. . .

دانستنی ✨ شما هنوز کلی زمان برای درخشیدن دارید

تالار تحصیل و دانشگاه

Sonay =)

مدیر تحصیل و دانشگاه
پرسنل مدیریت
مقام‌دار آزمایشی
مدیر
ویراستار
نام هنری
Sonay
مدیر
مدیر تالار تحصیل و دانشگاه
شناسه کاربر
6749
تاریخ ثبت‌نام
2023-09-23
موضوعات
165
پسندها
547
امتیازها
303

✨ شما هنوز کلی زمان برای درخشیدن دارید

💥 شک ندارم که تک تک شما، آرزوهايی دارید که حتی گاهی خودتونم میترسید بهشون فکر کنید!

🌃 مطمئنم که بعضي شبا، وقتی میخواید بخوابید و چشماتون رو بستید، جرقه هایی تو ذهنتون بوجود میاد و با خودتون میگید که: "من باید به یه آدم بزرگ تبدیل بشم".

🤩 شاید گاهی اوقات که دارید آهنگ گوش میدید، اهدافی بیاد تو سرتون که از سر شوق و اشتیاق، اشک تو چشاتون جمع شه و وقتی رسیدن به اون هدف ها رو تصور میکنید، میخواید از شدت خوشحالی داد بزنید بگید اییییینه، من این رو میخوام، من میخوام تبدیل به این آدم بشم. شاید خیلی وقتا به خودتون یادآوری کردید که:

❌ من نمیخوام یه آدم عادی باشم.

❌ من نمیخوام مثه بقیه مردم، یه زندگي ساده تکراری داشته باشم.

✅ من میخوام قدرتمند باشم. میخوام تأثيرگذار باشم. میخوام همه روم حساب کنن. میخوام کسی باشم که از هر نظر خاص و قدرتمنده.

➖➕➖➕➖➕➖➕➖➕➖

🏵 چیزی که باید بدونید اینه که، همه این اتفاقا خواهد افتاد ولی یک شرط وجود داره. اونم اینه که توان حرکت در این مسیر رو داشته باشید و بهای تبدیل شدن به خودِ برترتون رو بپردازید. باید برای تبدیل شدن به اون فرد سخت تلاش کنید و به راحتی و با هر اتفاقی، متوقف نشید.

🔺 بدون تردید تبدیل شدن به فرد رویاهاتون راحت نیست ولی با هرگامی که برمیدارید و با هر تلاشی که میکنید، دارید به اون فرد نزدیک و نزدیک تر میشید.

🌱 تو هر شرایطی که هستید و هر هدفی رو که در سر داری، این قابلیت در درون شما وجود داره که تغییرات بزرگی رو ایجاد کنید و در جهت رسیدن به رویاهاتون قرار بگیرید.

🦸🏻‍♀ رویاهاتون منتظرن که به واقعیت تبدیل شن. شما هنوز کلی زمان برای درخشیدن دارید. پس آروم و بی حرکت نباشید.

◽️▫️◾️▪️◽️▫️◾️▪️◽️▫️

🗣 نیاز نیست از فکرایی که تو سرتونه و رویاهایی که دارید چیزی به کسی بگید. بذارید تو ذهنتون بمونن تا وقتی که زمانش برسه و اون روز دیگه روز شماست. اون روز، روزیه که خیلیا حاضرن هرکاری بکنن که شرایط شما رو داشته باشن، ولی نمیتونن! چون شما برا اون شرایط زحمت کشیدید و فقط شمایید که لایق اونید.