. . .

مصاحبه مصاحبه افتخاری با فرازین رمانیک | نادیا بیرامی

تالار مصاحبه‌های رمانیک
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ARA.O.O

فرازین بازنشسته
شاعر
کاربر منتخب
کاربر طلایی
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
مدیر بازنشسته
شناسه کاربر
300
تاریخ ثبت‌نام
2021-01-16
آخرین بازدید
موضوعات
519
راه‌حل‌ها
183
پسندها
35,139
امتیازها
1,008

• جذاب
  • گل رز
  • لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: 4 users

ARA.O.O

فرازین بازنشسته
شاعر
کاربر منتخب
کاربر طلایی
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
مدیر بازنشسته
شناسه کاربر
300
تاریخ ثبت‌نام
2021-01-16
آخرین بازدید
موضوعات
519
راه‌حل‌ها
183
پسندها
35,139
امتیازها
1,008

سلام خدمت هانی عزیز فرازین انجمن، امیدوارم حالتون عالی باشه و در صحت و سلامت کامل به سر ببرید. ممنون میشم یک بیوگرافی از خودتون رو برامون بگید.
سلام دوست گرامی، ممنونم همچنین🤓🤍
هانی هستم ۱۷ ساله از شیراز
عاشق درس و علاقه مند به تدریس
دوست دار رمان‌های به دور از کلیشه با ژانرهای ترسناک و پلیسی و... .
یه ذره گفتم دیگه کافیه😌🤭
۱.در وهله‌ی اول، ازتون میخوام پاسخ بدید که چطور با انجمن رمانیک آشنا شدید؟
من رمان خواندن و خصوصا فعالیت در تیم‌ها رو دوست دارم. توی انجمن‌ها دنبال یک انجمن عالی بودم برای فعالیت که رمانیک از هر نظر رو بهتر دیدم و عضو شدم.
۲.برای بار اولی که به انجمن اومده بودید و به عبارت دیگر تازه وارد بودید بر اساس چه معیاری مقام فرازین رو دریافت کردید؟
خب کلا وارد شدن من به انجمن مسئله‌های زیادی داشت و خصوصا بامزه😐🤭
فرازین شدن من هم بر اساس فعالیت خیلی بالای من و کمک برای بهتر شدن انجمن بودش.
۳.اولین مقامی که کسب کردید؟
خب بر میگرده به همون مسئله‌ی بامزه ای ک گفتم🤭من وارد انجمن ک شدم چون دوست داشتم انجمنی که دیدم سطح بالایی داره بهتر بشه کل انجمن رو ریز به ریز گشتم و خیلی گزارش دادم برای هر چیزی ک بود😐😄قشنگ از دستم شاکی شده بودن صبح ک پا میشدن می‌دیدن من باز گزارش زدم. دیگه از دستم شاکی شدن ولی قدردان هم بودن چون داشت بهتر میشد انجمن، در هر حال مقام بازرس کل انجمن رو برای اولین بار و آخرین بار به من دادن🤓😌و دسترسی هام شبیه تقریبا فرازین ها بود و نیازی به گزارش دیگه نبود.
اولین مقام بازرس کل انجمن
۴.سمت مدیر ویراستاری رو کی عهده‌دار شدید؟
تقریبا دو هفته ای بعد عضو شدنم و برمیگشت به علاقه شدید من به ویراستاری و سابقه کاریم در ویراستاری.
۵.تاریخ دقیق ثبت‌نامتون در انجمن رو اگر در خاطرتون هست بیان کنید.
در خاطرم هم نبود نوشته ت نمایم 🤭😆
۱/۱۱/۱۳۹۹

۶.به نظر شما و حضوری که در مابقی جاها داشتید، انجمن رمانیک از هر نظر با اون‌ها چه تفاوت و فواید‌هایی رو داشته؟ آیا توی این مسیر به خوبی عمل و پیشرفت کرده و در مرحله‌ی تعالی قرار گرفته؟
خب تفاوت ها زیاده و گفتم بالا هم که چون سطح رمانیک بالا بود خوشم اومد از انجمن. انجمن بابت زحمات کل دوستان چه اون‌هایی که مقام دارند چه ندارند سر پا هست خصوصا موسس انجمن @Mohammad MZ
و کادر ارشد که نهایت سعی رو داریم که انجمن از هر نظر بهتر از بقیه انجمن ها باشه.
از هر نظر خصوصا ظاهری و کارکرد تیم ها خیلی عالی هست انجمن.
به امید موفقیت های بیشتر انجمن✨🤍
۷.نظرتون راجع به موسس موفق و پرتلاش انجمن رمانیک و حضورشون چیه؟ و همچنین کادر ارشد؟
@Mohammad MZ
جناب موسس و ادمین جان که جای خود دارند، اول یه تشکری کنم بابت تأسیس انجمن که هدفی جز پیشرفت ما در سطح قلم و نویسندگی نبوده بر خلاف برخی انجمن‌های دیگر و اینکه از هر نظر عالی عمل می‌کنند و با خوش اخلاقی پاسخگوی تمام کاربران هستن🌹
کادر ارشد
@tor.anj.o.o مدیر کل عزیزمون و @S O-O M دستیارشون، @NiloofarঌN معاون جان و @ansel همکار عزیز
همگی ما در کنار یکدیگر جز بهترین‌ها هستیم و از هر نظری کامل هستیم🥰
۸.دوست داریم بیش‌تر با کار مقامتون آشنا بشیم، لطف کنین یک توضیح مختصری در این رابطه بدید.
خب کادر ارشد هر کدوم از اعضا مسئولیتی رو به عهده داره و اون رو انجام میده و در این راستا به بقیه هم کمک میکنه. بیشتر کارهای بن کردن و نیمچه شدن دست بنده است. (آخی الان از دستم فراری میشن سمتم نمیان😐😅)
۹.مدت زمان دارا بودن شما از مقام فرازین به طور تقریبی یا تاریخ دقیقی که در خاطرتونه چند ماه هست؟
من دقیقا ۹/۱۲/۹۹ فرازین شدم. تقریبا ۹ ماهی میشه
۱۰.از مقامتون راضی هستید؟
بله کاملا، وقتی در کنار دوستانت باشی و در جمعی شاد و بدون هیچ حاشیه و چیزی چرا راضی نباشم؟😻
۱۱.اولین کسی که در انجمن تونستید باهاشون ارتباط برقرار کنید و در واقع توجه شما رو نسبت به خودش جلب کرد چه کسی بود؟ اگر درحال حاضر در انجمن حضور دارند، تگشون کنید.
این بنده‌ی خدا من فقط حرف میزدم باهاش بقیه ناآشنا بودن @Mohammad MZ و گاهی هم ترنج @tor.anj.o.o
۱۲.دوست داریم بدونیم که دوستان شما در انجمن چه کسانی هستند و مقدار صمیمیتتون با هر کدوم به چه اندازه‌ست؟ (خبرنگار-پ.ن: به ترتیب میزان صمیمیت تگ کنید😁 وی خبیث است)
خباثت تا چ حد!!!
@00-12
@YiL.diz.o.o
@Atryssa
@tor.anj.o.o
@S O-O M
@TaRlaN-M
@NiloofarঌN
@naf.as.o.o
@ara.pr.o.o
@رهایش
@N.G
@ansel
@nfs_nm
و... (اینجور مواقع اسم‌ها انگار از ذهن میپرن😐)
۱۳.غیر از فرازین بودن، دوست داشتید چه مقام دیگری رو در انجمن دارا بودید؟ به کدوم یک از مقام‌ها علاقه‌ی وافری دارید؟
هر چی دوست داشتم رو دارم، قشنگ مشخصه کدوم مقام که ول کنش نیستم😌ویراستاری
۱۴ـ مدیریت ویراستاری به درخواست خودتون کسب کردید یا خیر؟
خیر. پیشنهاد دادن منم ک علاقه مند بودم و... .
۱۵.کدوم بخش از انجمن چون تالارها رو دوست دارید و از عملکرد مدیریتش راضی هستید؟
کتابدونی: ویراستاری مدیریت هانی😎😅
و عاشق سرگرمی و...
۱۶.از کدوم تیم‌های انجمن(کادر طراح،گویندگی،ادیت، نقد، ترجمه، ویراستاری و کپیست) رضایت کامل رو دارید و مدیریت کدوم یک نهایت تحسین رو داره؟
همه‌ی کادرها نهایت تحسین رو دارن و بهترین هستند، هر کاری سختی خودش رو داره و قابل مقایسه نیستند.
۱۷.آیا خودتون هم به نویسندگی علاقه دارید؟ اگر اره و اثری دارید، از شما درخواست میشه ذکر کنید.
تقریبا ولی بیشتر فعالیت در کنار نویسندگی رو دوست دارم. بیشتر دلنوشته می‌نویسم نه رمان، فعلا بخاطر مشغله‌های زیاد چیزی نمی نویسم ولی سلول تنهایی و روح طلاقت در حال تایپن 🌹
۱۸.به نظر شما ایجاد چنین فضایی برای نویسندگان و به چالش کشیدن قلمشون گام بزرگی برای پیشرفت قلم و موفقیتشون هست؟
بله، وقتی در این مکان نویسنده ها جمع میشن هر یک از دیگری مهارتی در ژانر دیگه ای رو کسب میکنند و با تلاش و پشتکار خودشون روز به روز در نوشتن و نویسندگی بهترین میشن
۱۹.نقش کاربران رمانیک رو چطور توصیف می‌کنید؟
هر یک از کاربران نقش مهمی دارند چ کسانی که خواننده هستند و بدون رنک که اگر خواننده ای نبود نوشته ای هم خوانده و نگاشته نمیشد، چ کاربرانی که رنک دارن و در این راستا به نویسنده ها کمک میکنند و چه خود نویسنده ها و... همگی در هر صورت مهم و عالی هستند.
۲۰.اگر بخواهید چند اثر از رمانیک رو به خوانندگان معرفی کنید، چه اثرهایی هستند؟ شامل(دلنوشته، داستان، شعر،رمان، فی البداهه و ..)‌.
رمان: بیشتر رمان‌های نویسندگان @آلباتروس ، @A.m... و @*First __ Lady* و... زیبان(البته فقط آثار این دوستان رو مطالعه کردم فعلا پس آثار نویسندگان عالی دیگه ی انجمن رو نمی‌دونم)
دلنوشته: @YiL.diz.o.o
۲۱.نویسندگانی که درحال حاضر در انجمن هستند و قلمشون رو دوست دارید، تگ کنید.
@آلباتروس
@*First __ Lady*
@A.m...
@Mabuchi__Kou
@YiL.diz.o.o
و...
۲۲. نظرتون راجع به برخورد مدیران و کادر ارشد و کاربران باهم چیه؟
برخورد همگی دوستانه و با رعایت اخلاقه
۲۳.حضور چه کسی در انجمن براتون مهمه و اگر نباشه جای خالیش حس میشه؟ (خبرنگار-پ.ن:مشتاق🤨)
😐خبرنگار به این فضولی و خبیثی ندیده بودم والا🤭
خواهر و خود شما خبرنگار و کادر ارشدم هستنا
۲۴.یک جمله یا بهتر بگم آرزوی قشنگ برای انجمن جذاب و موفق رمانیک رو بهش تقدیم می‌کنید؟
بله حتما.
امیدوارم که انجمن رمانیک سالیان دراز همینجور استوار بمونه و روز به روز پیشرفت کنه و همینطور بالاترین انجمن مثل همین الان در سایت های نویسندگی و انجمن ها باشه😻

خب هانی جان خیلی خوش‌حال شدیم از مصاحبه با شما و همچنین از پاسخ‌هاتون لذت بردیم، امیدواریم سال‌های زیادی رو درکنار ما و رمانیک سپری کنید. با آرزوی موفقیت روزافزون شما🌹🤍
ممنونم خبرنگار کنجکاو، همچنین 🤓💛
انشاالله...
تشکر بابت وقتی که گذاشتید 🤍💛
یا علی 🥀✨

• جذاب
  • لایک
  • گل رز
واکنش‌ها[ی پسندها]: 15 users
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.