. . .

مصاحبه مصاحبه افتخاری با نویسنده laloush | خبرنگار Maedeh

تالار مصاحبه‌های رمانیک
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Maedeh

مدیر مخبر
پرسنل مدیریت
مدیر
خبرنگار
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
نام هنری
Maiy
مدیر
مخبر
شناسه کاربر
91
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-14
آخرین بازدید
موضوعات
442
راه‌حل‌ها
2
پسندها
6,355
امتیازها
463

عرض سلام و خسته نباشید.
@Laluosh عزیز (نویسنده رمانیک) به ما افتخار داده و مصاحبه‌‌ی کوتاهی با خبرنگار توانمند تیم @Maedeh داشتند. متن مصاحبه در ادامه ارسال خواهد شد.

°مدیریت تالار اخبار°​

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: 1 user

Maedeh

مدیر مخبر
پرسنل مدیریت
مدیر
خبرنگار
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
نام هنری
Maiy
مدیر
مخبر
شناسه کاربر
91
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-14
آخرین بازدید
موضوعات
442
راه‌حل‌ها
2
پسندها
6,355
امتیازها
463

۱: لطفا یه بیوگرافی کوتاه از خودتون ارائه بدین. (سن، شهر، اسم و فامیل یا لقب، تاریخ عضویت)
اسم هنری من اری هستش... مخفف اسمم هست و از نظر بار معنایی بر میگرده به انسان های اولیه :/ حدودا چند ماه دیگه ۱۷سالم میشه و دارم پیر میشم😂💔 راستش شهر خاصی ندارم بنا به دلایلی بین چندتا شهر سفر میکنم

۲: اولین اثر تون؟
حقیقتش رو بگم چون از وقتی یادم میاد دست به قلم بودم حتی یادم نمیاد اولین چیزی که نوشتم چی بود

۳: چه ژانری دوست دارین و چه ژانری اکثرا می نویسید؟
از ژانرایی که مخاطب رو به یک بحران معنا و خاص و هدف دار راهنمایی میکنه خوشم میاد ولی وابستگی خاصی به ژانر ندارم ...خودم معمولا هرچی ذهنم بگه مینویسم پایبندی به ژانر ندارم🤕

۴: دلنوشته و داستان کوتاه نوشتین؟
داستان کوتاه هیچوقت ننوشتم ،اذیتم میکنه...دلنوشته هم بعضی وقت ها وقتی دلم میگیره دو سه خط برا خودم مینویسم ولی هیچ ارزش خاص ادبی ای نداره به نظر خودم

۵: رمان یا کتاب مورد علاقه ی خودتون + نویسنده ی مورد علاقه تون رو میشه بگین؟
شاید بچگانه باشه اینو بگم ولی من شاید بیشتر از هزار بار شازده کوچولو رو‌خونده باشم نمیدونم دلیل علاقه ام بهش چیه...نویسنده مورد علاقه ام کاملا ناشناخته است...یه نویسنده است که جدا از اثار ادبی شگفت انگیزش جرعت و قابلیت انتشار اثارش رو نداره برا همین فکر نکنم نیاز باشه اسمش رو بگم 😁

۶: چرا نویسندگی رو انتخاب کردین؟
من بهش انتخاب نمیگم، یه جور انتخاب نبود برای من نویسندگی یه جور نیاز بود، آدم نیاز رو انتخاب نمیکنه که😆

۷: نظرتون راجع انجمن رمانیک؟
خوبه جوّ اش رو دوست دارم آدم های خونگرمی داره

۸: آیا اثر اختصاصی ای در رمانیک دارین؟
آره دارم، هر دوتا رمانم اثر اختصاصی رمانیک ان

۹: سطح خودتون رو چطور می بینید و اینکه علاقه ای به چاپ کتاب ها تون ندارین؟
نمیدونم قضاوت کردن خودمون از قضاوت کردن دیگران سخت تره چه خوب باشم چه بد کاریش نمیشه کرد، من عاشق نویسندگی ام😆 راستش برام فرقی نداره که چیزی چاپ کنم یا نه..

۱۰: نویسندگی براتون تفریح هست یا به عنوان رشته و حتی شغل بهش نگاه می کنین؟
هیچکدوم...هیچکدوم از مواردی که گفتین برای من نویسندگی نیست ..یه جورایی تو رگ و‌ ریشه و خونمه دیگه :/ من بهش به این دید نگاه میکنم که بعد مرگم دور و بری هام حداقل چندتا یادگاری ازم دارن😸

۱۱: همه ی اثر هاتون رو نام ببرین برامون لطفا.
من احتمالا میشه گفت اثار زیادی دارم ولی فعلا میتونم از دوتاشون نام ببرم«گربه سیاه» و «شیطان و فساد»... همین دوتای ناقابل

۱۲: بهترین قسمت انجمن برای نویسنده ها؟
بهترین قسمتش افرادش هستن...بخش اموزشی هم کمک زیادی میکنه ولی تاثیری که افراد حداقل روی من گذاشتن شگفت انگیز بود مخصوصا تیم ناظر که خیلی به بهتر شدن متن ها کمک میکنن

۱۳: مقامی که دوست دارین در آينده داشته باشید توی رمانیک؟
فرقی برام نداره من به یک کاربر عادی بودن هم رضایت دارم..کلا ادم قانعی ام😂🤦‍♀️

۱۴: جمله ای کوتاه تقدیم کنید تا بعدش خداحافظی کنیم...
جمله؟چی بگم خب؟ نمیدونم موفق باشید یا یه همچین چیزی...من جمله خاصی تو ذهنم نیست😎

ممنون از همکاری شما🌹⚡😍

• لایک
  • جذاب
واکنش‌ها[ی پسندها]: 1 users
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.