. . .

مهم ★پیدا کردن رمان‌های بی‌نام★

تالار تایپ اثر

Ana_20

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
959
تاریخ ثبت‌نام
2021-09-22
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
7
امتیازها
23

سلامدنبال یه رمان تخیلیم که پسره گرگینه س و حالا داره با یه پری ازدواج میکنه ولی کشش زیادی بهش نداره بعد میفهمه پریه حاملس و بچش جفته این پسرس حالا وقتی بچه به دنیا میاد دوس داره از خون پسره بخوره ولی برای حفاظت از دختره اونو به کشور دیگه یی میبره و حالا بعد بیست سال توی جنگل همو میبینن و وقتی دست های همو میگیرن یه کلاف نقره ای دور دسته شونه یه ساله دارم دنبالش میگردم😭😭

Ana_20

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
959
تاریخ ثبت‌نام
2021-09-22
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
7
امتیازها
23

سلامدنبال یه رمان تخیلیم که پسره گرگینه س و حالا داره با یه پری ازدواج میکنه ولی کشش زیادی بهش نداره بعد میفهمه پریه حاملس و بچش جفته این پسرس حالا وقتی بچه به دنیا میاد دوس داره از خون پسره بخوره ولی برای حفاظت از دختره اونو به کشور دیگه یی میبره و حالا بعد بیست سال توی جنگل همو میبینن و وقتی دست های همو میگیرن یه کلاف نقره ای دور دسته شونه یه ساله دارم دنبالش میگردم😭😭

shaparak4567

رمانیکی خلاق
رمانیکی
شناسه کاربر
660
تاریخ ثبت‌نام
2021-07-20
آخرین بازدید
موضوعات
5
پسندها
503
امتیازها
203

سلام دنبال یه رمان می‌گردم که شخصیتاشون با هم تو دانشگاه آشنا می‌شن ولی یکی فکر کنم یکی از اون دخترا رو می‌دزده اسم یکی از اون شخصیتا سامیاره

diiaana_fd

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
984
تاریخ ثبت‌نام
2021-09-29
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
3
امتیازها
23

سلام بچه ها من دنبال یه رمانی میگرم که داستانش از یک یتیم خونه شروع میشه و بعدش با تعریف کردن داستان زندگی یه ویالونیستادامه پیدا میکنه داستان درباره ی اینه که مرد ویالونیست عاشق یه دختر مریض و فقیر میشه و درمانش میکنه و بعد باهم ازدواج میکنن
دختر به خاطر صدای زیباش خواننده میشه و وقتی به شهرت میرسه خانوادش رو رها میکنه
تا اونجایی که یادمه اسمش شهرزاد بود ولی هرچی میگردم نیست
ممنون میشم کسی بدونه کمک کنه

آموزگار رمانیک

رمانیکی خلاق
پرسنل مدیریت
مدیر
آموزگار
مدیر
مدیر تالار درخواست آموزش و راهنمایی
شناسه کاربر
236
تاریخ ثبت‌نام
2020-12-27
آخرین بازدید
موضوعات
22
پسندها
768
امتیازها
153

سلام بچه ها من دنبال یه رمانی میگرم که داستانش از یک یتیم خونه شروع میشه و بعدش با تعریف کردن داستان زندگی یه ویالونیستادامه پیدا میکنه داستان درباره ی اینه که مرد ویالونیست عاشق یه دختر مریض و فقیر میشه و درمانش میکنه و بعد باهم ازدواج میکنن
دختر به خاطر صدای زیباش خواننده میشه و وقتی به شهرت میرسه خانوادش رو رها میکنه
تا اونجایی که یادمه اسمش شهرزاد بود ولی هرچی میگردم نیست
ممنون میشم کسی بدونه کمک کنه
رمان یاسمین هست

هاویر

فرازین بازنشسته
کاربر ثابت
شناسه کاربر
185
تاریخ ثبت‌نام
2020-12-02
آخرین بازدید
موضوعات
378
راه‌حل‌ها
3
پسندها
12,467
امتیازها
639

اسم حداقل یکی از شخصیت اصلی و یادت نمیاد

DELVIS♧

رمانیکی نقره‌ای
رمانیکی
شناسه کاربر
444
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-07
موضوعات
129
راه‌حل‌ها
27
پسندها
7,498
امتیازها
478

سلام دنبال یه رمان می‌گردم که شخصیتاشون با هم تو دانشگاه آشنا می‌شن ولی یکی فکر کنم یکی از اون دخترا رو می‌دزده اسم یکی از اون شخصیتا سامیاره
کلاه داران رو چک کنید

shaparak4567

رمانیکی خلاق
رمانیکی
شناسه کاربر
660
تاریخ ثبت‌نام
2021-07-20
آخرین بازدید
موضوعات
5
پسندها
503
امتیازها
203

کلاه داران رو چک کنید
اون رمانی نبود که می‌خواستم تو این رمانی که میخوام یکی به اسم ایلیا عاشق اون دختر میشه ولی دختره بهش جواب رد میده بعدم پنج صبح که یه دختر کوچولو رو برده بودن هر سه دختر رو می‌دزدن ولی در نهایت ایلیا می‌سوزه پایان خوشی هم داره

elnaz.d

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
986
تاریخ ثبت‌نام
2021-09-29
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
30
امتیازها
48

سلام یه رمان بود 3 تا دختر بودن فقط اسم یکیشون یادمه مبینا بود نمیدونم یا مینا بعد اینا شمالین برای یه اردو از طرف مدرسه میرن تبریز ولی به دیایلی نمیتونن برگردن و تو جنگل گم میشن و یکی از دخترا جن گیر بوده ولی سالها پیش گذاشته کنار جن گیری میشه اسمشو بهم بگین لطفا

Mona h

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
996
تاریخ ثبت‌نام
2021-10-02
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
3
امتیازها
23

سلام من چند سال پیش یه رمان آنلاین میخوندم اما بعدش گمش کردم، قصه اینطور بود که تقریبا بیست سال پیش پسر یه خانواده پولدار با دختری که مورد تایید خانواده اش نیس ازدواج میکنه و از خانواده اش دور میشه یه دختر به دنیا میارن اما بچه مشکل قلبی داشت و باید عمل میشد که پول ندلشتن مجبوری پسره میره پیش پدرشو از اون پول میگیره اونم شرط میزاره که بیان تو خونه اون زندگی کنن میرن اونجا با خانواده خوب میشن بچه اشونم بزرگ میشه اما بچه برادر پسره که کم سن و سال بود یه روز بچه اینا رو از پله میندازه پایین، دختره که خیلی خوشکل بود با این اتفاق یه سری اتفاقا برا صورتش میوفته که نمیتونه عمل کنه و باید تا بیست سالگی بمونه باقی داستان بزرگ شدن این دخترعمو پسر عمو بود