. . .

بیوگرافی بیوگرافی فدریکو والورده

تالار ورزشکاران
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

CANDY

مدیریت ارشد
پرسنل مدیریت
فرازین
بخشدار
مدیر
رصد کننده
طراح
تدوینگر
نام هنری
Minok
انتشاریافته‌ها
3
بخشدار
- امور فرهنگی
مدیر
تدوین+میکس+بازرس
شناسه کاربر
3457
تاریخ ثبت‌نام
2022-11-23
آخرین بازدید
موضوعات
990
راه‌حل‌ها
40
پسندها
3,900
امتیازها
436

مهم‌ترین نقل قول‌های فدریکو والورده​

من سرشار از انگیزه هستم و برای بردن جام ها با رئال مادرید، خواهم جنگید. در کودکی آرزو داشتم که در اینجا بازی کنم و قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کنم. در حال حاضر سعی می کنم که از فرصت هایم نهایت استفاده را ببرم، به توصیه های هم تیمی هایم گوش دهم و از لحظه هایم لذت ببرم. وقتی پیراهن رئال مادرید را بر تن می کنم، همیشه دچار استرس می شوم. فکر می کنم این استرس همواره باید وجود داشته باشد. این اتفاق خاصی است. پیش از دربی مادرید مقابل اتلتی، فهمیدم که در ترکیب اصلی تیم حضور خواهم داشت و استرس زیادی داشتم. کاسمیرو آمد و از من پرسید "آیا استرس داری؟" و من نیز گفتم "نه" اما او دستان مرا در حالی که می لرزیدند دیده بود.

اولین حضورم را در تیم به خاطر دارم. نمی توانستم باور کنم و گیج شده بودم. می خواستم اولین بازیم را برای رئال مادرید انجام بدهم. من به زمین مسابقه آمدم و مارسلو گلزنی کرد. آن شب را هرگز فراموش نمی کنم.

CANDY

مدیریت ارشد
پرسنل مدیریت
فرازین
بخشدار
مدیر
رصد کننده
طراح
تدوینگر
نام هنری
Minok
انتشاریافته‌ها
3
بخشدار
- امور فرهنگی
مدیر
تدوین+میکس+بازرس
شناسه کاربر
3457
تاریخ ثبت‌نام
2022-11-23
آخرین بازدید
موضوعات
990
راه‌حل‌ها
40
پسندها
3,900
امتیازها
436

فدریکو والورده که از سال 2001 فعالیت فوتبالی خود را آغاز کرده، تا سال 2027 با باشگاهش قرارداد دارد و باید دید در ادامه دوران فوتبالی Federico Valverde دستخوش چه رخدادها و اخباری شده و پایاریو به کدام یک از عناوین ملی و باشگاهی مهم در فوتبال دنیا دست پیدا می‌کند.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.