. . .

مهم ★پیدا کردن رمان‌های بی‌نام★

تالار تایپ اثر

Amirhossein79

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
8531
تاریخ ثبت‌نام
2024-07-30
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
2
امتیازها
53

• #2,691
با سلام و احترام رمانی بود که پسری به علت جراحی قلب مادرش به پول احتیاج داشت مجبور میشه نقش همسر یا نامزد دختر پولداری به عهده بگیره دختر نابیناست بر اثر تصادف

mahbub

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
8544
تاریخ ثبت‌نام
2024-08-03
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
2
امتیازها
3

• #2,692
دنبال رمانیم که اسم شخصیتش فک کنم گلی همسرش ی خواننده معروفه و ۳ قلو بچه دارند مرده برای زنش آهنگ گلی آرش و مسیح رو میخونه

mahtab82

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
8548
تاریخ ثبت‌نام
2024-08-07
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
2
امتیازها
3

• #2,693
سلام ببخشید یه رمان خونده بودم
دختره عاشق پسره ارباب بود پیش مادر بزرگش و پدربزرگش زندگی میکنه بعد میره روستا پیش خانوادش اون جا خانواده ارباب میان خاستگاری اون فکر میکنه برای پسر اومدم در واقع برای پدر پسر اومدن دختره قبول بعدا متوجه میشه
مرده خودش زن و بچه داشته

mahtab82

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
8548
تاریخ ثبت‌نام
2024-08-07
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
2
امتیازها
3

• #2,694
سلام یه رمان خونده بودم
دختره و پسره که پسره ارباب بود عاشق هم بودن
دختره با مادر بزرگ و پدر بزرگش زندگی میکنه میره روستا پیش خانواده اش بعد اونجا خانواده ارباب میان خاستگاری آیت فکر میکنه برای پسره اومدن در واقع برای بابای پسره اومده بودن

Naz6290

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
8549
تاریخ ثبت‌نام
2024-08-07
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
1
امتیازها
1

• #2,695
سلام وقت بخیر من دنبال یک رمان میگردم که دختر داستان فکر کنم اسمش یلدا بود
و با پدر بزرگ و مادربزرگ و عمه خانواده زندگی می‌کرد و یه دایی هم داشت که جدا زندگی می‌کرد
پسر داستان فکر کنم استاد دانشگاه دختره بود
یه جایی از داستان دختره میره دنبال پدربزرگش فرودگاه و استاد هم اومده دنبال برادرش که با پدربزرگ تو یه پرواز بودند
پدربزرگ قصد داره یه مدرسه یا درمانگاه خیریه درست کنه یه جایی نزدیک مشهد فکر کنم و استاد و برادرش براشون می‌سازند
اینها چیزهایی هست که یادم میاد
البته یه نکته دیگه هم هست این دختر و پسر باهم ازدواج می‌کنند و یه جایی از داستان دایی دختره اعتراف میکنه تو مرگ پدر و مادرش دست داشته
ممنون میشم اسم داستان رو بهم بگید

مطهره جانی

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
7726
تاریخ ثبت‌نام
2024-02-08
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
7
امتیازها
53

• #2,696
سلام لطفاً کمکم کنین دنبال به ذمانم اسمش یادم نیست راجبه یه پسره بود که دکتر بود و بایه دختر فقیر ازدواج میکنه بعد خودشو به ورشکستگی میزنه تا دختره ازش طلاق بگیر اما دختر خیلی مهربون بود و اینا تا اینکه ....
اسمش یادم نمیاد لطفاً کمکم کنید

مطهره جانی

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
7726
تاریخ ثبت‌نام
2024-02-08
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
7
امتیازها
53

• #2,697
سلام به ذمان بود پسره دکتر بود و با یه دختر فقیر ازدواج میکنه و خودشو به ورشکستگی میزنه تا دختره ازش طلاق بگیره... اسمش رو لطفاً بگین بهم

bloom79

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
8559
تاریخ ثبت‌نام
2024-08-10
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
2
امتیازها
3

• #2,698
رماندخترى كه بعد جدايى پدر و مادرش از سر اجبار با پدرش زندگى ميكنه ولى بعداً ميفهمه كه پدر واقعيش نيست و اينكه بعد دختره حاضر نميشه با پدر واقعی و مادرش زندگي كنه و با همون پسره (كه قبلا فكر ميكرد پدرشه) عاشق هم ميشن و ميرن يه شهر ديگه

bloom79

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
8559
تاریخ ثبت‌نام
2024-08-10
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
2
امتیازها
3

• #2,699
دنبال يه رمان هستم كه دختره با مادرش خارج زندگى ميكنن و قبل مرگش مادرش بهش ميگه دختره برگرده و پدر و دوتا برادراش رو توى ايران پسدا كنه كه شركت دارو دارن و بعد يه مرگ پدرش يكى از برادراش اون رو اذيت ميكنه كه از خونه فرار كنه و دختره ميره يه شهر ديگه خدمتكار يه خونه ميشه كه بعدا ميفهمن خونه عموش بوده و همه اينا نقشه برادرش بودهتا از خواهرش مواظبت كنه

rahas

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
8561
تاریخ ثبت‌نام
2024-08-10
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
1
امتیازها
1

• #2,700
سلام
یه رمان خوندم دختره که کارهای اونجوری میکرد در این حین با یه پسره به اسم ایلیا که مذهبی بود آشنا میشه بعد ایلیا که میشناختش سعی می‌کنه از این کارا برشگردونه که عاشق هم میشن و ازدواج میکنن
یه پرورشگاه هم داشتن