. . .

مهم ★پیدا کردن رمان‌های بی‌نام★

تالار تایپ اثر

Mobina_Seyyedi

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
5735
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-08
موضوعات
2
پسندها
10
امتیازها
43

• #1,711
سلام من دنبال یه رمان هستم قبلاً خواندم اسم دختره نیاز بود اسم پسره رو شک دارم (سپهر ) بود تو دانشگاه دختره عاشق پسره میشه و بعد از هم خوششون میاد باهم ازدواج میکنند میرن تو خونه مادر شوهر تو اتاق پسره یه مدت زندگی میکنن دو بار بچه سقط می‌کنه نیاز و یه مدتم فرار می‌کنه ۳۰روز بود فکر کنم مامانشم حا...م...ل...ه میشه اسم بچشم نیما یا نوید بود.
کسی اسمشو نمیدونه؟؟؟

سارا _راد

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
5776
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-11
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
1
امتیازها
53

• #1,712
سلام من دنبال ی رمان میگردم ک تو اون ی پسر معروف ک چندتا سیمرغ گرفته دنبال ی فردی میگرده ک مدیر برنامه هاش باشه تو کافه ی جدیدی ک میخاد بزنه و اون کافه قراره بهترین کافه باشه.
بعدش ی دختره ک تاکسی رانی میکرده خیلی اتفاقی با برای استخدام میره و با اخلاق عجیب پسر داستان ک خیلی وسواسیه جور در میاد.
میخام بدونم اسمش چیه لطفا میشه بگید

ایندرا

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
5779
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-11
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
2
امتیازها
3

• #1,713
سلام دنبال اسم رمانی هستم راجب دختری که مدت طولانی محکوم ب قتل خواهرش بوده و حتی نامزدش اون رو ولش کرده و رفته و خونوادش هم زجرش میدن و اذیتش میکنن و اون خودش وانمود به مرگ کرد در حالی که زنده بود و رفت تا از خودش رفع اتهام کنه و بی گناهی خودش رو ثابت کرد و در مدتی ک نامزدش فکر میکرد مرده هم نامزدش پی به بی گناهیش برده بود و...

Sa_ri_na6

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
5785
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-12
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
3
امتیازها
3

• #1,714
سلام خسته نباشید همگی چندوقت پیش یه رمان خوندم درباره یه پسره به اسم محراب که خلافکار بود و برای فرار از دست پلیس یه پرستار بیمارستان رو میدزده فکرکنم اسمش تمنا بود لطفاً هرکس اسم این رمان رو می‌دونه بهم بگه ممنونم

Sa_ri_na6

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
5785
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-12
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
3
امتیازها
3

• #1,715
وایی منم دنبالشمممم

Sa_ri_na6

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
5785
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-12
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
3
امتیازها
3

• #1,716
خلاصه:
درمورد دختری که پرستارِبهترین بیمارستان تهرانه و توسط یه خلافکار خشن گروگان گرفته میشه غافل از اینکه..

آخرین ویرایش توسط مدیر:

beyranvand

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
5789
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-12
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
1
امتیازها
3

• #1,717
سلام ببخشید یه رمان خوندم سالها پیش اسمش یادم رفته سه دختر و پسر با هم آشنا میشن اسم یکی از پسرا سامیاره فکر کنم یکیشونم آرتین یا آروینه پسر عموی یکی از اون دخترا اسمش ایلیا است که عاشق دختر عموش میشه یه بار ساعت پنج صبح یه دختر کوچولو به اسم فکر کنم نازنین رو با هم می‌برن پارک اما هر سه تاشون رو می‌دزدن وقتی خانواده میرن دخترا رو برگردونن خونه میفهمن دزدیده شدن بعد چند مدت پلیس سر میرسه دوتاشون فرار میکنن و خونه آتیش میگیره ایلیا دختر عموش رو نجات میده اما خودش زنده زنده تو آتیش می‌سوزه و بعدش با خوشی و شادی کنار هم زندگی میکنن. لطفا بهم بگید اسمش چیه خیلی وقته دنبالشم
سلام فکر کنم اسم رمان دانشگاه عشقه

nazanin_

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
5793
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-12
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
1
امتیازها
3

• #1,718
رمان در مورد دختری به اسم ترگل که عاشق پسر عمش میشع اما پسر عمش با یه نفر دیگه ازدواج میکنه و طی اتفاقاتی ترگل به مسافرت میره و اونجا ازدواج میکنه ممنون میشم اگه بگید

lily2023

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
5708
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-05
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
1
امتیازها
3

• #1,719
رمانی دختره عاشق پسرعموشه اسم میرا عه پسر یاشار تهرانی پسره بوکسر خیلی معروفه که تو یه قضیع ک پیش میاداینا مجبور به ازدواج میشن کسی اسمشو میدونه بگه لطفا اسم رمان که ت گوگل میزنم عاشق روانی یا قتلگاه عشق نیست نمیاد توگوگل
منم دنبال این رمانم پیداش نکردید؟

سپیده ۷۷

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
5802
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-13
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
3
امتیازها
3

• #1,720
سلام ی رمان هست ک اسم دختره نوشینه و اسم پسره آرشا این دونفر خیلی عاشق هم دیگه هستن ولی برای دختره نقشه میکشن و آبروش و جلویی پسر میبره پسرهم ولش میکنه ب مدت سه سال میره خارج از این ور خانواده دختره هم اونو از خونه بیرون میکنن ودختره خدمتکار خونه ای مردم میشه‌‌ .لطفت اسمشو بگین