. . .

متن طنز نویسی

تالار متن سرگرمی

Mahyar

رمانیکی
رمانیکی
شناسه کاربر
4517
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-19
آخرین بازدید
موضوعات
1
پسندها
227
امتیازها
78

وقتی میگن عروسم،عروسای قدیم دورغ نمیگن به جان پریسا.

قبلا نا که عروس میبردن تا برا عروسی خرید کنه خیلی سر به زیر میرفت خربد میکرد حتی پشه هم صداش نمیشنید.دوماد بدبخت که کلا از بس گوشاش تیز میکرد تا یک اوهمی،آهامی چیزی از عروس بشنوه،اما نمیشنید کلا گوشاش مشکل پیدا میکرد.

واما الان

عروس که میبرن خرید دقیقا از نقطه شروع که میشه همون جایی که حرکت میکنن،تا نقطه پایان که میشه مقصد یک ریز حرف میزنه(بهتره بگم مخ دوماد بدبخت میخوره،دومادم که دیگه کلا به غلط کردن میوفته تو دلش میگه عجب غلطی کردم زن خواستم)
بعدم در زمان خرید عروس که از یک چیزی خوشش میاد دست میازره رو اون،عکس عروس دماد از اون جنس خوشش نمیاد میگه عزیزم بیا این یکی بخر.
اونجاست که چهره واقعی عروس نمایان میشه

_به جان خودم،جان مادرم،جان بابام،جان خواهر یکی یکدونم،جان داداش نازنینم،جان جدم،اصلا جان خاندانم که اینارو دلم نمیاد قسم بخورم سرشون اما جان همه خانوادت که اینایی که میگم نخری همین الان خودم زیر این ماشینی که از خیابون رد میشه میکنم.

دوماد بدبخت که تو هنگ،بهته از ترسشم به مغازه داره میگه داداشم کلا مغازتو میخرم همشو بسته بندی کن برام.تا خودش زیر ماشین نکرده😐😳

بعلهههه وقتی میگن عروسم عروسای قدیم
پس باید گفت
بعلههه عروسم عروسایه قدیم

نام موضوع : طنز نویسی دسته : متن سرگرمی

Mahyar

رمانیکی
رمانیکی
شناسه کاربر
4517
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-19
آخرین بازدید
موضوعات
1
پسندها
227
امتیازها
78

تا چند روز پیش پسر همسایه مون همونی که قدش خیلی چنار بود سیبل اندازه قدم داشت، چشماش مثل چشمای ممد قولی بود، دماغ اندازه همین کله من داشت، دهنش غار علی صدر بود، ابروهاش انگار چهار راه تهران بودن. کلا خلاصه کنم برات وقتی میدیدمش یاد غول شیطانی چراغ جادو میوفتادم. مجرد بود ولی الان متهل شده.

خاک بر سر من که انگار خدا منو پری دریایی ساخته ولی هنوز مجردم. به این مامان بابای گرامم که میگم برین برام خاستگاری، بجا اینکه بگن باشه پسرم. نفر یک تو سری با چشم غره توپ میرن بعداً بابا جان پامیشه یک لگد میزنه بهم میگه کسی به تو خرم نمیده چه برسه دختر😐😐

مامانمم حرف بابا رو با همون دمپایی گل گلی خوشکلش که میخوره پس کلم تایید میکنه😐😐😐

هیییییی خدا نصیب دشمنمم نکنه این درد 😔

🤣🤣🤣🤣