. . .

نقد و بررسی نقد و برسی رمان ارثیه عاشقانه | الهام مالکی

تالار نقد خوانندگان آثار

Mahi83M

مدیر رمانیکی‌خوان
پرسنل مدیریت
مدیر
گوینده
رمانیکی‌خوان
نام هنری
Mahsa83(M.M)
آزمایشی
گوینده
مدیر
رمانیکی‌خوان
شناسه کاربر
7282
تاریخ ثبت‌نام
2022-05-28
آخرین بازدید
موضوعات
157
راه‌حل‌ها
16
پسندها
1,502
امتیازها
388

نام اثر: ارثیه عاشقانه
نویسنده: الهام مالکی
ژانر: عاشقانه
ناظر: @nafas.shahpori
خلاصه: ماجرای دختری که در کودکی پدر و مادر خود را از دست میدهد و با مادر بزرگ مادری اش ( بی بی) زندگی‌میکند آن ها با اندک مواجبی که بی بی دریافت میکند روزگار میگذرانند. دخترک‌که سمانه نام دارد اکنون مشغول تحصیل در دانشگاه است و برای اینکه بتواند از پس هزینه های دانشگاه بر بیاید در کنار تحصیل به صورت پاره وقت کار میکند و در این میان اتفاقاتی غیر منتظره برای او رخ میدهد که باعث دگرگونی زندگی او می شود...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

فاطره

مدیریت ارشد
پرسنل مدیریت
انجمندار
مدیر
تیم تبلیغات
ناظر
منتقد
کپیست
طراح
تدوینگر
گوینده
هنرجو
نام هنری
فاطره
آزمایشی
منتقد
مقام خاص
مبلغ‌یار
مدیر
هنرجویان
شناسه کاربر
5955
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-21
آخرین بازدید
موضوعات
672
راه‌حل‌ها
35
پسندها
4,158
امتیازها
590

سلام خداقوت.

موارد نیم فاصله و... در خلاصه انجام نشده و مقداری باعث آذیت شدن خواننده میشه. دلم می‌خواست بتونم قشنگ تصور کنم، دختر رمانمون چندسالشه؟ چه رشته‌ای؟ و توصیفات ظاهریش چین؟

داخل #۴ نوشتی جمعه شد و وقت استراحت من. و داخل #۵ نوشتی عاشق پنجشنبه بازار بودم.

#۵ بساط کرده بودن (بساز پهن کرده بودن)

#۱۰ کنی بعد اومد سمت ما، سلام کرد و پرسید: (کمی بعد...)

#۱۳ موفص شده بودم بهش انگیزه بدم (موفق شده بودم...)

#۱۴ روسریم رو روی سرم مرتب مردم(مرتب کردم)

#۱۹ شیوا هم گفت: _ عصر میاد سرخاک (شما الان از زبون شیوا حرف زدی پس علائم نگارشی که گذاشتی نیاز نیست)

_ گاهی جاها از "..." سه نقطه اضافه استفاده کردی. و گاهی اوقات نقطه نزاشته بودی در آخر جمله.

_ تکرار یک علائم نگارشی اشتباهه، مثال غلط: نبود!!!! مثال درست: نبود!

_ به صورت کلی رمانت قشنگ بود، ولی جریان آقای کریمی بیشتر مشتاقم کرد بخونم رمانت رو.

_ حس می‌کنم دوست سهیل قراره با سمانه ازدواج کنه🫠، قشنگه ولی تکراریه، مثلا بیایی سر راه این دوتا سنگ بندازی و ... از کلیشه‌ای بودن خارج میشن، البته بازم میگم احساس می‌کنم، و چون ادامه رمانت رو نخوندم نظرم قطعی نیست.
موفق باشی زیبا🌷

الهام مالکی

رمانیکی تازه وارد
رمانیکی
شناسه کاربر
4189
تاریخ ثبت‌نام
2023-02-09
آخرین بازدید
موضوعات
1
پسندها
211
امتیازها
53

سلام خداقوت.

موارد نیم فاصله و... در خلاصه انجام نشده و مقداری باعث آذیت شدن خواننده میشه. دلم می‌خواست بتونم قشنگ تصور کنم، دختر رمانمون چندسالشه؟ چه رشته‌ای؟ و توصیفات ظاهریش چین؟

داخل #۴ نوشتی جمعه شد و وقت استراحت من. و داخل #۵ نوشتی عاشق پنجشنبه بازار بودم.

#۵ بساط کرده بودن (بساز پهن کرده بودن)

#۱۰ کنی بعد اومد سمت ما، سلام کرد و پرسید: (کمی بعد...)

#۱۳ موفص شده بودم بهش انگیزه بدم (موفق شده بودم...)

#۱۴ روسریم رو روی سرم مرتب مردم(مرتب کردم)

#۱۹ شیوا هم گفت: _ عصر میاد سرخاک (شما الان از زبون شیوا حرف زدی پس علائم نگارشی که گذاشتی نیاز نیست)

_ گاهی جاها از "..." سه نقطه اضافه استفاده کردی. و گاهی اوقات نقطه نزاشته بودی در آخر جمله.

_ تکرار یک علائم نگارشی اشتباهه، مثال غلط: نبود!!!! مثال درست: نبود!

_ به صورت کلی رمانت قشنگ بود، ولی جریان آقای کریمی بیشتر مشتاقم کرد بخونم رمانت رو.

_ حس می‌کنم دوست سهیل قراره با سمانه ازدواج کنه🫠، قشنگه ولی تکراریه، مثلا بیایی سر راه این دوتا سنگ بندازی و ... از کلیشه‌ای بودن خارج میشن، البته بازم میگم احساس می‌کنم، و چون ادامه رمانت رو نخوندم نظرم قطعی نیست.
موفق باشی زیبا🌷
مرسی از نظرتون دوست عزیزم چشم حتما همه اشتباهاتی که فرمودید رو درست می‌کنم مرسی از شما