. . .

مهم ★پیدا کردن رمان‌های بی‌نام★

تالار تایپ اثر

جواد

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
1595
تاریخ ثبت‌نام
2022-01-17
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
7
امتیازها
33

سلام
دختری با نشان اژدهارو چک کن
سلام دنبال رمانی میگردم که دختره به خاطر پول عمل مادرش مجبور میشه کنار خیابان بایسته سوار یه ماشین غربیه بشه وشب وهمخوابه بشه پسرکه دندانپزشک بعدا به دختره جاومکان میده بعدمدتیدختره میفهمه که پسرعمه اش است کی اسم رمانرو میدونه لطفاً بگین

fatahi

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
3041
تاریخ ثبت‌نام
2022-09-24
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
1
امتیازها
23

یه رمان بود دختره از عروسییش فرار میکنه بعد میره توی یه ماشین قائم میشه
بعد از اینور یه پسره اسمش مسیح بود اونم شب عروسیش بود که عروسش فرار کرده بود میاد تو ماشینش میبینه یه دختر با لباس عروس اونجاست دوستاش بهش پیشنهاد میدن دختره رو بزاره جای عروس خودش دختره ام به خاطر فرار کردن از عروسییش قبول میکنه
رمان حرارت تنت

Narges_1384

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
3044
تاریخ ثبت‌نام
2022-09-25
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
1
امتیازها
23

سلام دنبال یه رمان میگردم که اسمشو یادم رفته: دختره توسط پسری دزدیده میشه بعد که دختره به خونه برمیگرده با پلیس برای پیدا کردن دزد همکاری میکنه اسمه دختره و پسره رو نمیدونم ولی فک کنم اسم داداش دختره حامی بود و پدر و داداشش دکترن بعد ها دختره و پسره که دزدیده بودش که به شکل دیگه ای در میاد میخوان ازدواج کنن و وقتی میفهمن پسره برادر دخترس و اسمش حمید بوده تو روز عروسیشون صحنه تصادف میسازن و مثلا پسره میمیره و دختره اینو نمیدونه و برای اینکه حالش خوب شه میره خارج بعد که برمیگرده تخصص زنان زایمان میگیره و پدرش کم کم بهش میگه که اون زندس و برادرش بوده دختره تو جلد دوم با یه پلیس ازدواج میکنه...
لطفا اسم رمانو بهم بگید.

fatiiii1202

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
3048
تاریخ ثبت‌نام
2022-09-25
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
2
امتیازها
23

سلام وقت بخیر من دنبال یک رمانی میگردم که درمورد یک مرد پولداری هست که دوتا پسر داره کا هر کدومشون به نتوی مشکل دارن به عنوان مثال پسر بزرگه شبا جلساتی میزاره و مردم رو به نپرستیدن خدا تشویق میکنه حتی اسم پسر کوچیکه هم شهریار هست اما نمیدونم اسم پسر بزرگه چیه ولی فک کنم با ش شروع میشه اسمش خلاصه این مرده با یا زنی که دوتا دختر داره اسم بزرگه ترمه که نقش اصلیه و اسم کوچیکه طرلان ازدواج میکنه حتی از قبل هم عاشق زنه بوده بعد ازدواج زنه و دختراش میان با این مرده و پسراش زندگی کنن حتی یه جاهم میرن دبی ممنون میشم اگ اسمشو میدونین بگین
سلام وقت بخیر من دنبال یک رمانی میگردم که درمورد یک مرد پولداری هست که دوتا پسر داره کا هر کدومشون به نتوی مشکل دارن به عنوان مثال پسر بزرگه شبا جلساتی میزاره و مردم رو به نپرستیدن خدا تشویق میکنه حتی اسم پسر کوچیکه هم شهریار هست اما نمیدونم اسم پسر بزرگه چیه ولی فک کنم با ش شروع میشه اسمش خلاصه این مرده با یا زنی که دوتا دختر داره اسم بزرگه ترمه که نقش اصلیه و اسم کوچیکه طرلان ازدواج میکنه حتی از قبل هم عاشق زنه بوده بعد ازدواج زنه و دختراش میان با این مرده و پسراش زندگی کنن حتی یه جاهم میرن دبی ممنون میشم اگ اسمشو میدونین بگین
رمان اشکهایم دریا شد

سارابهار

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
3056
تاریخ ثبت‌نام
2022-09-26
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
4
امتیازها
23

سلام من دنبال رمانی میگردم که دختره عاشق پسر عمش شده بود وای پسر عمه با کسی دیگه ازدواج کرد دختره هم توی کنکور ریاضی قبول شدو در نهایت با یکی دیگه ازدواج کرد

سارابهار

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
3056
تاریخ ثبت‌نام
2022-09-26
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
4
امتیازها
23

سلام یه رمان بود که دختره عاشق پسر عمش شده بود ولی پسر عمش با یکی دیگه ازدواج کرد و دختره رشته ریاضی درس میخواند با یه پسر دیگه به اسم فکر کنم علیرضا ازدواج کرد و همخونه شدن اسم رمان رو یا و نیست

جواد

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
1595
تاریخ ثبت‌نام
2022-01-17
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
7
امتیازها
33

سلام من دنبال رمانی میگردم که دختره عاشق پسر عمش شده بود وای پسر عمه با کسی دیگه ازدواج کرد دختره هم توی کنکور ریاضی قبول شدو در نهایت با یکی دیگه ازدواج کرد
زمستان داغ

reyhi

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
3058
تاریخ ثبت‌نام
2022-09-27
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
2
امتیازها
23

سلام دوستان
یه رمانی بود از این دانشگاهیا و کلکلیا که دختر پسره باهم تو دانشگاه اشنا میشن و پسره بخاطر خیانتی که دوستش بش کرده یهذمشکل قلبی براش پیش میاد و اینا اگه اشتباه نکنم اسم پسره رادوین بود

Nilou

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
3063
تاریخ ثبت‌نام
2022-09-27
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
2
امتیازها
23

سلام
من دنبال یه رمان میگردم که اسمش یادم نیس
داستان یه دختر بود که پدر و مادرش مرده بودن و با مادربزرگش اینا زندگی میکرد.
بعد خانواده عمش اگه اشتباه نکنم، بعد چند سال میان خونه اینا و پسر عمشو میبینه و عاشقش میشه که پسر عمشم متاهله.
به بار با پسر عمش قرار میزاره کافه و وقتی میفهمه پسره دوسش نداره تصمیم میگیره با یکی از هم دانشگاهیاش ازدواج کنه، که بعدا میفهمه پسر عمش دوسش داشته. و خودشم دیگه به پسر عمش علاقه نداره و شوهرشو دوست داره، ولی شوهره میفهمه که این پسر عمشو دوس داشته و بهش میگه اگه میخوای بری با اون باشه برو
اما دختره به شوهرش ثابت میکنه که دیگه پسرعمشو دوس نداره و به خوبی و خوشی زندگی میکنن😂
اگه فهمیدین کدوم رمانو میگم میشه اسمشو بگین؟

TRD

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
3066
تاریخ ثبت‌نام
2022-09-28
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
8
امتیازها
33

سلام
رمان درمورد یه پسره با یه دختره هست که پسره پدرش فوت میکنه و با نامزدش که پرستار هست میرن مراسم خاکسپاری و پدر پسره خان اون روستا هست حالا پسره به خاطر یه سری دلایل فوت میکنه و دختره مجبور میشه با دایی پسره ازواج کنه که اسمش اراز هس و اراز هم خالافکارو....

نام رمان پیدا شد.

رمان عابر بی سایه
رمان عابر بی سایه که خیلی هم زیباست