. . .

معرفی جین عضو BTS به کانگ سونگ یون WINNER به خاطر تکمیل آموزش نظامی اولیه‌اش تبریک می‌گوید

تالار اخبار آیدل ها و اخبار کی پاپ

EATEN.AF

رفیق رمانیکی
مدیر بازنشسته
شناسه کاربر
3816
تاریخ ثبت‌نام
2023-01-02
آخرین بازدید
موضوعات
143
راه‌حل‌ها
1
پسندها
1,789
امتیازها
413

جین از BTS چند عکس شایان ستایش که با کانگ سونگ یون عضو WINNER در ارتش گرفته است را به اشتراک گذاشته است!

ماه گذشته، کانگ سونگ یون آخرین عضو WINNER شد که در ارتش ثبت نام کرد، تقریباً شش ماه پس از ثبت نام جین در دسامبر سال گذشته.

در 26 ژوئیه، جین که درحال حاضر به عنوان دستیار مربی در یک مرکز آموزشی برای نیروهای جدید خدمت می کند به Weverse رفت تا شخصاً به کانگ سونگ یون برای تکمیل آموزش نظامی اولیه اش تبریک بگوید.

جین نوشت: «سئونگ یون، به خاطر تکمیل [آموزش اولیه شما] تبریک می‌گویم. من از گذراندن شش هفته گذشته با شما ل*ذت بردم. (او خواننده باحال گروه WINNER است.)

عضو BTS در ادامه با ابراز ناراحتی از اینکه باید با کانگ سونگ یون خداحافظی کند، اکنون که آموزش اولیه او به پایان رسیده است، نوشت: «شما در طول مدتی که به عنوان یک سرباز جدید استخدام شده بودید، سخت کار کردید، و لطفا در پایگاه نظامی جدید خود به خوبی زندگی کنید. خوب، هق هق گریه من امیدوار بودم که ARMY [هواداران BTS] و INNER CIRCLE [هواداران WINNER] از دیدن [این عکس‌ها] خوشحال شوند، بنابراین از [سونگ یون] خواستم که یک عکس یادگاری با من بگیرد.»

جین افزود: «هم فرمانده گروهان و هم گروهبان اول ما افراد بسیار خوبی هستند، بنابراین شش هفته عالی بود. (ما هیچ رفتار ترجیحی دریافت نکردیم.)»

عکس‌های جین با کانگ سونگ یون را در پست زیر ببینید:

EATEN.AF

رفیق رمانیکی
مدیر بازنشسته
شناسه کاربر
3816
تاریخ ثبت‌نام
2023-01-02
آخرین بازدید
موضوعات
143
راه‌حل‌ها