. . .

مهم ★پیدا کردن رمان‌های بی‌نام★

تالار تایپ اثر

armita@yam

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
8408
تاریخ ثبت‌نام
2024-06-29
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
2
امتیازها
1

• #2,651
سلام من دنبال یه رمان میگردم که پسره استاد دانشگاه،دختره هم دانشجوی شروع شیطون کلاس، یه روز که پسره داشت از کنار خونه ی قدیمشون که پدربزرگش به خاطرش پدر و مادرش رو کشته بودند میگذشت که دختره رو دید که رف داخل خونه خلاصه که پسره برا امتحان دختره رو میدزده و اذیتش می‌کنه آخرشم عاشق هم میشن ولی و ازدواج میکنند،وپسره هم در اصل پلیس مخفی بود فک کنم و آخرشم پیرمردها رو کشت،ولی بعد از دو سال پیرمردها برمیگرده و یعنی نمرده بود و دختره رو می‌کشه دختره دو تا پسر دوقلو داشت یکی از بچه هارو پیرمردها می‌بره خلافکار می‌کنه و اون یکی هم پلیس میشه و باهم در میفتن بدون اینکه بدونن برادران!خلاصه کل داستان یادمه جز اسم رمان ژانرشم پلیسی بود ممنون

armita@yam

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
8408
تاریخ ثبت‌نام
2024-06-29
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
2
امتیازها
1

• #2,652
سلام من دنبال یه رمان میگردم که پسره استاد دانشگاه،دختره هم دانشجوی شروع شیطون کلاس، یه روز که پسره داشت از کنار خونه ی قدیمشون که پدربزرگش به خاطرش پدر و مادرش رو کشته بودند میگذشت که دختره رو دید که رف داخل خونه خلاصه که پسره برا امتحان دختره رو میدزده و اذیتش می‌کنه آخرشم عاشق هم میشن ولی و ازدواج میکنند،وپسره هم در اصل پلیس مخفی بود فک کنم و آخرشم پیرمردها رو کشت،ولی بعد از دو سال پیرمردها برمیگرده و یعنی نمرده بود و دختره رو می‌کشه دختره دو تا پسر دوقلو داشت یکی از بچه هارو پیرمردها می‌بره خلافکار می‌کنه و اون یکی هم پلیس میشه و باهم در میفتن بدون اینکه بدونن برادران!خلاصه کل داستان یادمه جز اسم رمان ژانرشم پلیسی بود ممنون
ببخشید برا انتقام دختره رو میدزده

sooonia

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
8416
تاریخ ثبت‌نام
2024-06-30
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
1
امتیازها
3

• #2,653
رمان بود یه دختری بود فک کنم قلبش مشکل داشت سه تا برادر داشت ک خیلی دوسش داشتن بهم وابسته بودن با مادرشون زندگی می‌کردم وضع مالی خوبیم داشتم فک کنم اسم دختر نفس بود.اسم رمانش می‌خوام هیچ جا پیداش نمیکنم

parva

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
8417
تاریخ ثبت‌نام
2024-07-01
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
1
امتیازها
1

• #2,654
من چهار ساله دنبال یه رمانم پیدا نمیکنم دختره و پسره دانشجو بودن بعد دختره با مامانش زندگی میکرد وضع مالیشونم خوب نبود بعد تو یه مدرسه هم تدریس میکرد دختره مامانش قلبش مریض میشه دختره دنبال پول میگرده پسره بهش پیشنهاد سیغه میده که پولو بهش بده بعدشم که عاشق هم میشن یه دو قلوم دنیا میارن تو رو خدا اسمشو بهم بگید فک کنم اسم یکی از بچه هاشونم میزارن افشین