. . .

دانستنی اسرار خواب

تالار ماوراء

بانوی آسمان

رمانیکی فعال
رمانیکی
نام هنری
بانوی قرمز
شناسه کاربر
6969
تاریخ ثبت‌نام
2023-10-16
موضوعات
11
پسندها
118
امتیازها
108

💟 شده گاهی توی خواب متوجه بشید که عه من دارم خواب میبینم!! میدونستید اگه به کاراکترهای خوابتون بگید که من میدونم دارم خواب میبینم 😏 یا بگید میدونستین توی خوابِ من هستین؟ ی دفعه همه جا ساکت میشه و ی سکوتی برقرار میشه و همه نگاه های کاراکترهای خوابتون به سمت شما برمیگرده؟! و میان سمتتون، یا بهتون حمله میکنن تا شما رو از خواب بیدار کنند!حتی اگه به یک نفر از کاراکترهای خوابتون بگید باز هم نگاه همه اونها یه سمتتون برمیگرده...

✔ خب چرا؟!

ببینید دوستان انگار خواب ی قانونی داره، یا بهتره بگم روح ما جایی که میره ، اونجا ی سری قانون هایی داره
یکیش اینه که شما نباید بفهمید که دارید خواب می‌بینید!
پس اگه فهمیدید به هیچکس نمیگید توی خوابتون.

✔ چرا اصلا همچین قانونی وجود داره؟!

طبق چیزایی ک من میدونم به خاطر اینه که وقتی شما آگاهی این رو بدست میارید که دارید خواب میبینید، میتونید دیگه هرررکاری رو با اراده خودتون انجام بدید، ی جورایی کنترلگر باشید، خب این موضوع ی مقدار (برای اون کاراکترها شاید) ترسناکه که شما هرررکاری میتونید کنید، بنابراین این قانون رو گذاشتن... که شما نباید آگاه شید، اگر هم ک شدید نباید بگید و خودتون کنترل کنید 😉
پ.ن: کیا فیلمِ نولان، تلقین رو دیدن؟!
اون قسمت رو یادتونه
اون دختری که با دی‌کاپریو تو خواب بودن، موقعی که درواقع تمرینی متصل شده بودن به خواب، و دختره هنوز زیاد چیزی نمی‌دونست که چکار باید کنه یا نکنه، ی دفعه ای
نگاه مردم میاد سمتشون؟! و بهشون حمله میکنند؟!
دقیقا به خاطر همین چیزی هست که الان گفتم.

خب شما توی مرحله اول متوجه میشید که توی خواب هستید اما سعی کنید حتی به اون فکر هم نکنید.
مرحله دوم : اونا متوجه میشن و از شما سوالی در این مورد میپرسن ، شما باید بگید : آخه حس میکنم شما منو دوست ندارید...
مرحله سوم : اونا بعد از این جمله سعی میکنن که به شما محبت کنن . شما باید در این زمان توی ذهنتون به خودتون تلقین کنید که: من الان تشنه هستم پس باید بلند شم آب بخورم. این موضوع اونا رو به شک نمیندازه و شما هم میتونید بدون دردسر بیدار شید
اگر این کار ها رو نکنید یا بهشون اعلام کنید...
قطعا به هر صورتی میمیرید 😐
یا از ترس سکته میکنید...
یا اونا شما رو سکته میدن...
البته من جون سالم به در بردم ولی توصیه میکنم از این کار پرهیز کنید اصلا صحنه ی جالبی نیست✋😐

نام موضوع : اسرار خواب دسته : ماوراء