. . .

بیوگرافی بیوگرافی هدیه بازوند

تالار بازیگران و عوامل سینما
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

CANDY

مدیریت ارشد
پرسنل مدیریت
فرازین
بخشدار
مدیر
رصد کننده
طراح
تدوینگر
نام هنری
Minok
انتشاریافته‌ها
1
بخشدار
- امور فرهنگی
مدیر
تدوین+میکس+بازرس
شناسه کاربر
3457
تاریخ ثبت‌نام
2022-11-23
آخرین بازدید
موضوعات
971
راه‌حل‌ها
33
پسندها
3,515
امتیازها
436

هدیه بازوند متولد 27 مراد 1366 در بندرعباس ، بازیگر سینما و تلویزیون است
فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی معماری می باشد که با گذراندن دوره های بازیگری از تلویزیون بصورت جدی وارد این عرصه شد و حالا در سینما حضور دارد.

خانواده​

در بندرعباس متولد شده اما اصالتا کرد کرمانشاهی بوده و دو برادر هم دارد ، می گوید با اینکه اصالتا کرد است اما به شدت شهر خود بندرعباس را دوست دارد

مخالفت خانواده و معماری​

روزهایی که باید از طریق انتخاب رشته دانشگاهی مسیر کاری ام رو تعیین میکردم گفتم بازیگری ، اما با مخالفت روبرو شدم

طبق معمولِ نظر اکثر خانواده ها یا باید دکتر میشدم یا مهندس ، بازیگری در گوشه ای از قلب و ذهن من موند و من مهندسی معماری رو که اتفاقا خیلی هم بهش علاقه داشتم رو تموم کردم.

کلاس بازیگری​

دوره های بازیگری را از کلاس های موسسه امین تارخ و پسر ایشان نیما تارخ گذراند سپس وارد ورکشاپ های موسسه نقش اول شد

در کلاس های سیروس الوند و بهرنگ توفیقی هم حضور داشت سپس دوره های پادمآرت آقای کیومرث مرادی (بازیگری به روش کوین اسپیسی) را هم گذراند.

CANDY

مدیریت ارشد
پرسنل مدیریت
فرازین
بخشدار
مدیر
رصد کننده
طراح
تدوینگر
نام هنری
Minok
انتشاریافته‌ها
1
بخشدار
- امور فرهنگی
مدیر
تدوین+میکس+بازرس
شناسه کاربر
3457
تاریخ ثبت‌نام
2022-11-23
آخرین بازدید
موضوعات
971
راه‌حل‌ها
33
پسندها
3,515
امتیازها
436

تجربه سریالی و سینما​

در سال 97 وقتی 31 ساله بود با سریال هشتگ خاله سوسکه به کارگردانی محمد مسلمی در نقش موش بند اولین تجربه بازیگری خود در جلوی دوربین را بدست آورد
او سپس نقش کوتاهی در فیلم سینمایی آنجا همین ساعت بکارگردانی سیروس الوند کنار چهره هایی چون پرویز پرستویی و ماهور الوند ایفاکرد.

شهرت با روژان سریال نون خ​

خانم هدیه بازوند در نوروز 98 با سریال نون خ به کارگردانی آقاخانی در نقش روژان به قاب تلویزیون بازگشت و سال 1400 نیز با همین نقش در فصل سوم حضور دارد.

علاقه به کتاب​

به کتاب خواندن علاقه زیادی دارم و معمولا اوقات فراغتم را کتاب می خوانم ، معمولا وقتم رو در منزل می گذرانم و زیاد اهل تفریح بیرون از منزل نیستم

به خدا سپردم​

تمام آینده بازیگری ام رو به خدا سپردم و امیدوارم هرآنچه که خودش صلاح میدونه برام اتفاق بیافتد.

ازدواج​

احترام زیادی برای آدمها قائلم و دوسشون دارم اما به شدت مخالف سرک کشیدن در زندگی شخصی و خانوادگی ام هستم

به نظرم اطلاعات زندگی شخصی باید محفوظ بماند ، اصلا تمایلی به صحبت کردن راجب زندگی خود ندارم ولی با این حال مجردم و هنوز فرصت ازدواج پیش نیامده است

CANDY

مدیریت ارشد
پرسنل مدیریت
فرازین
بخشدار
مدیر
رصد کننده
طراح
تدوینگر
نام هنری
Minok
انتشاریافته‌ها
1
بخشدار
- امور فرهنگی
مدیر
تدوین+میکس+بازرس
شناسه کاربر
3457
تاریخ ثبت‌نام
2022-11-23
آخرین بازدید
موضوعات
971
راه‌حل‌ها
33
پسندها
3,515
امتیازها
436

زیباترین سکانس زندگی ام​

از آقای سعید آقاخانی و مصطفی تنابنده بخاطر اعتمادشون به من سپاسگذارم ، بنظرم اعتماد این دو عزیز زیباترین سکانس زندگی ام را رقم زد و تا همیشه قدردانشان هستم

سخت ترین سکانس​

سکانس سختی در سریال نون خ نداشتم ، فقط زمان هایی که شب کار بودیم سرمای زیادی متحمل می شدیم
من چون در بندرعباس بزرگ شدم اصلا به سرما عادت ندارم ، سرما برایم بسیار سخت است.

باز هم باید تلاش کنم​

من هدیه بازوند در مورد خودم معتقدم هنوز به ‘ب’ بازیگری نرسیدم و باز هم باید تلاش کنم تا به اوج کاری و موفقیت ها برسم.

زبان عربی و کردی​

زبان فارسی کرمانشاهی را خیلی خوب بلدم اما متاسفانه زبان کردی را متوجه می شوم ولی نمی توانم صحبت کنم اما زبان عربی ام خوب است

نویسنده مورد علاقه تا فیلم​

معمولا اگر کاری نداشته باشم تو خونه هستم برا همین کتاب زیاد می خوانم و قلم آقای محمود دولت آبادی را خیلی دوست دارم
برای فیلم دیدن هم بیشتر فیلم های ایرانی نگاه می کنم و حتی فیلم بدم به توصیه یکی از استادام می بینم تا بفهمم برای چی بد هست

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.