. . .

آموزش چطور دروغ بگیم؟😂🔥

تالار آموزش‌های دیگر

ewli

رمانیکی خلاق
رمانیکی
شناسه کاربر
110
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-25
آخرین بازدید
موضوعات
31
پسندها
524
امتیازها
163

_خب این تاپیک صد در صد به درد خیلی ها میخوره^^

_پس پیشنهاد میدم تا اخر بخونید. (واسه هرکسی پیش میاد ک بخواد دروغ بگه)😉

احم*___

به نام خداوند راستی که دروغ را آفرید
سلام به همه
دروغگوهای ارشد
دروغگوهای رو به پیشرفت
دروغ نگوها
و خلاصه به همه=)
...

خب دوستان همه ما حتی بهترین هامون با دروغ و دروغگو و دروغگویی آشنایی داریم
و هممون خوب میدونیم که دروغ یکی از پایه های اساسی فضای مجازی اللخصوص انجمنهای اینچنینی میباشد:
و هرکس دروغ بلد نباشد...
.
.

:
وای براوباد که از جهان و جهانیان مانده است:
البته غصه نخورید ما کنارتونیم
خب دوستان اینجا آروم آروم و پست به پست میخوام بهتون اصول دروغ گفتن رو یاد بدم تا بتونیم یه انجمن دروغگوی حریفه ای بسازیم

من بااجازه از کسایی که پایه دروغگویی رو از بر هستن از پایه و اساس دروغگویی شروع میکنم تا افراد تازه واردهم سودی برده باشند:
و از دروغگویان بزرگ جمع درخواست کمک و یاری را دراین مسیر دشوار دارم(چه باحاله استیکره خخ)
و ایده های شما دوستان را در رابـ*ـطه با دروغگویی و ایسگا کردن کاربران مجازی به قیمت بالایی خریدارم:
...
دوستان من چنتا نکته رو بگم:
1.اول اینکه طنز نویسی من اصلا خوب نیست اما نتونستم راهی بهتر از طنز برای این حرفام پیدا کنم پس این تاپیک رو صرفا طنز نبینید.
2.نمیخوام به هیچکس خاصی توهین و اشاره کنم پس هرکسی الکی حرفامو به خودش نگیره...البته سرسری هم نگذرید شاید شماهم لازم به اصلاح داشته باشید.
3.تقریبا حرفام رو به همه هست حتی خودم و قصدم اینه که برخی رو از خواب غفلت بیدارکنم پس لطفا الکی حاشیه سازی نکنید=)
4.لطفا هیچ پستی نزارید و اگر ایده ای هست پی وی به من بگید با تشکر

ewli

رمانیکی خلاق
رمانیکی
شناسه کاربر
110
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-25
آخرین بازدید
موضوعات
31
پسندها
524
امتیازها
163

خب همونطور که گفتم از پایه و اساس موضوع دروغ رو بررسی میکنیم
پس چند پست اول به چند نکته کوچک راجب دروغگویی میپردازم@_@
نکته اول:
دروغگو کم حافظه است.
هممون این جمله رو زیاد شنیدیم...خب بزارید قبل از این نکته یه نکته کلی بگم
شما برای پیشرفت کارتون میتونید توی اینترنت سرچ بزنید و هرچی راجب دروغگویی بد گفتن رو الگو قرار داده و برعکسشو انجام بدید
خودمم میدونم خیلی باهوشم
خب حالا براساس نکته بالا میپردازیم به نکته کلیدی دروغگویی:
دروغگو کم حافظه است.
خب شما باید سعی کنید با حافظه باشید:/
خب بزارید بیشتر براتون توضیح بدم:
شما وقتی یه دروغی میگید چون توی زندگی واقعیتون وجود نداره هی فراموش میکنید
مثلا میگم شما هرصبح چای میخورید پس این همیشه تو ذهنتونه و اگر به دروغ به کسی بگید هرصبح قهوه میخورید یادتون میره چون ملکه ذهنتون نشده و ممکنه سوتی بدید:banghead: که این برای یه دروغگو خیلی اسف باره:
پس قبل ازاینکه دروغی رو بگید(توصیه متخصصان روی 6 روز یک هفته قبل هست)دروغتون رو نوشته روی درو دیوار بزنید تا ملکه ذهنتون بشه و خودتون هم باورش کنید:
برای همون مثال بالا مثلا(چه مثل تو مثل شد@_@)شما باید به حدی برسید که چایتون رو قهوه ببینید
بعد با خیال راحت که دیگه فراموش نمیکنید برید و دروغ بگید به بقیه:
به افراد مبتدی هم توصیه میکنم این عکسو مدتی بکگراند گوشیشون بزارند

500x497_1541355176003879.jpg

تا نکات بعدی برای دروغگوی حرفه ای شدن شما رو به تمرینات دروغ گویی میسپارم
دروغگویان اعظم یاورتان@_@

ewli

رمانیکی خلاق
رمانیکی
شناسه کاربر
110
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-25
آخرین بازدید
موضوعات
31
پسندها
524
امتیازها
163

خب دیگه میتونیم بریم سراغ نکته دوم توی دروغگویی:
بزارید از نکته کلیدی پست قبل استفاده کنم و با این عکس شروع کنیم:

Photo-of-the-lie-about-19.jpg

خب برطبق آموزشهای گذشته و این عکس به نکته دوم میرسیم:
شما باید بتونید دروغهای برملا شدتون(🤦)رو ماسمالی کنید:
یعنی دقیقا طرف مقابلتون رو خر فرض کنید
خب این موضوع برای افراد تازه کار یکم پیچیدس بزارید با یه مثال پیش بریم:
آقایY رفته به آقایX به دروغ گفته که مادروپدر من ازهم طلاق گرفتن و من هم هردوشونو ول کردم تنها زندگی میکنم:shok:
یه پرانتز باز کنم اینجا و بگم پستهای بعدی بحث مفصلی راجب دروغهای زیادی گنده و الکی خواهیم داشت لطفا درحال حاظر سمت چنین دروغهای شاخ داری نروید
خب داشتم میگفتم:
خلاصه آقایX موضوع رو به هرصورت میفهمه و حالا مکالمشون که اکثرا هم برای ضایع کردن آقایY توی چت باکس رخ میده:
X-خیلی بد خالی بستی...برو واسه کسی خالی ببند که خودش اوستا نباشه(اینم یکی از بحثهای داغ دروغ گفتنه که بهش میپردازیم:
Y-چی میگی؟؟؟من کی خالی بستم؟؟؟
X-ببین حوصله کل کل ندارم فقط بگو دقیقا برا چی دروغ گفتی؟؟
Y-ببین اشتب گرفتی دادا من یکی تا حالا بهت دروغ نگفتم.
X-پس دقیقا کی بود که گفت مامان باباش جدا شدن تنها زندگی میکنه؟؟؟
پارازیت-وای Y تو تنها زندگی میکنی؟؟؟وای بمیرم آخی
Y-خب آره کی گفته این دروغه؟
Yدر جواب پارازیت-آره چیز عجیبی نیست)
X-ببین Yجان پسرخاله محترمت خودش به من گفت پس خالی نبند.
Y(آغاز پیچوندن)-آره خب اون حقیقتو نمیدونه(چجوری پسرخالش حقیقتو میدونه بعد این میدونه؟!حالا بماند بحث بعدیمون همینه مفصل توضیح میدم
X-مگه میشه آخه؟
Y-آره خب اون حتی نمیدونه اون دوتا(مامان باباش)ازهم جدا شدن چون اصلا ارتباطی با خاله اینا نداریم ما.
...
و همینجور میپچونه و میپیچونه تا طرف پیچ پیچی شه.
شماهم برای یک دروغگو شدن باید مهارت خر فرض کردن رو داشته باشید که اگر لو رفتید بتونید سریعا طرف رو بپیچونید:
اگرهم جایی به مشکلی برخوردید میتونید روی کمک ما حساب کنید:
تا دروغی دیگر بدرود😑😂

ewli

رمانیکی خلاق
رمانیکی
شناسه کاربر
110
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-25
آخرین بازدید
موضوعات
31
پسندها
524
امتیازها
163

حتما دارید با خودتون میگید علم؟!مگه دروغ علمه؟
خب باید شماهایی که نمیدونید بگه بله(پسرای جمع ذوق زده نشید من خودم شوهر دارم دختراهم دورشید زود:/)تازه ما مدرک دروغگویی هم داریم:
:گرفتنش از گرفتن مدرک حوزه هم سختتره:(شنیدین که میگن ازحوزه مدرک گرفتن خیلی سخته:
خب بهتر بریم سراغ نکته بعدیمون دروغگوها (به خصوص دانش آموزان)نباید وقتشونو الکی تلف کنن:
توی این پست میخوایم به موضوعی که توی پست قبل وسط اومد رسیدگی کنیم:ازونجایی که سه تا نکته تو بحث قبل پیش اومد بزارید یه فلش بک براتون بزنم:
Y(آغاز پیچوندن)-آره خب اون حقیقتو نمیدونه (چجوری پسرخالش حقیقتو نمیدونه بعد این میدونه؟!حالا بماند بحث بعدیمون همینه مفصل توضیح میدم)

بله بحثمون راجبه اینه که به طرفتون این حسو بدید که محرم رازاتونه:
خب مثل پستهای قبل بزارید بیشتر توضیح بدم:
دل خوش نکنید اینبار مثالی درکار نیست:
بزارید قبل از شروع توضیحم یه نکته بگم یکم به جمع دروغگویان ببالید:
مکالمه پست قبل مکالمه ای بود حدود یکسال پیش بین دونفر اتفاق افتاد نمیگم عینا اما چیزی شبیه این بود:spiteful:پس به خودمون افتخار کنیم که همچین دروغگیان اعظمی در جمع ما لانه کرده اند:
خب بریم سراغ توضیح:
شما باید قبل از شروع دروغهاتون برای مدتی با طرف دوست بشید:توصیه متخصصا بین یک تا سه ماه هست رابـ*ـطه دوستیتون و شما بعد از حداقل یک ماه میتونید دروغهاتون رو شروع کنید.:
البته به همین سادگی نیست::(عینک آفتابی به دخترم میاد)اعمال واجبه این ماه از اعمال رمضان بیشتره:
بزارید کمی راجب این اعمال توضیح بدم:
1.شما باید در وهله اول شنگول زده و بسی تا بسیار شاد جلوه نومایید:
2.بعد از مدت کوتاهی که یکسره آنلاین بودید یکی دو روز آف بشید:
3.طرف نگران شده و حالا شمارا جویا میشود:praying:(که اگر به احتمال 5% نگران نشد باید به راه حل دوم که بعدا میگم روی بیارید@_@)
4.شروع میکنید کم کم از دردای کوچیکتون میگید البته نه خیلی زیاد در حدی سربسته که طرف کنجکاو بشه از شما بخواد بیشتر بگید:
5.شما به مدتی کم طولانی(یعنی مدتی که کوتاه نباشه بلندم نباشه خخ)نه آورده و هی نگویید هی نگویید هربار هم که گفت شما بگویید هیچکس از رازهای زندگی نکبت من باخبر نبوده و نیست و نخواهد بود.:
6.پس از مدتی کم طولانی دروغهاتان یعنی همان بدبختی های زندگیتان رو فاش نمایید و از او بخواهید به کسی نگوید
نکته کلیدی آنجاست که باید اصرار داشته باشید که تنها کسی است که مشکلتان را میداند
و حالا اگر کسی برخلاف دروغتان را به او گفت شما میتوانید بگویید تنها او با خبر بوده البته این ترفند کاربردهای دیگری هم دارد که بعدا متذکر میشوم:
اما اگر طرفتان طی آن یکی دو روز آفلاینی نگرانتان نشد هی به او تنه بزنید که یوقت ازتون سراغی نگیره:و سر درد و دل را باز کنید و هی آ و ناله کنید و بعد مرحله 6 را اجرا نموده(لطفا دوباره این مرحله رو مطالعه کنید حتما تو امتحانات میاد:شما به دروغگویی ماهر شدن نزدیک میشوید(البته راه هنو زیاده)
تا کلیدی دیگر به در باغ بزرگ دروغ بدرود*____*