. . .

مهم ★پیدا کردن رمان‌های بی‌نام★

تالار تایپ اثر

kia. h

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4763
تاریخ ثبت‌نام
2023-04-12
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
1
امتیازها
1

• #1,381
سلام وقت بخیر
من چندسال پیش یه رمان خوندم الان چند وقته دنبال اون رمان میگردم اما پیداش نمیکنم ازتون خواهش میکنم اگر میتونید برام پیداش کنید
از رمان اینقدر یادمه که یه دختر خانمه پرستار بود و شب یلدا دعوت میشن خونه همکارشون وسط جشن خانوادش زنگ میزنن که حال پدرش بد شده و اون سریع حرکت میکنه اما راننده یه پسر جوون بوده که میخواسته بهش تجـ**ـا**وز کنه. دختره مقاومت میکنه و اسیب میبینه پسره میره که با دوستاش بیان و کار دختر رو یک سره کنه.دوست همکار همین دختره که اونم جشن دعوت شده بود میخواد برگرده خونه که این دختررو توی جاده میبینه و اون پسره و دوستاشم از اون طرف میرسن. اون پسره و دوستاش مجبورش میکنن که این مرده با این دختر رابطه برقرار کنه در حالی که مرده عقیم بوده ولی دختره باردار میشه. لطفا کمک کنید تا این رمان و پیداش کنم 😕
دوستان لطفا اگر کسی میدونه اسم این رمانو بگه خیلی وقته دنبالشم😢

میشا

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4842
تاریخ ثبت‌نام
2023-04-18
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
1

• #1,382
سلام من دنبال یه رمانی هستم که درباره یه دختر خاص بود که مشکل ارتباط داشت نمیتونست باهرکسی ارتباط بگیره از بچگی این مشکل و داشت و تو خونه درس خونده و بود و اینا و یه خواهر دوقلو داشت که تو بچگی وقتی مامان باباش از هم جدا شدن ،اوناهم از هم جدا شدن و

sahar65

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4850
تاریخ ثبت‌نام
2023-04-18
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
1

• #1,383
ی دختر پسر بودن عاشق هم میشن موقعی که عقد میکنن دختره متوجه میشه پر و ماپر پسره اونو عقد داداشدو قلوی پسره در اوردن که ی مریضی خاصی هم داره ممنون میشم اسم رمان و بگید

sahar65

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4850
تاریخ ثبت‌نام
2023-04-18
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
1

• #1,384
سلام وقت بخیر
چند سال پیش ی رمان خوندم اسمشو یادم نیست.
اینجوری بود که ی دختر و پسر عاشق هم میشن بعد ازدواج میکنن. وقتی ازدواج میکنن دختره متوجه میشه پدر و مادر پسره اونو از عمد عقد داداش دو قلوی پسره کردن که ی بیماری خاص هم دادشت و کم کم دختر عاشق همین پسر مریضه میشه.
ممنون میشم اسمشو بهم بگین

سانیا🌹

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4766
تاریخ ثبت‌نام
2023-04-12
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
51

• #1,385
اسم این رمانو یادم رفته که دختره پدر مادرش رو از دست داده بدش اگه اشتباه نکنم پیش خاله و شوهر خالش زندگی میکنه و توی ترافیک توی ماشین بغلی پسری میبینه‌که‌خالش خوب نیس پسره عشقش و از دست داده بود
تمنایی برای نفس کشیدن

سانیا🌹

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4766
تاریخ ثبت‌نام
2023-04-12
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
51

• #1,386
من دنبال یه رمانم که چند سال پیش خوندمش خیلی دوسس دارم متاسفانه دقیق هم یادم نیست دختره فک کنم پیش عمو زن عموش زندگی میکرد ک اذیتش میکردن و یه مادر مریض داشت یه مرد که سنش بیشتر از دختره ست اونو خاستگاری میکنه و فک کنم اسمش سیاوش بود اون مرده قبلا ازدواج کرده یبار و یه دختر داره ولی همسر قبلیش اونو ول کرده رفته خارج با دختر و بعد از مدتی باز سرو کله ش پیدا میشه و... خیلی دوس دارم باز بخونمش🥺
بانوی کوچک

سانیا🌹

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4766
تاریخ ثبت‌نام
2023-04-12
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
51

• #1,387
یک دختر با نامادری و پدرش تو یکی از روستا های بوشهر زندگی میکنن بعد پدرش میمیره و اینا میرن خونه برادر نامادری و برادره از وجود دختره راضی نیست و عموی دختره پیداش میشه ک قبلا عاشق نامادریش بوده و الان دوباره با بهونه چیدمان خونه به نامادری نزدیک میشه و آخر باهم ازدواج میکنن دختره ام با برادر نامادریش ازدواج میکنه
رمان من بازنده نیستم

سانیا🌹

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4766
تاریخ ثبت‌نام
2023-04-12
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
51

• #1,388
سلام من یه رمانی خوندم که اسم دختره بهاره
مربی مهد میشه و عاشق دایی یکی از بچه ها میشه داییه هم زن داره که بیماری قلبی داره ناچار میشه که صیغه دایی بشه اونم به اصرار زن مرده چون میدونه موندنی نیست دلش میخواد مرده به آرزوش که بجه دار شدن هست برسه
رمان تمام قلبم مال تو

سانیا🌹

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4766
تاریخ ثبت‌نام
2023-04-12
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
51

• #1,389

سانیا🌹

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4766
تاریخ ثبت‌نام
2023-04-12
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
51

• #1,390
یه رمان دیگه هم هست یادمه که برادر دختره عاشق یه دختری میشه که از نظر مالی ازشون بالاتره به خاطر همین داداش اون دختر اجازه ازدواج بهشون نمیده اون دوتا هم فرار میکنن بعدش داداش اون دختره برای انتقام خواهر پسره رو میدزده کلی اذیتش میکنه آخرهم میگه چون برادرت خواهرمو برده منم خواهرشو میگیرم خلاصه برای آزار دختره و انتقام عقدش میکنه ولی اخرش عاشقش میشه
رمان تازیانه و عشق