. . .

مهم ★پیدا کردن رمان‌های بی‌نام★

تالار تایپ اثر

رومان

رمانیکی تازه وارد
مقام‌دار آزمایشی
ویراستار
آزمایشی
ویراستار
شناسه کاربر
7969
تاریخ ثبت‌نام
2024-03-15
آخرین بازدید
موضوعات
2
راه‌حل‌ها
1
پسندها
233
امتیازها
68

• #2,461
اگه اسم رمانی تو این ژانر و با داستان مشابه میدونین بگین ممنون میشم میتونم چک کنم تا ببینم رمانی که دنبالش بودم هست با نه
چند رمان هستن لوکیشن، عصیان، در امتداد باران... این رمان ها ژانر عاشقانه هستن و با وکالت هم سرو کار دارند من خیلی وقت پیش خونده بودم شما هم سرچ کنید بلکه رمان مد نظرتون یکی از همینا باشه
خوشحال میشم سری هم به رمان من بزنید.

مهیار مولایی

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
7991
تاریخ ثبت‌نام
2024-03-21
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
7
امتیازها
53

• #2,462
سلام
من دنبال یه رمانی میگردم که یادمه راجع به یه دختری بود که مربی ورزشی بود و خواهرش بیماری قلبی داشت و پسره هم پسر شهید بود و اونم مربی بود و طی داستانایی دختره صیغه پسره میشه :/ اگه اسمش رو میدونید بگید لطفا
اسم دختره هم مریم بود فکرکنم

نام رمان پیدا شد.
رمان تردستی
چجوری پیداش کردی من دنبال یه رمان میگردم پیدا نمیشه اسمش

مهیار مولایی

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
7991
تاریخ ثبت‌نام
2024-03-21
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
7
امتیازها
53

• #2,463
من دنبال یه رمان میگردم دختره اسمش دلیاره که دوتا داداش دوقلو داره اسمشون ایلیا و ایلیاد هست و یه پسر عمو داره دلیار که رامین اسمشه و عاشقه دلیاره ولی دلیار و داداشاش با پدرشون به سفر کاری شمال میرن و اونجا با پسر و دختر شریک پدرشون آشنا میشن که اسمشون دایان و دیانا هست

رومان

رمانیکی تازه وارد
مقام‌دار آزمایشی
ویراستار
آزمایشی
ویراستار
شناسه کاربر
7969
تاریخ ثبت‌نام
2024-03-15
آخرین بازدید
موضوعات
2
راه‌حل‌ها
1
پسندها
233
امتیازها
68

• #2,464
سلام به رومانیک خوش امدین. شما برای کاربری که خیلی وقته آنلاین نشده پیغام گذاشتین لطفاً خلاصه‌ای همراه با نام شخصیت های اصلی رمان مد نظرتون رو اگه یادتون هست بفرستید تا بتونیم کمک‌تون کنیم
چجوری پیداش کردی من دنبال یه رمان میگردم پیدا نمیشه اسمش

ناز

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
7992
تاریخ ثبت‌نام
2024-03-21
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
3
امتیازها
53

• #2,465
سلام یه رمانی بود ک اسم پسره مسیحاس و اسم دختره ام ماهور دختره خانواده آش خیلی مذهبیه و به غیر از مادرش کسی نمیدونه تو یه شرکت کار میکنه مسیحا ام رعیس شرکتی هس که ماهور توش کار میکنه مسیحا عاشق ماهور میشه ولی ماهور به خاطر رابطه هایی ک مسیحا با دخترا داشته ازش متنفرع و وقتی مسیحا ب ماهور پیشنهاد دوستی میده ماهور رد میکنه مسیحا هم دیوونه میشه و.. من این رمانو روبیکا خونده بودم اسمشو نمیدونم توروخدا اگ میدونین بگین دانلود کنم پی دی افشو
من دنبالشم

ناز

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
7992
تاریخ ثبت‌نام
2024-03-21
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
3
امتیازها
53

• #2,466
سلام یه رمانی بود ک اسم پسره مسیحاس و اسم دختره ام ماهور دختره خانواده آش خیلی مذهبیه و به غیر از مادرش کسی نمیدونه تو یه شرکت کار میکنه مسیحا ام رعیس شرکتی هس که ماهور توش کار میکنه مسیحا عاشق ماهور میشه ولی ماهور به خاطر رابطه هایی ک مسیحا با دخترا داشته ازش متنفرع و وقتی مسیحا ب ماهور پیشنهاد دوستی میده ماهور رد میکنه مسیحا هم دیوونه میشه و.. من این رمانو روبیکا خونده بودم اسمشو نمیدونم توروخدا اگ میدونین بگین دانلود کنم پی دی افشو
من دنبالشم

مهیار مولایی

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
7991
تاریخ ثبت‌نام
2024-03-21
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
7
امتیازها
53

• #2,467
منم دنبال یه رمان میگردم اسم دختره دلیاره که دوتا داداش دوقلو داره و پسر عموش رامین عاشقش شده ولی دلیار اونو دوست نداره و با پسر و دختر دوست پدرش آشنا میشه که اسمشون دایان و دیانا هست لطفاً اسم رمان رو بهم بگید،ممنون،

مهیار مولایی

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
7991
تاریخ ثبت‌نام
2024-03-21
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
7
امتیازها
53

• #2,468
سلام به رومانیک خوش امدین. شما برای کاربری که خیلی وقته آنلاین نشده پیغام گذاشتین لطفاً خلاصه‌ای همراه با نام شخصیت های اصلی رمان مد نظرتون رو اگه یادتون هست بفرستید تا بتونیم کمک‌تون کنیم
سلام خیلی ممنون لطف دارین،اسم شخصیت‌ها داستان: دلیار،دلوین،دایان،ایلیا،ایلیاد،رامین،خلاصه:دلیار دوتا داداش دوقلو داره به اسم ایلیا و ایلیاد،یه پسر عمو داره دلیار که عاشقش شده ولی دلیار اونو دوست نداره طی یه قرار کاری پدرش که دلیار ودوتا داداشش رو هم با خودش میبره شمال تا دوماه برنمیگردن که اونجا با پسر و دختر همکار پدرشون آشنا میشن به اسم دایان و دلوین تا همینجا شو بلدم،ممنون،من تازه وارد اینجا شدم زیاد سر در نمیارم

رومان

رمانیکی تازه وارد
مقام‌دار آزمایشی
ویراستار
آزمایشی
ویراستار
شناسه کاربر
7969
تاریخ ثبت‌نام
2024-03-15
آخرین بازدید
موضوعات
2
راه‌حل‌ها
1
پسندها
233
امتیازها
68

• #2,469
سلام خیلی ممنون لطف دارین،اسم شخصیت‌ها داستان: دلیار،دلوین،دایان،ایلیا،ایلیاد،رامین،خلاصه:دلیار دوتا داداش دوقلو داره به اسم ایلیا و ایلیاد،یه پسر عمو داره دلیار که عاشقش شده ولی دلیار اونو دوست نداره طی یه قرار کاری پدرش که دلیار ودوتا داداشش رو هم با خودش میبره شمال تا دوماه برنمیگردن که اونجا با پسر و دختر همکار پدرشون آشنا میشن به اسم دایان و دلوین تا همینجا شو بلدم،ممنون،من تازه وارد اینجا شدم زیاد سر در نمیارم
این رمان رو نخوندم ولی سعی میکنم براتون پیداش کنم.🤍

مهیار مولایی

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
7991
تاریخ ثبت‌نام
2024-03-21
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها