. . .

مصاحبه مصاحبه افتخاری با دستیار مدیرکل رمانیک | نادیا بیرامی

تالار مصاحبه‌های رمانیک
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ARA.O.O

فرازین بازنشسته
شاعر
کاربر منتخب
کاربر طلایی
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
مدیر بازنشسته
شناسه کاربر
300
تاریخ ثبت‌نام
2021-01-16
آخرین بازدید
موضوعات
519
راه‌حل‌ها
183
پسندها
35,139
امتیازها
1,008

عرض سلام و خسته نباشید. @S O-O M عزیز (مشکی جذاب انجمن عضو ممدیون) به ما افتخار داده، مصاحبه‌‌ی کوتاهی با خبرنگار توانمند تیم @YiL.diz.o.o داشتند. متن مصاحبه در ادامه ارسال خواهد شد.

°مدیریت تالار اخبار°

• خنده
  • گل رز
  • لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: 3 users

ARA.O.O

فرازین بازنشسته
شاعر
کاربر منتخب
کاربر طلایی
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
مدیر بازنشسته
شناسه کاربر
300
تاریخ ثبت‌نام
2021-01-16
آخرین بازدید
موضوعات
519
راه‌حل‌ها
183
پسندها
35,139
امتیازها
1,008

با سلام خدمت مهشید عزیز دستیار مدیرکل جذاب انجمن، امیدوارم حالتون عالی باشه و در صحت و سلامت کامل به سر ببرید. ممنون میشیم یک بیوگرافی از خودتون رو برامون بیان کنید.
سلام سپاس منم امیدوارم عالی باشین😁
۱.در وهله‌ی اول ازتون میخوام پاسخ بدید که چطور با انجمن رمانیک آشنا شدید؟
یکی از دوستانم دعوتم کرد که البته الان زباد فعال نیست
۲.برای بار اول که انجمن اومده بودید بر اساس چه معیاری مقام دستیار مدیرکل رو دریافت کردید؟
خب مطمئنا بار اول مقام دستیار مدیر کل رو نگرفتم -_-
اوایل فعالیت خیلی بالایی داشتم و بهم پیشنهاد شد سرپرستی یه بخش رو بگیرم. بعد ارشد، بعد چند ماه کادر ارشد دچار تغییر شد و من هم دستیار مدیرکل شدم. (در طول این مدت مدت کمی مدیر تبلیغات و چند ماه مدیر تالار ادبیات بودم.)
۳.به نظر شما و حضوری که در ما بقی جاها داشتید انجمن رمانیک از هر نظر با اون‌‌ها چه تفاوت و فواید‌هایی داشته؟ آیا توی این مسیر به خوبی پیشرفت کرده و در مرحله‌ی تعالی قرار گرفته؟
مشخصه که رمانیک از نظر ظاهری و مسائل فنی (قابلیت ها و...) از بقیه جاها به شدت از سطح بالاتری برخورداره و بعضی چیزها بودن که مدت ها در رمانیک موجود بودن و بعد چندین ماه بقیه انجمن ها به عنوان (اولین بار در انجمن های رمان نویسی) ازش رونمایی کردن. خیلی چیزها هم هنوز مختص رمانیک هستن.
از بقیه جهات هم مسئولان رمانیک (تمامی اعضای تیم‌های انجمن، هم مدیریت و هم سایر تیم‌ها) همه تلاششون رو میکنن تا بهترین خودشون باشن و واقعا هم هستن😎💪🏻
البته همه رمانیکی‌ها عشقن و حضورشون باعث افتخار همه ما😁💛
در رابطه با پیشرفت هم همیشه جای پیشرفت بیشتر هست ولی تا همینجاش هم به لطف دوستان رمانیکی پیشرفت عالی ای داشتیم‌.
۴.نظرتون راجع به موسس پرتلاش و موفق انجمن و حضورشون چیه؟
خیلی پرتلاش و موفق هستن😶😁🚶
همیشه درکنار همه تیم‌های انجمن (مخصوصا ارشدها) بودن و فعالیت خیلی خیلی بالایی داشتن. اخلاق خوب، به همه احترام میذارن، همیشه تلاش بالایی داشتن تا علاوه بر ارائه بهترین خدمات فضای مناسبی رو برای کاربران به وجود بیارن و احترام، دوستی و همکاری رو بین همه کاربران افزایش بدن.
۵. و همچنین نظرتون راجع به مدیرکل جذاب انجمن چطور؟
عشقه عشق. همیشه و هر وقت لازم بوده کمکم کرده، همیشه شرایطم رو درک کرده چه به عنوان یکی از اعضای تیم طراحی چه به عنوان دستیار مدیرکل. یکی از بهترین دوست‌هام و یکی از فعال‌ترین افراد تیم مدیریته.
6. آیا از مقامتون راضی هستید؟ در مورد رابطتون با مدیرکل چقدر صمیمیت و حس همکار بودن دیده میشه؟
همیشه راضی بودم هنوز هم هستم و واقعا خوشحالم که عضوی از رمانیک هستم😁
بالاتر هم گفتم، همیشه بهم کمک میکنه و از بهترین دوست‌هامه. در رابطه با همکاری، بیشتر حس میکنم دوستیم تا همکار.
۷. اگر مقدور هست و در خاطرتون مونده تاریخ دقیق ثبت‌نامتون در انجمن رو بفرمایید!
2020-09-30
9/7/1399
۳۹۱ روز پیش.
(مدیونین فک کنین از مشخصات کاربریم برداشتم -_-)
۸.اولین کسی که به هنگام ورود شما به انجمن توجه شما رو جلب کرد و باعث ایجاد رابطه‌ی صمیمی میون شما شد چه شخصی بود؟
یکی از دوستانم من رو دعوت کرده بود و به جز اون خیلی از بچه ها رو میشناختم. سحر و آرمیتا و مهسا و چند نفر دیگه. اولین ناآشنا فک کنم ادمین بود😶
۹.دوست داریم بدونیم که دوستان شما در انجمن چه کسانی هستند و مقدار صمیمتتون با هر کدوم به چه اندازه‌ست؟
نصف انجمنو باید تگ کنم که -_-
از کسایی که الان یادم میاد:
خانواده ممدیون:
@N.G
@ansel
(فکر کنم به کار بردن کلمه خانواده نشان دهنده صمیمیت بینمون باشه)
@tor.anj.o.o
@ara.pr.o.o
@NiloofarঌN
@YiL.diz.o.o
@Mohammad MZ
@Maedeh
@Dayan-H
@00-12
@naf.as.o.o
@nfs_nm
@~Romaysa_paX~
@*First __ Lady*
@Mabuchi__Kou
@im tomoon
@so why?
@A.m...
@خیلیای دیگه
نمیتونم بگم میزان صمیمیتم با هرکس چقدره چون ممکنه چیزی که من فکر میکنم با چیزی که واقعا هست کلی متفاوت باشه و اصن مگه میشه دوستی رو اندازه گرفت؟
تنها چیزی که میتونم بگم اینه که از اذیت کردن تک تکشون خیلی خوشم میاد و سعی کردم هیچوقت در این مورد کوتاهی نداشته باشم:sisi1
۱٠.وظایف شما و مدیرکل انجمن به صورت برابر است یا تفاوتی وجود دارد؟
توی کادر ارشد وظایف هرکس متفاوت و مهمه و وظایف باتوجه به شرایط هرکس متغیره. (منظورم از شرایط اینه که ممکنه کسی مشکلی داشته باشه نتونه زیاد فعالیت داشته باشه یا ممکنه بتونه وقت بیشتری بزاره.)
۱۱. غیر از دستیار مدیرکل بودن دوست داشتید چه مقامی در انجمن رو دارا بودید؟
تقریبا با هر مقامی که توانایی و علاقش رو داشتم مدتی فعالیت داشتم ولی به دلیل نداشتن وقت مجبور شدم از خیلیاشون استعفا بدم.

ولی چیزی که کلا میخوام و هنوز لایقش نیستم شاعره.
البته خیلی دوست داشتم رصدکننده و خبرنگار هم باشم و خیلی دوستشون دارم ولی واقعا وقتش رو نداشتم.
۱۲.کدام بخش از انجمن چون تالارها مورد توجه شما بوده؟
تالار ادبیات -_- چقدر دوست داشتم مدیریتشو داشته باشم و چقدر وقتی مجبور به استعفا شدم ناراحت بودم.
۱۳.آیا از تیم‌های انجمن(کادر طراح، گویندگی، ترجمه، ادیت، نقد، ویراستاری و کپیست) رضایت کامل رو دارید؟ از مدیریت کدام یک نهایت تحسین رو دارید؟
از همه تیم ها رضایت دارم و همشون واقعا فوق‌العاده‌ان.
باتوجه به اینکه تیم رصد، هنرجو و خبرنگار به تازگی به انجمن اضافه شدن (دوتای آخری تقریبا به تازگی -_-) خیلی فعالیت بالایی دارن.
مدیران همه تیم‌ها واقعا تحسین برانگیزن.
مخصوصا @ara.pr.o.o عزیزم که مدیریت خبر، رصد و فعلا نقد رو داره و واقعا واقعا فعال و فوق العاده‌ست.
تیم ادیتم که اصن نگم براتون، بیاین ادیتور شین خودتون ببینین😍😝🚶
۱۴.آیا خودتون هم علاقه به نویسندگی و آثاری دارید؟ اگر اره! از شما درخواست میشه که نام اثرهاتون رو ذکر کنید.
بله، دلیل ورودم به انجمن‌های نویسندگی هم همین بود.
تا الان هیچکدوم از آثارم رو تموم نکردم متاسفانه، ولی همون فعلا رها شده ها:
دلنوشته آموت
کوچ‌دم (که اول میخواستم به صورت دلنوشته منتشرش کنم ولی یهو تصمیم گرفتم از اول و به عنوان بداهه بنویسمش)
مجموعه داستانک متهم به جایگاه
مجموعه شعر بیم و بام
یه رمان هم دارم که حالا حالاها تموم نمیشه و تا حداقل یک چهارمشو ننوشتم منتشرش نمیکنم، اول قرار بود اسمش وحشیانه تا حد مرگ باشه ولی عوضش کردم(حدود چند سال پیش این اسم رو براش با چندتا از دوست‌هام انتخاب کردیم و واقعا نیاز بود اسم بهتری براش انتخاب شه)، نمیگم چی گذاشتم چون ممکنه مجدد عوضش کنم.
۱۵.به نظر شما ایجاد چنین فضایی برای نویسندگان و عضو شدن آن‌ها در انجمن، گام بزرگی برای پیشرفت قلم و موفقیتشون هست؟
تا وقتی خود نویسنده نخواد هیچ گام بزرگی در راستای پیشرفتش برداشته نمیشه. رمانیک فقط مسیر پیش روش رو کمی هموارتر میکنه تا بتونه راحت تر گام برداره.
۱۶.نقش کاربران در پایداری انجمن رو چطور توصیف می‌کنید؟
بدون رمانیکی‌ها نه تنها نیازی به وجود رمانیک نیست، بلکه اصلا ممکن نیست وجود داشته باشه. رمانیک با کمک کاربران ایجاد شده، رشد کرده و خواهد کرد. چه کاربرانی که مقام دارن و چه کاربرانی که مقام ندارن.
۱۷.یک جمله یا بهتر بگم آرزوی قشنگ برای انجمن جذاب و موفق رمانیک رو بهمون تقدیم می‌کنید!
امیدوارم روز به روز بیشتر و بیشتر پیشرفت کنی و مطمئنا این باعث میشه به افراد بیشتری کمک کنی. پایدار باشی💛
خب مهشید جان خیلی خوشحال شدیم از مصاحبه با شما و همچنین از پاسخ‌هاتون لذت بردیم، امیدواریم سال‌های زیادی رو درکنار ما و انجمن رمانیک سپری کنید. با آرزوی موفقیت روز افزون شما🌹
خیلی ممنون من هم همینطور💛

• جذاب
  • خنده
  • گل رز
واکنش‌ها[ی پسندها]: 13 users
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.