. . .

انتشاریافته فی البداهه گل عشق|محمد امین (رضا) سیاهپوشان

تالار فی‌البداهه
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
ژانر اثر
  1. عاشقانه
سطح اثر ادبی
برنزی
اثر اختصاصی
بله، این اثر اختصاصی می‌باشد و فقط در انجمن رمانیک نوشته شده است.

نام اثر: مجموعه فی البداهه گل عشق
نویسنده: محمد امین (رضا) سیاهپوشان
ژانر: عاشقانه
مقدمه: زیباترین و خوش‌بوترین گل دنیا، گل عشقه! حالا این که به کی بدی و بخوای از کی بگیریش، به خودت نه به دلت بستگی داره. عشق رو تو انتخاب نمی کنی، دلت انتخاب می کنه!

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • لایک
  • گل رز
واکنش‌ها[ی پسندها]: 7 users

Romanik Bot

رمانیک بات
کاربر VIP
شناسه کاربر
235
تاریخ ثبت‌نام
2020-12-27
آخرین بازدید
موضوعات
53
پسندها
7,353
امتیازها
218
وب سایت
romanik.ir

سلام خدمت نویسنده گرامی؛ متشکریم از انتخاب انجمن رمانیک جهت انتشار دل نویسه‌‌هایتان!

لطفا قبل از تایپ اشعارتان قوانین زیر را با دقت مطالعه بفرمایید:​

پس از ارسال حداقل پانزده پارت از فی البداهه‌‌ی خود، می‌توانید طبق قوانین تاپیک زیر برای اثر خود درخواست جلد دهید.

با اتمام فی البداهه خود، برای درخواست نقد و تعیین سطح اثرتان، از طریق لینک زیر اقدام کنید.

پس از اتمام تایپ مجموعه شعر، در تاپیک زیر اعلام کنید.

شما می‌بایست پس از اتمام اثرتون درخواست رصد اثرتان را دهید تا ممنوعات اثرتون بررسی بشه، برای درخواست از طریق لینک زیر اقدام کنید.​

پس از اتمام رصد، برای ویراستاری و ارسال اثر شما روی سایت، طبق موارد گفته شده در لینک زیر اقدام کنید.

متشکریم از همکاری شما با انجمن رمانیک!​

با آرزوی موفقیت‌های روز افزون شما
|کادر مدیریت انجمن رمانیک|

• لایک
  • گل رز
واکنش‌ها[ی پسندها]: 3 users

شاهزاده آبی مرداد

رمانیکی نقره‌ای
محروم
شناسه کاربر
1221
تاریخ ثبت‌نام
2021-11-20
آخرین بازدید
موضوعات
386
راه‌حل‌ها
1
پسندها
8,452
امتیازها
558

گل عشق زیباترین گل دنیاست که نمی‌دونی اون رو کی بهت میده، دست خودتم نیست که کی از دستش بگیری. یه جایی گل رز تبدار عشق رو به دستت میده که فکرش هم نمی‌کنی! یهویی چشمات رو باز می کنی، می‌بینی یه گل رز سرخ آتشین و تبدار دستته و یه آدمی که مثل همون گل بی‌نهایت دوستش داری!

• لایک
  • گل رز
واکنش‌ها[ی پسندها]: 7 users

شاهزاده آبی مرداد

رمانیکی نقره‌ای
محروم
شناسه کاربر
1221
تاریخ ثبت‌نام
2021-11-20
آخرین بازدید
موضوعات
386
راه‌حل‌ها
1
پسندها
8,452
امتیازها
558

خدا توی عالمی که آفریده، زیباترین گل‌ها و منظره‌ها رو آفریده. قشنگ‌ترین تصویرها رو نقاشی کرده و خلق کرده که برای هر کدوم حوصله به خرج داده تا زیبا خلقشون کنه؛ ولی وقتی گل روی تو رو می‌آفریده، تموم حواسش رو گذاشته. تموم تمرکزش روی زیبای تو بوده، آخه گل روی تو رو توی هیچ گل فروشی نمی‌فروشن!

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • لایک
  • گل رز
واکنش‌ها[ی پسندها]: 5 users

شاهزاده آبی مرداد

رمانیکی نقره‌ای
محروم
شناسه کاربر
1221
تاریخ ثبت‌نام
2021-11-20
آخرین بازدید
موضوعات
386
راه‌حل‌ها
1
پسندها
8,452
امتیازها
558

بی‌هوا آمدی و همه چیز من شدی و کاری با زندگی من کردی که همچون هوا شدی برایم! یک روز که هیچ، حتی اگر یک ثانیه هم پیشم نباشی، نمی‌توانم نفس بکشم! هوا که تو در آنی، همچون هوای کوهستان است که من را شاد و پر انرژی و سرحال می کند. تو لازم‌ترین چیز برای منی، تو نفس منی! نفس جان نباشی نمی‌توانم نفس بکشم!

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • لایک
  • گل رز
  • جذاب
واکنش‌ها[ی پسندها]: 5 users

شاهزاده آبی مرداد

رمانیکی نقره‌ای
محروم
شناسه کاربر
1221
تاریخ ثبت‌نام
2021-11-20
آخرین بازدید
موضوعات
386
راه‌حل‌ها
1
پسندها
8,452
امتیازها
558

گل عشقمان مثل گل حسن یوسف است که با وزش نسیم کوتاهی برگه‌های نازکش می‌شکند! گل عشقمان گلی زیباست و همچون خودت نازک دل و نازدار که باید بر پشت پنجره دل بگذاریش و هر روز همزمان با طلوع خورشید گرما بخش و زیبایی عشقمان اشعه‌های محبت بر رویش بپاشیم و با آبپاشی زیبا با آب‌های چشمه زلال و بهشتی دریاچه شیرین چشمانت، آبیاریش کنیم. گل عشقمان این‌گونه است همین‌قدر ناز و نازک دل که تشنه محبت است و محبت می‌طلبد، وگرنه قهر می‌کند و من نمی‌دانم چرا آن‌قدر این گل زیبا و نمونه مثل توست! گل عشقمان گلی لطیف به رنگ سرخ آتشین که نظیرش در هیچ جایی دنیا نیست و اگر میان هزاران شاخه گل قرارش بدهی، باز هم زیباترین است. گل عشقمان همچون تو که اگر میان هزاران زیبا رو و حوری تمثیل بهشتی باشی، از همه آنان زیباتری دلبر!

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • لایک
  • گل رز
واکنش‌ها[ی پسندها]: 4 users

شاهزاده آبی مرداد

رمانیکی نقره‌ای
محروم
شناسه کاربر
1221
تاریخ ثبت‌نام
2021-11-20
آخرین بازدید
موضوعات
386
راه‌حل‌ها
1
پسندها
8,452
امتیازها
558

عشق مثل نم نم بارانی که می‌بارد و عطر نم خورده گل‌های شب بو را به مشامم می‌رساند. آری! همان گل‌هایی که من و تو با هم در این باغچه کوچک کاشته‌ایم تا بهگان نشان دهیم دنیای ما زیباست!
همه در تلاشند که تمام گل‌های عشقم را با پاهایشان له کنند و ریشه‌اش را خشک کنند؛ اما نمی‌دانند که ریشه گل عشقمان عمیق و استوار است.
گاهی گل‌های عشقمان ناز دارند و با یک تلنگر قهر می‌کنند و خود را جمع می‌کنند. مثل دل کوچک تو که با چند ساعت دوری ناز می‌کند و به دست نوازش نیاز دارد. عشق مهربانم دوست داشتنت را به دنیا نخواهم داد!

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • لایک
  • گل رز
واکنش‌ها[ی پسندها]: 4 users

شاهزاده آبی مرداد

رمانیکی نقره‌ای
محروم
شناسه کاربر
1221
تاریخ ثبت‌نام
2021-11-20
آخرین بازدید
موضوعات
386
راه‌حل‌ها
1
پسندها
8,452
امتیازها
558

نمی‌دانم من این‌گونه هم یا همه همین گونه‌اند، هر گاه که تو می‌خواهی بیایی همه چیز زیباتر و بی‌نظیر‌تر می‌شود! بلبلان نغمه خوان، نغمه‌های شاد می‌خوانند. گل‌های نزدیکم شاداب و سرحال می‌شوند و همه جا بوی عید و بهار می‌دهد! خدا کند که فقط من باشم که تو را این‌گونه حس می کنم. یک حس متفاوت و زیبا، حسی به زیبای بهار، حس زیبای عشق و دلدادگی!

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • لایک
  • جذاب

شاهزاده آبی مرداد

رمانیکی نقره‌ای
محروم
شناسه کاربر
1221
تاریخ ثبت‌نام
2021-11-20
آخرین بازدید
موضوعات
386
راه‌حل‌ها
1
پسندها
8,452
امتیازها
558

گل فروش بر سر چهار راه داد میزد.
"آهای گل دارم، گل‌های رز زیبا!"
به او نزدیک شدم و پرسیدم.
"ای گل فروش، مثل گل رز سرخ من هم گلی داری؟!"
لحظه‌ای سر به زیر انداخت گفت" ای گل پسر، گل سرخ تو در باغچه دلت روییده و خوش‌بو‌ترین گل دنیاست. من هر کاری کنم، نمی‌توانم گلی مثل او داشته باشم!"

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • لایک
  • جذاب

شاهزاده آبی مرداد

رمانیکی نقره‌ای
محروم
شناسه کاربر
1221
تاریخ ثبت‌نام
2021-11-20
آخرین بازدید
موضوعات
386
راه‌حل‌ها
1
پسندها
8,452
امتیازها
558

من نمی‌دانم که طعم ملس انار و شیرینی نبات و طعم گس خرمالو و تلخی قهوه گلد چیست و چه حالی به آدم می‌دهد! وقتی که اولین گل رز قرمز را از دست تو گرفتم و به مشامم نزدیکش کردم و بوئیدمش، چون خوش‌بو‌ترین عطر و خوش طعم‌ترین عطر دنیا همان بود! اولین گل رزی که از دستان رو به من هدیه کردی.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • لایک

شاهزاده آبی مرداد

رمانیکی نقره‌ای
محروم
شناسه کاربر
1221
تاریخ ثبت‌نام
2021-11-20
آخرین بازدید
موضوعات
386
راه‌حل‌ها
1
پسندها
8,452
امتیازها
558

بانوی زیبایی آینه، تو یکی رو مجنون خودت کردی، یکی که به فرمان عشق زیبات، قلبش رو به غل و زنجیر اسارت سیاه‌چاله زیبا و فریبای قلبت درآوردی و دیوانه‌اش کردی! یک دیوانه زنجیری؛ ولی چه چیزی زیباتر و محبوب‌تر دیوانه تو شدن، مگر هست؟! به واللّه که نیست! زیباتر این رو نخواهد آمد!

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • لایک
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.