. . .

در دست اقدام داستان انواع آدمیزاد | Maedeh

تالار داستان / داستان کوتاه
رده سنی
  1. جوانان
  2. بزرگسالان
ژانر اثر
  1. اجتماعی
نام اثر: انواع آدمیزاد
نویسنده: Maedeh
ژانر: اجتماعی
ناظر: @Carmen Sandiego
خلاصه: تا حالا به این فکر کردید که آدم ها از چند گونه هستند؟ بله، انسان ها از نژاد و قومیت های مختلفی اند اما منظور من ظاهر نیست. اشاره ی صریحم رو به باطن آنهاست. چهره ی اصلی پشت نقاب آنها!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Romanik Bot

رمانیک بات
کاربر VIP
شناسه کاربر
235
تاریخ ثبت‌نام
2020-12-27
آخرین بازدید
موضوعات
53
پسندها
7,356
امتیازها
218
وب سایت
romanik.ir

سلام خدمت نویسنده گرامی؛ متشکریم از انتخاب انجمن رمانیک جهت انتشار دل نویسه‌‌هایتان!

لطفا قبل از تایپ اشعارتان قوانین زیر را با دقت مطالعه بفرمایید:​

پس از ارسال حداقل پانزده پارت از فی البداهه‌‌ی خود، می‌توانید طبق قوانین تاپیک زیر برای اثر خود درخواست جلد دهید.

با اتمام فی البداهه خود، برای درخواست نقد و تعیین سطح اثرتان، از طریق لینک زیر اقدام کنید.

پس از اتمام تایپ مجموعه شعر، در تاپیک زیر اعلام کنید.

شما می‌بایست پس از اتمام اثرتون درخواست رصد اثرتان را دهید تا ممنوعات اثرتون بررسی بشه، برای درخواست از طریق لینک زیر اقدام کنید.​

پس از اتمام رصد، برای ویراستاری و ارسال اثر شما روی سایت، طبق موارد گفته شده در لینک زیر اقدام کنید.

متشکریم از همکاری شما با انجمن رمانیک!​

با آرزوی موفقیت‌های روز افزون شما
|کادر مدیریت انجمن رمانیک|

Maedeh

مدیر مخبر
پرسنل مدیریت
مدیر
خبرنگار
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
نام هنری
Maiy
مدیر
مخبر
شناسه کاربر
91
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-14
آخرین بازدید
موضوعات
442
راه‌حل‌ها
2
پسندها
6,373
امتیازها
463

توضیحات:
در اولین مرحله از تصوراتم، اطمینان داشتم که باید جایی این اطلاعات را ثبت کنم تا هرازگاهی بخوانم و دوباره از نو بفهمم درباره‌ی این جماعت هشت میلیاردی‌ای که در سطح این کره خاکی، نفس می‌کشند...
جماعتی که بیش از هزاران تفاوت باهم دارند ولی تنها یک اشتراک کافیست تا بتوانیم آنها را در گروه بندی قرار دهیم. گروه بندی‌ای مختص همین کتاب!
انسان‌ها فقط از روی رنگ پوست و مو و چشم و شکل صورت و صدا و قومیت و ملیت و پوشش و دین و مذهب و... طبقه بندی نمی‌شوند.
در ترازوی منطق من، شخصیت، رفتار و نگرش هر فرد، بالاتر از این تبعیض‌های ناعادلانه است.
در این دنیای بی در و پیکر؛ بیایید باهم انواع آمیزاد را بشناسیم و دریابیم.