. . .

مهم ★پیدا کردن رمان‌های بی‌نام★

تالار تایپ اثر

Ela_kh

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4652
تاریخ ثبت‌نام
2023-04-02
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
51

• #1,401
سلام این رمان در مورد یه دختر و پسره که تو یتیم خونه باهم بودن اسم پسره برایانه ولی بعد پسره رو رئیس مافیا به سرپرستی میگیرهواز هم جدا میشن و پسره میره خارج دختره ام پلیس میشه به عنوان مامور مخفی میره تا پسره رو نجات بده پسره ام یادش نمیاد دخترهرو بعد دختره در نقش بادیگارد وارد اونجا میشه البته دختره حین یه ماجراهایی تصادف میکنه و فراموشی میگیره ولی پسره از یه وسیلهکه به دختره یاداری داده بودهاونو یادش میاد

ممنون میشم اسمشو بگید بهم

Aisel

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4902
تاریخ ثبت‌نام
2023-04-24
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
11

• #1,402
سلام من دنبال رمانی هستم که اسم شخصیت ها یادم نمیاد اما داستانش اینجوری بود که دختره بر اثر اتفاق هایی مه توی گذشته اش افتاده روانی شده از مردا و عشق و عاشقی متنفره و هر وقت زن باباشو همراه باباش می بینه حالش بد میشه پدر و برادر این دختره دنبال یک روانشناس خوب هستند که با دخترش همخونه شه و حالش و خوب کنه و دستمزد خوبی هم داره
از اون طرف پسره که روانشناسه وضع مالی خوبی نداره و قرار بوده ازدواج کنه و این موقعیت براش پیش میاد که از بی پولی بیرون بیاد این موضوع رو به دختر مورد علاقه اش می گه اما دختره عصبانی میشه و پسره رو ترک می کنه پسره هم که دیگه راهی نداره پیشنهاد بابای دختره دیوونه رو قبول می کنه و با دختره هم خونه می شه و بعد چند وقت دختره خوب میشه و هر دو عاشق هم میشن

خدا

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4903
تاریخ ثبت‌نام
2023-04-24
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
51

• #1,403
سلام دنبال ی رومانی میگردم که
اسم دختره ایلی ناز هست و اسم پسره حسام پسره پلیس هست و از ایلی ناز خاستگاری میکنه و پسر خاله هم هست دختره با خالش و مامانش میرن خرید ودختره از ی مغازه ی لباس خوشش میاد و بدون مامان و خالش وارد میشه و دزدیده میشه و اسم پسره ارتیان هست

آخرین ویرایش:

Pariii

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4907
تاریخ ثبت‌نام
2023-04-25
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
1

• #1,404
سلام به همگی
یه رمانی بود درباره یه پسر فوتبالیست البته مطمئن نیستم و یک دختری که فک کنم به اجبار پدر مادراشون باهم ازدواج میکنن و از هم خوششون نمیاد و پسره خودش کسه دیگه ای رو هم میخواد و مثل اینکه دختره هم شب خواستگاری خودشو زشت میکنه. اگه درست یادم مونده باشه فک کنم باهم میرن توی یه آپارتمان یه طبقش دختره زندگی میکنه و پسره هم یه طبقه دیگه.
بقیشو دیگه یادم نیست.😂😂😂
طلایه

mahdieh 77

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4923
تاریخ ثبت‌نام
2023-04-26
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
1

• #1,405
سلام وقت بخیر دنبال رمانی میکردم که دختره در خارج زندگی می‌کرده به دوست خارجی هم داشته یه پسری بوده در خارج خیلی پولدار بوده و برای پیدا کردن زن آیینده اش چند تا مسابقه میزاره رفیق این دختره میخواد بره و اون دختر هم همراش می‌ره و خود دختر هم با موضوعلتی وارد مسابقه میشه خیلی طنز که در آخرپسره و دختره عاشق هم میشن

مهسا باحاله

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4927
تاریخ ثبت‌نام
2023-04-26
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
1

• #1,406
سلام.دنبال یه رمانم که خواهر و برادر پسره فلج بودن و پسره رو با هزار بدختی راضی به ازدواچ میکنند.خیلی هم فقیر بودن.داداشه معلم زبان بود.

ساری

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4932
تاریخ ثبت‌نام
2023-04-27
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
1

• #1,407
اسم رمانی که یه دختر رعیت رو به عقد خانزاده ای که قبلا بهش *** کرده در میارن(دختره قرار بود با خان ازدواج کنه و خان یه زن داشت) ، دختره رو برای مجازات میخواستن به عقد خان در بیارن

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Zahra-rhm

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4936
تاریخ ثبت‌نام
2023-04-27
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
1

• #1,408
رمانی که دختره خودشو شبیه پسرا میکنه

noon

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4943
تاریخ ثبت‌نام
2023-04-27
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
1

• #1,409
رمانی دختره عاشق پسرعموشه اسم میرا عه پسر یاشار تهرانی پسره بوکسر خیلی معروفه که تو یه قضیع ک پیش میاداینا مجبور به ازدواج میشن کسی اسمشو میدونه بگه لطفا اسم رمان که ت گوگل میزنم عاشق روانی یا قتلگاه عشق نیست نمیاد توگوگل
من خیلی گشتم نبود که نبود !!!!!!

Fati78

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4947
تاریخ ثبت‌نام
2023-04-28
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
0
امتیازها
1

• #1,410
من یه رمان خوندم که دختر عمو و پسرعمو باهام ازدواج میکنن اسم دختره آوا یا آرام هست من پسرعمو هم استاد دانشگاهه بعد اینا چهارقلو بچه بدنیا میارن