. . .

مناسبت روز جهانی نویسنده

تالار خانواده‌ی رمانیک
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

BAD_GRIL

رفیق رمانیکی
مقام‌دار آزمایشی
بازرس
ناظر
منتقد
طراح
نام هنری
Kameliya
آزمایشی
منتقد+بازرس چت
شناسه کاربر
1062
تاریخ ثبت‌نام
2021-10-16
آخرین بازدید
موضوعات
163
راه‌حل‌ها
18
پسندها
4,524
امتیازها
421
وب سایت
romanik.ir

میدونستین اصلا یادم نبود که روز جهانی نویسنده اس؟:tejeqteje:
این روز رو به همههه شما دوستااان عزیز دست به قلمم تبریک میگممم✍
آرزوی موفقیت و درخشیدن برای تک تکتون دارممم

روز نویسندگان عزیز مبارک باد😍💌

• جذاب
واکنش‌ها[ی پسندها]: 1 users

آموزگار رمانیک

رمانیکی خلاق
پرسنل مدیریت
مدیر
آموزگار
مدیر
مدیر تالار درخواست آموزش و راهنمایی
شناسه کاربر
236
تاریخ ثبت‌نام
2020-12-27
آخرین بازدید
موضوعات
22
پسندها
768
امتیازها
153

ما کتاب نمی خوانیم اما حتی زمانی هم که کتاب نخوانیم، مدیون نویسندگانی هستیم که با قلم شان تاثیر مستقیمی بر شکل گیری برخی فرهنگ های خرده و کلان در زندگی مان داشته اند. گیتی همواره مدیون نویسنده و قلم او است؛ حتی در عصر کنونی که فرهنگ کتاب خوانی در بحرانی ترین دوران خود به سر می برد روز جهانی نویسنده مبارک.

• جذاب
  • گل رز
  • لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: 4 users

ملیکا√

رمانیکی فعال
رمانیکی
شناسه کاربر
1058
تاریخ ثبت‌نام
2021-10-16
آخرین بازدید
موضوعات
48
پسندها
136
امتیازها
123

سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااامی میکنم به گرمی خورشید، به گرمی چای، به گرمی شعله‌های نارنجی رنگ آتیش :drums: :star2::sun_smiley::icon_cafe:
سلامی میکنم به سردی این فصل پاییز، به سردی بستنی :sisi1 به سردی دونه برفی که ایشالله در آینده خواهد بارید :xmas2:
خلاصه‌ سلام به بچه های گل و یکم خل رمانیک عزیز

آقا من اومدم حرف بزنم مناسبت رو اعلام کنم ولی دیگه چه فایده 😐 عنوان تاپیک همه چیو لو میده 😐😂
خب خودتونم میدونید امروز مورخ ده آبان سال 00
(مثلا هزار و چهارصد دیگه 😁😁)
اوهوم اوهوم وارد حاشیه نشویم، امروز ده آبان روز جهانی نویسندگان عزیییییزمونه و روز خودم 😌

باور نمی‌کنید؟ خو برید نت سرچ بزنید خبر الکی که تحویل مردم نمیدم 😒😒 :nusenuse::nusenuse:

و من اومدم پیش قدم بشم این روز عزیز رو به نویسندگان عزیزترمون تبریک بگم. :present::ura::cheer::elefant::pa-koobi-4-nafareh::man-kadootam::505:

اومدم یادآوری کنم ما نویسنده هستیم و قلم هامون حماسه ای برای تولید یک جهان متفاوت! ما خالق کاراکترها و دنیای داخل کتاب هامون هستیم! ما نویسنده هایی هستیم توی ذهنمون اونقدر ایده برای نوشتن انباشته شده که بخوای واردش شی، راهتو گم میکنی 😂😁
ما کسایی هستیم که نگاهمون و دیدمون نسبت به دنیا متفاوت از آدم های دیگست! ما از هر چیزی یک موضوع و قصه برای نوشتن می‌سازیم و چه دلنشینه وقتی قلم به دست میگیری تا احساسات و افکار و ماجراهایی جدید رقم بزنی 😍😍😍😍

روز جهانی نویسنده رو به همه ی خوشگلای نویسنده تبریک میگم 🥰🥰☺️😍

[url=https://add.pics/image/L3kDo]
f8idz1.jpg

:1469::1461::625::1009:

@*First __ Lady* @ara.pr.o.o @Mrs Zahra
@tor.anj.o.o @هدیه زندگی @A.m... @آلباتروس @YiL.diz.o.o @m.mah @SHADI315 @تیام @nahal_radan @Nil@85 @.Mahdieh @مائده بالانی @Dayan-H
و همه کسایی که دیگه به ذهنم نرسیدن و تگ نشدن، روز شما هم مبارک 😊😊😊♥️♥️♥️ به بزرگی خودتون ببخشید 😊 نمی بخشید هم به من چه 🙄😂😁
مبارک باشه:love::juggle:

• جذاب
واکنش‌ها[ی پسندها]: 1 user

sara°⁸

رمانیکی پایبند
رمانیکی
شناسه کاربر
169
تاریخ ثبت‌نام
2020-11-26
آخرین بازدید
موضوعات
241
راه‌حل‌ها
2
پسندها
1,129
امتیازها
306

مبارک باشه:giggle:

• جذاب

.Mahdieh

رمانیکی حامی
نویسنده افتخاری
شناسه کاربر
940
تاریخ ثبت‌نام
2021-09-17
آخرین بازدید
موضوعات
308
پسندها
3,381
امتیازها
340

به به چه روز قشنگی😍
تبریک به تماااااااامی دوستان نویسنده انجمن رمانیک💖
یه تبریک ویژه هم به تو که زحمت زدن تایپک و تگ منو کشیدی عزیزم 😉👇
@Mabuchi__Kou

• جذاب

ARA.O.O

فرازین بازنشسته
شاعر
کاربر منتخب
کاربر طلایی
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
مدیر بازنشسته
شناسه کاربر
300
تاریخ ثبت‌نام
2021-01-16
آخرین بازدید
موضوعات
519
راه‌حل‌ها
183
پسندها
35,139
امتیازها
1,008

سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااامی میکنم به گرمی خورشید، به گرمی چای، به گرمی شعله‌های نارنجی رنگ آتیش :drums: :star2::sun_smiley::icon_cafe:
سلامی میکنم به سردی این فصل پاییز، به سردی بستنی :sisi1 به سردی دونه برفی که ایشالله در آینده خواهد بارید :xmas2:

آقا من اومدم حرف بزنم مناسبت رو اعلام کنم ولی دیگه چه فایده 😐 عنوان تاپیک همه چیو لو میده 😐😂
اوهوم اوهوم وارد حاشیه نشویم، امروز ده آبان روز جهانی نویسندگان عزیییییزمونه و روز خودم 😌

باور نمی‌کنید؟ خو برید نت سرچ بزنید خبر الکی که تحویل مردم نمیدم 😒😒 :nusenuse::nusenuse:

و من اومدم پیش قدم بشم این روز عزیز رو به نویسندگان عزیزترمون تبریک بگم. :present::ura::cheer::elefant::pa-koobi-4-nafareh::man-kadootam::505:

اومدم یادآوری کنم ما نویسنده هستیم و قلم هامون حماسه ای برای تولید یک جهان متفاوت! ما خالق کاراکترها و دنیای داخل کتاب هامون هستیم! ما نویسنده هایی هستیم توی ذهنمون اونقدر ایده برای نوشتن انباشته شده که بخوای واردش شی، راهتو گم میکنی 😂😁
ما کسایی هستیم که نگاهمون و دیدمون نسبت به دنیا متفاوت از آدم های دیگست! ما از هر چیزی یک موضوع و قصه برای نوشتن می‌سازیم و چه دلنشینه وقتی قلم به دست میگیری تا احساسات و افکار و ماجراهایی جدید رقم بزنی 😍😍😍😍

f8idz1.jpg

@tor.anj.o.o @هدیه زندگی @A.m... @آلباتروس @YiL.diz.o.o @m.mah @SHADI315 @تیام @nahal_radan @Nil@85 @.Mahdieh @مائده بالانی @Dayan-H
و همه کسایی که دیگه به ذهنم نرسیدن و تگ نشدن، روز شما هم مبارک 😊😊😊♥️♥️♥️ به بزرگی خودتون ببخشید 😊 نمی بخشید هم به من چه 🙄😂😁
روز تو هم مبارککککک تخیلی نویسممممممممممممم ماااچ محکم بتتتتتتت
:dancer2::dancing:

• جذاب

m.mah

رمانیکی فعال
رمانیکی
شناسه کاربر
879
تاریخ ثبت‌نام
2021-09-03
آخرین بازدید
موضوعات
2
پسندها
465
امتیازها
93

مررررسی

• گل رز

Paradox

مدیریت ارشد
پرسنل مدیریت
فرازین
بخشدار
مدیر
کاربر VIP
کاربر منتخب
کاربر طلایی
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
نام هنری
پارادوکس
بخشدار
- آموزش
مدیر کتابدونی
- ویراستاری
شناسه کاربر
310
تاریخ ثبت‌نام
2021-01-20
موضوعات
500
راه‌حل‌ها
99
پسندها
1,270
امتیازها
1,313

تبریک به همه‌ی نویسندگان گرامی😻💛
خصوصا نویسندگان عزیز رمانیک با قلم زیباشون🤍🥀

• جذاب

Aiden

مدیریت ارشد
پرسنل مدیریت
فرازین
مدیر
دل‌نویس
تیم تبلیغات
کاربر ثابت
مدیر کتابدونی
| کتاب گویا |
مدیر
تبلیغات
شناسه کاربر
395
تاریخ ثبت‌نام
2021-03-04
آخرین بازدید
موضوعات
210
راه‌حل‌ها
39
پسندها
14,728
امتیازها
516

f8idz1.jpg

با اینکه دیر رسیدم اما
مرسی سوما 💙
روز همه ی نویسنده‌ها هم مبارک

• جذاب
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.