. . .

مصاحبه مصاحبه افتخاری با معاون بازنشسته رمانیک | نادیا بیرامی

تالار مصاحبه‌های رمانیک
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ARA.O.O

فرازین بازنشسته
شاعر
کاربر منتخب
کاربر طلایی
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
مدیر بازنشسته
شناسه کاربر
300
تاریخ ثبت‌نام
2021-01-16
آخرین بازدید
موضوعات
519
راه‌حل‌ها
183
پسندها
35,139
امتیازها
1,008

• جذاب
واکنش‌ها[ی پسندها]: 1 users

ARA.O.O

فرازین بازنشسته
شاعر
کاربر منتخب
کاربر طلایی
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
مدیر بازنشسته
شناسه کاربر
300
تاریخ ثبت‌نام
2021-01-16
آخرین بازدید
موضوعات
519
راه‌حل‌ها
183
پسندها
35,139
امتیازها
1,008

سلام خدمت نرگس عزیز معاون و مدیر کپیست اسبق انجمن، امیدوارم حالتون عالی باشه و در صحت و سلامت کامل به سر ببرید. ممنون میشم یک بیوگرافی از خودتون رو برامون بیان کنید.
سلام نرگس هستم هفده سال دارم متولد شهریور ماه بچه خوزستان و اصالتن (تنوینم خراب شده) لر تبار
۱.در وهله‌ی اول، ازتون میخوام پاسخ بدید که چطور با انجمن رمانیک آشنا شدید؟
از طریق دوستم @نهان^^ که جزو بهترین های اینجا بودن ولی خوب به دلیلی ترکمون کردند گاها هم تشریف میارن. خیلی برای من عزیز هم هستند =)
۲. برای بار اولی که به انجمن اومده بودید و به عبارت دیگر تازه وارد بودید بر اساس چه معیاری مقام معاون رو دریافت کردید؟
من همون اول معاون نشدم جانم اولین مقام من که کمتر کسی ازش خبر داره مدیریت تالار نگارگری بود که نخستین کار من به خاطر طراحی اولین لوگو برای انجمن بود لوگو تایید شد و من هم به مقام مدیریت تالار رسیدم بعد از اون مدت بسیاری گذشت تا معاون انجمن شدم که جریان ها دارد.
۳.سمت مدیر کپیست رو کی عهده‌دار شدید؟
دقیق خاطر ندارم اما به طور کلی بنیان گذار این گروه و تیم بودم چون قبل از مدیریت من بلکل همچین مدیریتی وجود نداشت و کپیستان و طراحان توی یک تیم بودند.
۴.به نظر شما و حضوری که درمابقی جاها داشتید، انجمن رمانیک از هر نظر با اون‌ها چه تفاوت‌ و فواید‌هایی رو داشته؟ آیا توی این مسیر به خوبی عمل و پیشرفت کرده و در مرحله‌ی تعالی قرار گرفته؟
من همه جا و هیچ جا حضور داشتم با اکثریت انجمن های همکار آشنایی دارم و به نظرم هرکسی که برای پیشرفت نویسندگی تلاش کنه مطرح خواهد شد نه اهدافی مع الغیر...
۴.نظرتون راجع به موسس پرتلاش و موفق انجمن و حضورشون چیه؟ و همچنین کادر ارشد؟
عخی موسس پرتلاشمون که نیست خخـخخ هرجا هست خسته نباشه (((:)ROFLMAO:)))) من میتونم برای نشون دادن میزان تلاش موسس رمانیک یه شات از خیلی خیلی قدیم انجمن آپ کنم اگر خواستین چون من کلا از روز های تخست رمانیک بودم و روند رشد و تکاملش رو به چشم دیدم (حکم بچه من رو داره)
۵. تاریخ دقیق ثبت‌نامتون در انجمن، در خاطرتون هست؟
نه خیر چون اون روزی که ثبت نام میکردم از آینده و این سوالتون خبر نداشتم وگرنه حتما توی خاطرم ثبت میکردم:ROFLMAO:
۶. مدت زمان معاون بودنتون در انجمن به طور تقریبی یا دقیق که در خاطرتون هست، چند ماه بود؟ مدیر کپیست چطور؟
معاونت بنده شش ماه یا کمتر بود مدیریت کپیست هم مثل معاونت منتها کمی کمتر من بعد از منصوب شدن در پست معاونت پیشنهاد ساخت تیم کپیست رو دادم.
۷. از مقامتون راضی بودید؟
شکر خدا از همشون بله جز اولین مقام مدیریت نگارگری (من چشم داشت به مقام طراح داشتم ولی اون موقع مال ترنج بود خخـخخ (البته طراح های کپیست)
۸.اولین کسی که در انجمن تونستید باهاشون ارتباط برقرار کنید و درواقع توجه شما رو جلب کرد که بود؟
خوب بعد از کسب مقام ادمین انجمن بود که ارتباط گرفتند برای هماهنگی و بعد از اون هم سحر و به دنباله مهشید جانم.
۹.دوست داریم بدونیم که دوستان شما در انجمن چه کسانی هستند و مقدار صمیمیتتون با هر کدوم به چه اندازه‌ست؟
در ردیف اول ممدام و برخی که ممدیون هویدا هستن اما از افشای هویت برخی ها معذوریم اما بسیار برای بنده قابل احترام اند.
و بعد از اینها تمامی بچه های انجمن حقیقتا رنج بندی کردنشون ناممکنه =)
۱۰. وظایف شما که معاون بودید چه بود؟‌
خوب وظایف زیاد بود ما در هر لحظه هرطور که کاری از دستمون بر می اومد برای انجمن انجام میدادیم اما یکی از کارهای ثابت بنده ارسال مطالبی روی سایت اصلی بود.
۱۱.غیر از معاون بودن و همچنین عهده‌دار بودن مدیریت کپیست، چه مقام‌های دیگری رو در انجمن دارا بودید؟ کدوم بیشتر مقام مورد‌علاقه‌ی شما بود و نسبت آن توجه نشون می‌دادید؟
=) بنده آموزگار، پلیس، نگارگر بودم و هرسه رو دوست داشتم چون تا مقامی رو دوت نمیداشتم سمتش نمی رفتم.
۱۲. کدوم بخش از انجمن چون تالار‌ها رو دوست داشتید و از عملکرد مدیریتش راضی بودید؟
همیشه تالار طراحی من رو به وجد میاره و دیدن جلد کاربران بهم انرژی میده حس میکنم آثار هنری تصویری بچه ها وارد روحم میشن. بعد از اون هم کارهای کمیک که زیر زیر همه رو خوندم خخـخخ
۱۳.‌ از کدوم تیم‌های انجمن(کادر طراح، گویندگی، ادیت، نقد، ترجمه، ویراستاری و کپیست) رضایت کامل رو داشتید و مدیریت کدوم یک نهایت تحسین رو داشت؟
خوب اینجا اولا ذکر کنم شما مدیریت نگارگری رو جا انداختین عزیزم =) و غیر از کپیست که خودم مدیرش بودم و میدونم که ضعف هایی داشته من از کار دو تیم ادیت و گویندگی همیشه و همیشه کمال رضایتمندی رو داشتم و مدیرانشون عمیقا برام قابل احترام هستند بسیار منظم و عالی همچنین که مدت طولانی هم هست تیم ها دستشونه و یک ذره هم لنگ نزدند.
۱۴. آیا خودتون هم به نویسندگی علاقه دارید؟‌ اگر اره، اثری رو هم از خودتون منتشر کردید؟ از شما درخواست میشه که نام اثرهاتون رو ذکر کنید.
خوب من فعالیت خودم رو توی انجمن ها به عنوان نویسنده آغاز کردم. بله آثار من منتها چون وظایف معاونت و مدیریت کپیست بود جز یک داستان کوتاه هیچ کدوم کامل نشدند. اون هم اینجا خدا حضور ندارد هستش. آثار در حال تایپ من رمان چوب کبریت های رقصان و داستان چند جلدی پوکر هستن.
۱۵. به نظر شما ایجاد چنین فضایی برای نویسندگان و به چالش کشیدن قلمشون گام بزرگی برای پیشرفت قلم و موفقیتشون هست؟
بله قطعا استفاده مفید و درستی هم از بستر مجازی هست.
۱۶.نقش کاربران رمانیک رو چطور توصیف می‌کنید؟
همونطور که یک نویسنده رابطه ای با خواننده داره ما هم این رابطه رو با کاربرانمون داریم. برای اونهاست که کار میکنیم و اگر نباشند خوب قطعا بیهوده است تلاش هامون
۱۷. آیا بعد از مدت زمان نسبتاً طولانی یا کوتاه که از استعفای شما گذشت، اقدام به کسب مقام در رمانیک می‌کنید؟
انشالله بعد از اتمام دلیل استعفام و رد شدن از مشکلات پر قدرت باز خواهم گشت و به رشد رمانیک و نویسندگی کمک خواهم کرد.
۱۸.یک جمله یا بهتر بگم آرزوی قشنگ برای انجمن جذاب و موفق رمانیک رو بهش تقدیم می‌کنید؟!
حقیقتا من آدم جدی هستم اهل آرزو و جمله های زیبا نه بودم و نه هستم ترجیح میدم بگم رمانیک مادامی که پیشرفت رو مثل اکسیژن هوا بخواد پیشرفت خواهد کرد و روزی که خدای ناکرده دست از این خواستن برداره خوب آینده زیبایی به دنبال نخواهد داشت!
خب نرگس جان خیلی خوشحال شدیم از مصاحبه با شما و همچنین از پاسخ‌هاتون لذت بردیم، امیدواریم سال‌هلی زیادی رو در کنار ما و رمانیک سپری کنید. با آرزوی موفقیت روز افزون شما🌹
انشالله عزیزم =) همچنین

• جذاب
واکنش‌ها[ی پسندها]: 3 users
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.