. . .

مصاحبه مصاحبه افتخاری با مدیر خبر | آرمیتا حسینی

تالار مصاحبه‌های رمانیک
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Maedeh

مدیر مخبر
پرسنل مدیریت
مدیر
خبرنگار
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
نام هنری
Maiy
مدیر
مخبر
شناسه کاربر
91
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-14
آخرین بازدید
موضوعات
442
راه‌حل‌ها
2
پسندها
6,362
امتیازها
463

عرض سلام و خسته نباشید.
@Maedeh عزیز (مدیر اخبار و بخشدار امور فرهنگی) به ما افتخار داده و مصاحبه‌‌ی کوتاهی با خبرنگار توانمند تیم @نویسنده پشت شیشه داشتند. متن مصاحبه در ادامه ارسال خواهد شد.

°مدیریت تالار اخبار°​

• گل رز
  • لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: 1 users

دمیــــــورژ

رمانیکی نقره‌ای
نویسنده ویژه
نویسنده
رمانیکی‌نویس
دل‌نویس
ناظر
منتقد
گوینده
کاربر منتخب
کاربر ثابت
نام هنری
دمیورژ
مقام خاص
منتقدیار
شناسه کاربر
123
تاریخ ثبت‌نام
2020-11-05
آخرین بازدید
موضوعات
260
راه‌حل‌ها
32
پسندها
24,322
امتیازها
698

1. لطفا یه بیوگرافی کوتاه از خودتون ارائه بدین. (سن، شهر، اسم و فامیل یا لقب، تاریخ عضویت)
اسمم مائده است. معروف به مائی، ماده و ماهی*__*
البته خیلی از بچه ها هم نام کاربریم رو اشتباه میخونن و مهدیه صدام میزنن😂 ۱۳۹۹/۷/۲۳ عضو شدم و باید بگم که ۹۱ مین کاربر انجمن هستم.💙

2. چطور با رمانیک آشنا شدی و چند وقته اینجایی؟

با معرفی یکی از دوستام @نهان^^ اومدم توی سایت؛ اوایل تفریحی بود و نقش کمرنگی داشتم. ۱ سال و ۳ ماه هم میشه که موندگار شدم...

3. چی باعث شد موندنی بشی؟
من ۱ سال قبل، یعنی ۲ ماه بعد از عضویتم توی رمانیک، سیستمم خراب شد و کپی های رمان هام و آثارم پاک شدن. بعدش هم سایت و انجمن قبلی ای که توش فعالیت می کردم و رمان هام رو قرار می‌دادم؛ رفرش شد و آخرین کپی های رمانام هم از دست رفت.
منم حرصم گرفت و اونجا رو ترک کردم و اومدم رمانیک. اولاش همینطوری بی هدف و برای سرگرمی بود و همون طور که گفتم نقش پررنگی نداشتم. چون انجمن اون موقع نو پا بود و تازه داشت شکل می گرفت، مردد بودم اما بعدش مدیرکل اون دوره، تلما و ارشد من @S O-O M که اونم اون موقع بخشدار بود؛ تشویق و حمایتم کردن که اینجا بمونم و مقام بگیرم. (مرسی که هستی ارشد ژون، الگوی منی؛ جووووونز 😂🥰)
البته باید بگم که بخش بزرگی از تصمیم اینجا موندنم بخاطر اخلاق @Mohammad MZ و مدیرای اینجا بود چون بر خلاف انجمن قبلی ای که بودم، به نظرات کاربران در اینجا اهمیت داده میشه و اولویت با حقوق نویسنده ها و کاربرانه😍⚘

4. چه چیزی در نگاه اول جذبت کرد؟ صمیمیت شون... اینکه فرقی نداشت قدیمی باشی یا تازه وارد، رفتار مهربانه شون با همه برابر و شبیه هست.

5. اولین کاربری که شناختی کی بود؟

@ansel شاید تا به حال بهت نگفته باشم سحرک اما خیلی دوست داشتم اوایل باهات رقابت کنم و صمیمی بشم. که شکرِ خدا، اونم شد😂💙

6. چطور شد مدیر تیم خبر شدی؟

خبرنگار یار بودم و وقتی @ara.pr.o.o هستی قشنگم، خواست استعفا بده، به من پیشنهاد داد مدیریت اخبار رو که بابتش ازش ممنونم.😍

7. از تیمت راضی هستی؟
😂😂😂
بذارین با یه استیکر جواب بدم: 😈

8. در رابطه با خبرنگاری یک توضیح کوتاهی بدین تا دوستان اشنا بشن.
خبرنگار، شخصِ طنز نویسی هست که اخبار چت باکس، نمایه، اخبار کاربران و یا دروغ های شاخدارو... مینویسه. نیازمند اسکرین شات از (مثلا) چت باکس و ارسال خبر در تاپیک خبر چت هست. (خبرچین هم خودتونین🤪)
حتی از کاربرای رمانیک، مصاحبه هم میگیره. پس اعضای تیم خبرنگاری باید طنز نویس های خوبی باشن.😄⚡

9. تو زندگی انسان طنز و بامزه‌ای هستی؟
وای😂 من یه چیزی بدتر از بمبم توی واقعیت. نمیشه یه جا بندم کرد. همه از دستم عاصی اند از بس که شر و شیطونم و همش در حال خندوندن دیگرانم با حرفا و حرکاتم.
و جالب اینجاس که همین من رو توی زندگی مجازی با یه مشت عسل هم نمیشه خورد🤦‍♀️😅 با بچه ها و رفقای قدیمی، شاد و شنگولم ولی با تازه وارد ها یه کم طول میکشه یخ هام آب بشه.😬😉 حتی بد اخلاق ترین مدیر هم انتخاب شدم بین مدیرای بخشم (امور فرهنگی)💔🚶‍♀️

10. به نظرت خبرنگار حرفه ای توی تیمت چندتا داری؟
نمیشه بین اعضای تیم فرق گذاشت. همه برام برابر هستن اما اگه بر اساس سابقه و سطح بپرسین... @نویسنده پشت شیشه ، آرمی من خیلی خوبه‌. البته چون قدیمی ترین مونه و اینا، سطحش باید بهتر از من و بچه های تیم باشه.
اما یادمون نره که چون به تازگی اعضای تیم رو از دست دادیم و فقط دوتامون (من و آرمیتا) ثابت موندیم، نیرو های جدید گرفتیم و خب مشخصا تازه کار هست الان دوباره کل تیم مون وگرنه من مطمئنم که یک یکِ شون خیلی با استعداد هستن🥰😍⚡

11. شنیدم رنگ تیم رو عضو کردی؟
یس یس🤩🫐
من ذوقم نسبت به این مسئله بی پایانه... خیلی ناناسههه!

12. به نظرت دو سال اینده باز توی انجمنی؟
باید دید چی میشه ولی دوس دارم با آره جواب بدم.🍫

13. برای پیشرفت تیم خبرنگار و خیلی بزرگ‌تر شدن این تیم چه ایده‌ای داری؟
ایده های زیادی دارم... البته خودم از وقتی مدیر شدم خیلی تغییرات اعمال کردم. تغییراتی که به نظرم خوب و تاثیر گذار بودن... باید منتظر بمونیم و با هم ببینیم.😁🍬

14. به نظرت در خبرنگاری و پیدا کردن خبر و نوشتن یک خبر طنز اول از همه چی مهمه؟
اول از همه باید یادمون باشه که قبل از خبرنگار بودن انسان هستیم مثل هم و باید مطمئن بشیم که خبر مون آسیبی به کسی نخواهد رسوند و اینکه نیت مون اطلاع رسانیِ همراه با شوخی و خنده اس، نه تحقیر و تمسخر...🥺💔

15. حرفی هست که خودت بخوابی بزنی و من نپرسیده باشم اینجا بگو.
حرف که ندارم فعلا اما میخوام از بعضی از قدیمی ها تشکر و یاد کنم.

@Mohammad MZ مرسی که اینجا رو پایه گذاری کردین برای ما رمانیکی ها و اینکه همیشه مودب و در عین حال حرفه ای بودین. با اینکه اجبار نبود، به نظرات مون گوش دادین و به سلایق مون احترام گذاشتین.⚘🙃

@tor.anj.o.o مرسی ترنجم که هستی. میدونم که میتونم برای هر مشکل بزرگی بیام سراغت و نگران چیزی نباشم چون همیشه یه راه حال منطقی داری😍

@S O-O M ارشد منی و خواهی بود😍⚡

@N.F.G اولین کسی که باهاش صمیمی شدم تو بودی. عاشق وقتایی هستم که بهم میگی ماهی! خیلی دوستت دارم رفیق گربه ماهی خوار من و با اینکه میدونم منو میخوری، بازم ازت فرار نمی کنم🤪😂😂😂

@سحرصادقیان همیشه به یادمی و به یادتم. و میدونم که اگه چند سال هم بگذره، فراموشم نمی کنی و سریع منو میشناسی💙🥺

@ansel خیلی تکی👐😘

@شکارچی آخرشم بحث مون تموم نشده بود که رفتی...😕🚶‍♀️

@araliya باشی یا نباشی به یادتم🧡

مرسی و خسته نباشی

• خنده
  • لایک
  • جذاب
واکنش‌ها[ی پسندها]: 4 users
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.