنا به دلایلی به رمانیک تغییر نام دادیم.

۵. امروز که توی چت باکس گفتین منتظرین ساعت ۰۰:۴۸ بشه؛ چیزی که توجهم رو جلب کرد ۴۸ دقیقه کنارش بود... برام جالب بود؛ با خودم فکر کردم که شما واقعا جزو معدود افرادی هستین که واقعی و از ته دل رمانیک براشون ارزشمنده. فکر می کنید علتی که رمانیک رو اینقدر براتون ارزشمند و طلایی کرده، چی میتونه باشه؟

علتش اینه که از جون و دل براش زحمت کشیدم و وقت گذاشتم.
اون 00:48 هم تاریخ تأسیس انجمنه که توی اون شب ساخته شد.

۶. رمانیک از اوایل شروع به فعالیتش تا الان تغییرات ظاهری و تنظیماتی زیادی کرده. اما به جرئت میتونم بگم که به نظر من، یکی از بزرگترین گام های رمانیک به سوی پیشرفت، تبدیل شدن به حالت قابل نصب و برنامه بوده نظرتون چیه؟

این مورد هنگامی بود که سیستم انجمن از 2.1 به 2.2 ارتقا یافت و همچین تغییرات بزرگی رو همراه خودش داشت.
حالا فکرشو بکنید قراره در آینده‌ی نزدیک از 2.2 به 2.3 ارتقا پیدا کنیم و قابلیت های جدیدی را نیز داشته باشیم.

۷. میتونین چندتا از علت های بی‌شماری که رمانیک رو از بقیه ی انجمن های همکار متفاوت تر میکنه برامون شرح بدید؟ (البته همه ی ما کاربرها هم نظرات مثبت زیادی در این باره داریم)
ما سعی میکنیم کارهای خودمون رو به نحو احسن به دور از دروغ و ریاکاری انجام بدیم.
مزیت ها رو بهتره خود شما بگین تا من :)

۸. برنامه های بعدی تون برای رمانیک چیه؟ میتونید سوالم رو مبهم هم جواب بدین به علت اسپویل نشدن...
یه سری از قابلیت‌ها هنگام ارتقای سیستم انجمن از 2.2 به 2.3 به صورت خودکار افزوده خواهند شد.
یه سری دیگه هم برنامه های از پیش تعیین شده بودن که تازه وقت کافی جهت پیاده سازیش رو پیدا کریم و خودمون باید به صورت دستی طبق سلیقه خودمون اعمالشون خواهیم کرد. :)

۹. مطمئنا شما هم کسانی رو در ذهن تون دارید که بخواین ازشون بابت زحمات / حمایت هاشون برای رمانیک تشکر کنید؛ سخنی دارین که بخواین اینجا بهشون بگید؟ (البته من هم میخوام از طرف کل رمانیک تشکرمون ازتون به سپاس از تمامی زحمات تون برای ادامه دار بودن فعالیت رمانیک رو به گوشتون برسونم)

خواهش میکنم :)
نفرات زحمتکش زیادی رو دیدم. از همه تشکر میکنم.
در تاپیک تولد از نفراتی که در سال سوم بیشتر به چشمم آمدن نام بردم.
بابت بقیه نفراتی که اسمشون نام نبردن هم بدونن بازم قدردان زحماتشون هستم.

۱۰. عقاید و ارزش های خاص کاری هم به عنوان بنیان گذار رمانیک برای اداره انجمن دارید؟
سعی میکنم عقاید شخصی رو قاطی انجمن نکنم.
و جایی خالی از حاشیه باشه تا کاربران قاطی امورات بیهوده نشن

۱۱. با اومدن سالگرد سوم رمانیک؛ حتما احساسات زیادی از جمله شادی و افتخار در وجودتون حس می کنین =) لطفا برامون از عواطف و روحیات تون بیشتر بگین.
عواطف وصف نشدنی هستن.
اینکه از اینجا به بعد بدون محدودیت های قبلی میتونم به انجمن رسیدگی کنم برایم خوشحال کننده تر از بقیه موارد هست. :)

۱۲. حرفی سخنی با کاربرای رمانیک؟
از اعتمادی که دوستان نسبت به ما دارند تشکر میکنم.

و در آخر هم نکته ای، متنی یا چیزی هست که بخواین ذکر کنین؟ اینکه دوستان نسبت به قوانین و مقررات انجمن پایبند باشند. :)
و در نهایت شاد باشید.

• گل رز
  • لایک
  • جذاب
واکنش‌ها[ی پسندها]: 9 users

Maedeh

مدیر مخبر
پرسنل مدیریت
مدیر
خبرنگار
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
نام هنری
Maiy
مدیر
مخبر
شناسه کاربر
91
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-14
آخرین بازدید
موضوعات
442
راه‌حل‌ها
2
پسندها
6,373
امتیازها
463

خسته نباشید به موسس رمانیک؛ ممنون بابت همکاری شما @Mohammad MZ :flower-smiley:

• گل رز
  • لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: 2 users
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.