. . .

روان شناسی زندگی چیست؟

تالار روانشناسی خانواده
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

هدیه امیری

رمانیکی نقره‌ای
نویسنده
رمانیکی‌نویس
کاربر نقره‌ای
مدیر
شناسه کاربر
366
تاریخ ثبت‌نام
2021-02-14
موضوعات
223
راه‌حل‌ها
5
پسندها
10,714
امتیازها
452

اگر قدیمیها بتوانند فلسفه را در میدان فروش بکارگیرند، شاید من هم بتوانم؛ بنابراین، برخی از تکنیک های مدرن را برای موضوع سوال زندگی چیست بکار می گیرم. محتوای سوال را تشریح نمی کنم. در اینجا نمونه ای از پاسخ ها آمده است. زندگی: آگاهی از هستی خود و دیگران، موجودیت با روح؛ تجربه؛ آنچه شما می سازید؛ شانستان برای موفقیت؛ خانواده؛ زندگی تا زمانی که می توانید؛ نه با وجود مرگ؛ بیشترازجمع تمام بخشها، سازماندهی پیچیده شیمیایی چیزها؛ موضوعاتی متفاوت با مردمی متفاوت؛ یک سفر؛ نمیدانم؛ نقل قولی از یک آهنگ: “عزیزم به من آسیب نزن “؛ زندگی بعد از مرگ شروع می شود من به کافه مورد علاقه خودم همیشه یک چیز می خواهم. آنها گفتند: “سرانجام فرماندهی انسان پایان می پذیرد، خدا را تحسین کرده و از او برای همیشه لذت می برد.” یک فرد مبتلا به بیماری فرساینده گفت: “زندگی میکنید وسپس می میرید “. یکی دیگر از بیماران با بیماری مشابه در روزنامه محلی خود مصاحبه کرد و گفت: “همکاران من گفتند:” رسالت زندگی من کمک به دیگر رنجدیدگان است. با این حال خوشحال هستم. “این سوال را در کلوپ هنریم مطرح کردم

متعجب شدم که تا کنون هیچ تعریفی از زندگی خودم نداشتم (ایده ای برای پرسش) اتفاق آرائ وجود ندارد (فقط یک پاسخ تکرار شده بود)، این زندگی است.

من گاهی اوقات هنگام پیاده روی زندگیم را مورد سنجش قرار می دهم. یک نقطه تاریک است که خیره شدن به ستاره ها را ساده تر می کند و آسمان برای شروع جای خوبی است، از زمانی که زندگی را شناختیم شروع شده است.

(اتم های سنگین مانند کربن که بدن ما را تشکیل می دهند در ابتدا از مرگ ستاره های غول پیکر تشکیل شده است). این باعث می شود دو چیز را در مورد زندگی ام احساس کنم: نقطهای است زیرا کیهان بیکران است؛ نقطه مهم در کیهان است، زیرا می توانم به آن توجه کنم.

• لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: 2 users
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.