. . .

مهم قابلیت های درخواستی کاربران

تالار پیشنهادات و انتقادات

Mohammad MZ

مدیریت ارشد
پرسنل مدیریت
مؤسس | مدیرکل
بلاگر
تیم تبلیغات
کپیست
تدوینگر
مترجم
نام هنری
رمانیکی
انتشاریافته‌ها
2
شناسه کاربر
1
تاریخ ثبت‌نام
2020-09-25
آخرین بازدید
موضوعات
47
راه‌حل‌ها
44
پسندها
9,280
امتیازها
398
وب سایت
romanik.ir

سلام اگه امکانش باشه این شکلک رو هم تو کیبورد انجمن اضافه بکنید ممنون
سلام
وقت بخیر
این شکلکی که مد نظرتونه و هر شکلک جدیدی که ساخته میشه رو باید منتظر بود تا در نسخه های جدید انجمن مشاهده کرد. (توسط سازندگان سیستم زنفورو افزوده میشن)

heiran

رمانیکی فعال
مقام‌دار آزمایشی
طراح
شناسه کاربر
6241
تاریخ ثبت‌نام
2023-08-15
آخرین بازدید
موضوعات
4
راه‌حل‌ها
2
پسندها
182
امتیازها
90

امکانش هست که قلب های متحرک از زمینه ی سایت برداشته بشند؟ کار با سایت رو دچار مشکل می کنند.

Miss Nili

مدیریت ارشد
پرسنل مدیریت
معاون
رمانیکی‌نویس
نام هنری
ماهِ نیلگون
انتشاریافته‌ها
4
شناسه کاربر
277
تاریخ ثبت‌نام
2021-01-07
آخرین بازدید
موضوعات
375
راه‌حل‌ها
74
پسندها
32,032
امتیازها
837

heiran

رمانیکی فعال
مقام‌دار آزمایشی
طراح
شناسه کاربر
6241
تاریخ ثبت‌نام
2023-08-15
آخرین بازدید
موضوعات
4
راه‌حل‌ها
2
پسندها
182
امتیازها
90

فاطره

تیم هنرجو
پرسنل مدیریت
مدیر
تیم تبلیغات
ناظر
منتقد
کپیست
طراح
تدوینگر
گوینده
هنرجو
رمانیکی‌خوان
آزمایشی
منتقد +کپیست
مقام خاص
مبلغ‌یار
مدیر
هنرجویان
شناسه کاربر
5955
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-21
آخرین بازدید
موضوعات
588
راه‌حل‌ها
22
پسندها
3,779
امتیازها
585

سلام خداقوت، اگر بشه قابلیت گروه بندی گپ، پیوی و... رو اعمال کرد عالی میشه.

Miss Nili

مدیریت ارشد
پرسنل مدیریت
معاون
رمانیکی‌نویس
نام هنری
ماهِ نیلگون
انتشاریافته‌ها
4
شناسه کاربر
277
تاریخ ثبت‌نام
2021-01-07
آخرین بازدید
موضوعات
375
راه‌حل‌ها
74
پسندها
32,032
امتیازها
837

سلام خداقوت، اگر بشه قابلیت گروه بندی گپ، پیوی و... رو اعمال کرد عالی میشه.
سلام
همین الان هم چنین قابلیتی برای مدیران فعال هست.
از طریق اعمال برچسب میتونید گفتگوهاتون رو گروه بندی کنید.

مهرداد معتمدالسادات

رمانیکی تلاشگر
رمانیکی
نام هنری
راوی روشندل
شناسه کاربر
7844
تاریخ ثبت‌نام
2024-02-28
آخرین بازدید
موضوعات
3
پسندها
334
امتیازها
148
وب سایت
www.aparat.com

سلام
بااحترام به آگاهی می رسانم باتوجه به اینکه در نوشتن داستان ، دلنوشته حتی شعر هرنویسنده سبک متفاوتی دارد برای مثال عرض کنم که یک نویسنده مثل من گاهی عادت دارد اول داستان یا دلنوشته را بنویسد سپس بعد از تکمیل آن در بازبینی نهایی با توجه به کلیت اثر یک نام اصلی انتخاب کند و مقدمه کلی بنویسد ، یا عنوان بندی کند ، این موضوع نیازمند این است که قابلیت حذف یا اضافه کردن یک صفحه به اول ، وسط انتها یا حتی هرجایی که نویسنده درنظر دارد امکان پذیر باشد . متاسفانه من نتوانستم این قابلیت را در دلنوشته خودم که از صفر تا صد آن درهمینجا انجام می شود پیدا کنم عالی بود اگر این قابلیت فراهم شود و قدرت ویرایش یا صفحه بندی به نویسنده داده شود تا اگر علاقه داشت موضوعی را کم ، زیاد یا جابه جا کند . کاری که من در نوشته های خطی خود در پوشه دستی انجام می دادم . ضمنا من لینک موزیک را درصفحه نمایش خود فعال کردم اما خودم موزیک انتخابی را نمی شنوم و علت این موضوع را نمی دانم . سوما اگر امکاناتی بود تا می شد موسیقی را از صفحه لب تاب خودمان آپلود کنیم خیلی بهتر می شد. درخاتمه از شما و همه اعضای تیم شما از بالاترین سطح تا پایین ترین آن تشکر ویژه دارم که چنین فضایی را برای اهل قلم فراهم کردید.

Mohammad MZ

مدیریت ارشد
پرسنل مدیریت
مؤسس | مدیرکل
بلاگر
تیم تبلیغات
کپیست
تدوینگر
مترجم
نام هنری
رمانیکی
انتشاریافته‌ها
2
شناسه کاربر
1
تاریخ ثبت‌نام
2020-09-25
آخرین بازدید
موضوعات
47
راه‌حل‌ها
44
پسندها
9,280
امتیازها
398
وب سایت
romanik.ir

با سلام و احترام
بااحترام به آگاهی می رسانم باتوجه به اینکه در نوشتن داستان ، دلنوشته حتی شعر هرنویسنده سبک متفاوتی دارد برای مثال عرض کنم که یک نویسنده مثل من گاهی عادت دارد اول داستان یا دلنوشته را بنویسد سپس بعد از تکمیل آن در بازبینی نهایی با توجه به کلیت اثر یک نام اصلی انتخاب کند و مقدمه کلی بنویسد ، یا عنوان بندی کند ، این موضوع نیازمند این است که قابلیت حذف یا اضافه کردن یک صفحه به اول ، وسط انتها یا حتی هرجایی که نویسنده درنظر دارد امکان پذیر باشد . متاسفانه من نتوانستم این قابلیت را در دلنوشته خودم که از صفر تا صد آن درهمینجا انجام می شود پیدا کنم عالی بود اگر این قابلیت فراهم شود و قدرت ویرایش یا صفحه بندی به نویسنده داده شود تا اگر علاقه داشت موضوعی را کم ، زیاد یا جابه جا کند . کاری که من در نوشته های خطی خود در پوشه دستی انجام می دادم .
متاسفانه قابلیت افزودن صفحات بین نوشته های فعلی امکان پذیر نیست و یک محدودیت سیستمی هست.
در حال حاضر راه حلی نیز ندارد.
البته میتونید در انتهای نوشته قبلی ادامه بدین و اونجا اضافش کنید و از خط فاصل مثل خطر زیر جهت جداسازی استفاده کنید.

همین خطی که بین این متن و متن بالایی قرار گرفته.

ضمنا من لینک موزیک را درصفحه نمایش خود فعال کردم اما خودم موزیک انتخابی را نمی شنوم و علت این موضوع را نمی دانم .
به نمایتون سر زدم و موزیک نمایه تون بدون مشکل پخش شد. مجددا امتحان کنید.

سوما اگر امکاناتی بود تا می شد موسیقی را از صفحه لب تاب خودمان آپلود کنیم خیلی بهتر می شد.
این مورد نیازمند برنامه نویسی مجزا هست و همینطور آپشن های اضافی از طرف سرور جهت درج موزیک در اونجا.
ولی میتونید موزیک هاتون رو توی سایت هایی مثل uupload بذارید و سپس لینک دانلود رو توی قسمت مربوط به موزیک نمایه بذارید.

درخاتمه از شما و همه اعضای تیم شما از بالاترین سطح تا پایین ترین آن تشکر ویژه دارم که چنین فضایی را برای اهل قلم فراهم کردید.
خواهش میکنم. بزرگوارید. :rose:

مهرداد معتمدالسادات

رمانیکی تلاشگر
رمانیکی
نام هنری
راوی روشندل
شناسه کاربر
7844
تاریخ ثبت‌نام
2024-02-28
آخرین بازدید
موضوعات
3
پسندها
334
امتیازها
148
وب سایت
www.aparat.com

با سلام و احترام

متاسفانه قابلیت افزودن صفحات بین نوشته های فعلی امکان پذیر نیست و یک محدودیت سیستمی هست.
در حال حاضر راه حلی نیز ندارد.
البته میتونید در انتهای نوشته قبلی ادامه بدین و اونجا اضافش کنید و از خط فاصل مثل خطر زیر جهت جداسازی استفاده کنید.

همین خطی که بین این متن و متن بالایی قرار گرفته.

به نمایتون سر زدم و موزیک نمایه تون بدون مشکل پخش شد. مجددا امتحان کنید.

این مورد نیازمند برنامه نویسی مجزا هست و همینطور آپشن های اضافی از طرف سرور جهت درج موزیک در اونجا.
ولی میتونید موزیک هاتون رو توی سایت هایی مثل uupload بذارید و سپس لینک دانلود رو توی قسمت مربوط به موزیک نمایه بذارید.

خواهش میکنم. بزرگوارید. :rose:
ممنون بابت راهنمایی های مفید شما واضح و شفاف بود . مخصوصا با معرفی سایت مورد اشاره اقدام لازم انجام شد. تشکرمجدد مرا پذیرا باشید

آخرین ویرایش: