. . .

بیوگرافی بیوگرافی جواد عزتی بازیگر سینما و تلویزیون

تالار بازیگران و عوامل سینما

Maedeh

مدیر مخبر
پرسنل مدیریت
مدیر
خبرنگار
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
نام هنری
Maiy
مدیر
مخبر
شناسه کاربر
91
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-14
آخرین بازدید
موضوعات
442
راه‌حل‌ها
2
پسندها
6,373
امتیازها
463

جواد عزتی که بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون اهل ایران است، در رشته تئاتر از دانشگاه سوره فارغ التحصیل شده است. وی در کنار رضا عطاران توانست رکورد فروش فیلم در ایران را با فیلم هزارپا به طرز چشمگیری بالا ببرد.

چکیده ای از بیوگرافی جواد عزتی​

نام:محمدجواد عزتی

تاریخ تولد: ۲۰ دی ۱۳۶۰

تحصیلات:فارغ التحصیل تئاتر از هنرستان سوره

زمینه فعالیت:بازیگر

همسر:مه لقا باقری

ملیت:ایرانی

بیوگرافی جواد عزتی​

محمدجواد عزتی در تاریخٔ ۲۰ دی ماه ۱۳۶۰ در تهران متولد شده است.

گالری عکسهای جواد عزتی,جواد عزتی,زندگینامه جواد عزتی
تصاویر اینستاگرامی جواد عزتی

وضعیت تأهل جواد عزتی​

جواد عزتی در سال ۱۳۸۵ با دختری به نام مه لقا باقری ازدواج کرد. این زوج با هم همسن هستند. مه لقا باقری در دوران تحصیلش رشته کارگردانی در دانشگاه سوره را می خواند. وی یک روز از جواد عزتی تقاضا می کند تا در تئاتری که جواد عزتی مشغول به کارگردانی است، بازی کند ولی او چون مشغله داشته نمیتوانست با مه لقا باقری همکاری کند ولی به او قول داد که تابستان آینده با وی همکاری کند و درست در همان تابستان، به قولش عمل کرد. آشنایی و همکاری این دو نفر تا زمانی ادامه داشت که بالاخره جواد عزتی به وی پیشنهاد ازدواج داد و او درخواستش را پذیرفت. این زوج با هم‌دیگر در سریالهایی مانند سریال قهوه تلخ و دردسرهای عظیم۲ فعالیت داشتند.

Maedeh

مدیر مخبر
پرسنل مدیریت
مدیر
خبرنگار
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
نام هنری
Maiy
مدیر
مخبر
شناسه کاربر
91
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-14
آخرین بازدید
موضوعات
442
راه‌حل‌ها
2
پسندها
6,373
امتیازها
463

استعداد ویژه جواد عزتی​

جواد عزتی از مهارت و استعداد بسیار بالایی در زمینه تیپ سازی و خلق شخصیت ها با گریم سخت برخوردار است و این ویژگی در سریال قهوه تلخ و در نقش بابا اتی قابل مشاهده است.

نام همسر جواد عزتی,جواد عزتی و همسرش,بیوگرافی جواد عزتی
جواد عزتی در کنار همسرش

فعالیت های جواد عزتی​

وقتی که جواد عزتی ۱۵ سال داشت، به دنیای تئاتر وارد شد. طبق گفته هایش یک روز بطور تصادفی تست بازیگری می دهد و با چند نفر در همان مکان اشنا می شود و گروه تئاتر تشکیل می دهند. بعدها مشخص شد که تست بازیگری جواد عزتی قلابی بوده ولی همان بهانه ای می شود تا وی به عرصه بازیگری وارد شود. گروه جواد عزتی و دوستانش به صورت کاملاً خودجوش به اجرای تئاترهای خیابانی مشغول بود و خیلی زود به اجرای صحنه در سالن تئاتر روی آورد.

Maedeh

مدیر مخبر
پرسنل مدیریت
مدیر
خبرنگار
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
نام هنری
Maiy
مدیر
مخبر
شناسه کاربر
91
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-14
آخرین بازدید
موضوعات
442
راه‌حل‌ها
2
پسندها
6,373
امتیازها
463

جواد عزتی نخستین اجرای خود را در سال ۷۹ در مقابل دوربین ضبط کرد. جواد عزتی در سریال قصه های شبانه به کارگردانی سعید آقاخانی، هم به جای عروسک صحبت میکرد و هم یک نقش دیگر داشت.

رکوردشکنی جواد عزتی با فیلم هزارپا​

جواد عزتی در کنار رضا عطاران موفق شد در فیلم هزارپا به شکل قابل توجهی رکورد فروش فیلم در ایران را بالا ببرد.

فعالیت جواد عزتی در زمینه های کاری دیگر​

صاحب رستوران ترنج که در آن غذاهای فرنگی عرضه می شود، جواد عزتی می باشد. او در خیابان میرداماد یکی از شعبه های ترنج را در اختیار دارد. او همچنین کارگاه تجاری داشته ولی مسافرکشی یکی از مشاغل مورد علاقه او میباشد بدین دلیل که با آدم ها و اقشار مختلف جامعه، هم معاشرت و هم صحبت می شود. همچنین یکی از تفریحات مورد علاقه اش، تماشای فیلم می باشد. وی میگوید وقتی که فیلم می بیند هیچ چیز دیگری را نمی شنود.

Maedeh

مدیر مخبر
پرسنل مدیریت
مدیر
خبرنگار
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
نام هنری
Maiy
مدیر
مخبر
شناسه کاربر
91
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-14
آخرین بازدید
موضوعات
442
راه‌حل‌ها
2
پسندها
6,373
امتیازها
463

خاطره بسیار جالب جواد عزتی​

جواد عزتی درمورد یکی از خاطراتش چنین گفت:چند وقت پیش، چیزی را در ماشینم جا گذاشتم و در ماشین قفل شد. همه میخواستند به من کمک کنند ولی من به خاطر زود تر رسیدن به کار تئاترم، خیلی استرس داشتم. شاید باورتان نشود ۱۵ نفر با کلی ادعا میخواستند در را باز کنند که یک آقایی آمد و گفت آقای عزتی اجازه دهید تا من در را باز کنم! گفتم آقا ۱۵ نفر میخواهند درستش کنند!!! مجددا گفت:آقای عزتی اجازه دهید تا من درستش کنم! گفتم:عزیز من، همه ی اینها در تلاشند تا بازش کنند ولی وی مجددا گفت:آقای عزتی من دزدم!!! اگر اجازه بدهی من در یک ثانیه در ماشین را بازش میکنم. خلاصه با وجود اصرارهای ما، مردم کنار نرفتند و او مجبور شد که داد بزند و بگوید آقایان، من دزد هستم اجازه دهید تا در ماشین را باز کنم و کار آقای عزتی راه بیافتد.