. . .

مصاحبه مصاحبه افتخاری با بخشدار علوم و فناوری | فاطمه فرهمندنیا

تالار مصاحبه‌های رمانیک
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

مدیر مخبر

رمانیکی فعال
رمانیکی
شناسه کاربر
1510
تاریخ ثبت‌نام
2022-01-06
موضوعات
23
پسندها
364
امتیازها
118

عرض سلام و خسته نباشید.
@AYSA_H بخشدار عزیز بخش علوم و فناوری به ما افتخار داده و مصاحبه‌‌ی کوتاهی با خبرنگار توانمند تیم @عروس خانم داشتند. متن مصاحبه در ادامه ارسال خواهد شد.

°مدیریت تالار اخبار°​

• جذاب
  • گل رز
  • لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: 2 users

مدیر مخبر

رمانیکی فعال
رمانیکی
شناسه کاربر
1510
تاریخ ثبت‌نام
2022-01-06
موضوعات
23
پسندها
364
امتیازها
118

سلام و عرض خسته نباشید خدمت بخشدار عزیزمون( خواهر قشنگم)، اول از همه ممنون از وقتی که برامون گذاشتین.
۱_ لطفا یک بیوگرافی مختصری از خودتان بفرمایید؟( نام، نام خانوادگی، محل زندگی و...)
سلام بر همگی همونطور که قطعا باید بدونین😌بنده آیسا هستم17 سالمه و تهران زندگی می کنم. سال آخر دبیرستان هستم و عااام دیگه چی بگم؟!

۲_ اول بهمون بگین که کی و چطوری در انجمن رمانیک عضو شدین، آیا معرفی داشتین یا خودتون اتفاقی باهاش روبه‌روشدین؟! لطفا اگر معرفی داشتین این زیر تگشون کنین.
عاام خب میشه گفت من تقریبا از اون قدیمیای انجمن هستم. اون موقع ها اسمش صدای رمان بود و من اتفاقی از سرچ های داخل گوگل عضو شدم. چون فضای سایت خیلی به دلم نشست و از اول خیلی خوب باهام برخورد شد.

۳_ خب میریم سراغ سوال‌های مربوط به مقامتون؛ اصلاً چطور شد که بخشدار شدین؟و درحال حاضر مدیریت تالار رو هم بر عهده دارین؟ کمی توضیح بدین لطفاً.
بله در حال حاظر مدیریت تالار روانشناسی و علم و دانش رو هم بر عهده دارم
من تقریبا از سن 14سالگی به مطالب روانشناسی علاقه پیدا کردم. مخصوصا مطالب انسان شناسی. برای همین اول مدیریت روانشناسی شدم و بعد به خاطر علاقه ام به فضا و نجوم و زمین و متافیزیک تالار علم و دانش رو هم بر عهده گرفتم
خب من دیدم که بخش علوم و فناوری بدون سرپرست هست و منم که عاشق رنگ سورمه ای! هیچی دیگه در دام عشقش گرفتار شدم...😂😁

۴_ فعالیت و وظایف در این بخش به چه صورتی است؟ میشه مختصر و کوتاه توضیح بدین.
خب نسبت به بخش های دیگه انجمن کارش کمتر هست و در کل برای ارسال هر موقع وقت کنم مطلب می فرستم. مثلا یهو دیدی انجمن رو ترور کردم. در باره زیر مجموعه این بخش خب برخی از بخش ها مدیر دارن و واقعا برای تالار زحمت می کشن و خیلی به من کمک می کنن

۵_ آیا از مقام‌هایی که در اختیار دارین راضی هستین و اینکه رسیدگی به کدوم یک از مقام‌ها از نظر شما سخت‌تر و دشوار تر است؟ چرا؟
بله کاملا تمام مقام هامو با عشق و علاقه انتخاب کردم😌🥰عاام خب به نظرم همه مقام ها سختی خودش رو داره اما تدوینگری چون باید دنبال سکانس و فیلم هایی مشابه رمان بگردیم سخته و وقت گیرهو مقام رصد کننده که باید تند خوان خوبی باشی و در عین حال ممنوعه ای از زیر دستت در نره!

۶_ اولین کسی که از ابتدا ورود به انجمن باهاش صمیمی شدین و خیلی بهتون کمک کرد رو تگ کنید.
عاام والا راستش رو بخوای ورود به انجمن رو زیاد به خاطر ندارم یا از اینجا رفتن! کلا همه خیلی بهم کمکم کردن مثلا:
@tor_anj.kh
@ara.wr.o.o
@.NADYA.
@Nil@85
@آلباتروس
@عروس خانم
@پیتر Sanderley ☣
@Nadin. 315☆
@Maedeh
همه رفیق رفقا قدیمی و جدید. کلا با همه رفیقم آخه...دیگه یاادم نیستتت(چون حافظه ام قد جلبکه دیگه شرمنده یادم نمیاد:)

۷ _ آیا از جایگاه الانت در زندگی راضی هستی؟چرا؟
بله حتی اگه جایگاه بدی باشه. چون به این عقیده دارم که بدی ها و سختی ها ماندگار نیستن

۸_ برای رسیدگی به مقام بخشداری ،شما روزانه چقدر زمان صرف می‌کنید؟
تقریبا 1 تا2 ساعت

۹_ حالا یک سوال متضاد سوال 6😂😂😑 آیا کسی در انجمن هست که ازش ب شدت متنفر باشید؟! ( بگو عزیزم نترس این تاپیک محرم اسراره خیالت راحت که هیچ جایی درز نمی‌کنه*_* نذار روی دلت سنگینی کنه بریز بیرون# اصلاً این زیر تگش کن بذار بدونه بدبخت)
بلی بلی کاملا مشخصه😂😂😂
نه واقعا بی شوخی کسی نیست! تا امروز هیچ مشکلی نبوده:nusenuse:

۱۰_ بنظر شما کی(حالا فرق نداره در چه مقامی باشه) توی انجمن خیلی زیاد زحمت میکشه و با جون و دل برای پیشرفت رمانیک تلاش میکنه؟🤔
یا خدا
الان تفرقه میوفته با این سوالای سَمِت
عاام خب به نظرم همه به نحوی کمک می کنن. اصلا بزارین چون سوال سمه یه جواب سم تر بدم.
رمانیک عین توت چیدن می مونه. برای چیدن توت یکی میره بالای درخت یعنی استارت کارو میزنه(جناب آقای موسس-مدیران کل-مدیران ارشد) و ما بقی زیر درخت پارچه میگیرن تا توت ها که ثمره درخت رمانیکه بریزه روش! یسری هاهم که توت می خورن کیف می کنن:sisi1
(خدایی برین حال کنین با این مثال هام:sisi3:😂)

۱۱_ خب خب این شاید سوال خیلی‌ها در انجمن‌ باشد😈، آیا نویسنده‌ هم هم هستین؟! اگر بلی میشه نام آثاری که منتشر یا تا به حال تایپ کردین را نام ببرید؟!
فرقی نمیکنه، رمان، دلنوشته، داستان کوتاه و...
بلی هستم والا آثار کامل که منتشر شده باشه فقط حوالی دروازه غار هستش که چون داستان کوتاه بود زود نوشتم. ولی آفلاین زیاد می نویسم و قصد دارم بعد کنکور سیلی از رمان هام رو منتشر کنم
فقط این کنکوره دست و بالمو بسته:cry:

۱۲_ در صورتی که پیشنهاد یا انتقادی در جهت پیشرفت انجمن رمانیک دارید، به دیده‌ی منت می‌پذیریم.
عاام در حال حاظر چیزی به ذهنم نمیرسه ولی تا یه چیزی به ذهنم میرسه میرم رو نمایه ترنج پهن میشم تا عملی بشه:cool:😂🤦‍♀️

۱۴_ و سخن پایانی🤗
آرزو موفقیت برای همه دوستان عزیز

سپاس بیکران از خانم آیسا، بخشدار عزیز که به ما افتخار و وقت با ارزششون رو در اختیار ما قرار دادند. امیدواریم در تمام عرصه‌ها و مراحل زندگی موفق باشید و همواره بدرخشید.

• جذاب
  • گل رز
  • لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: 8 users
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.