. . .

بیوگرافی بیوگرافی میثم صالحی

تالار ورزشکاران
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

CANDY

مدیریت ارشد
پرسنل مدیریت
فرازین
بخشدار
مدیر
رصد کننده
طراح
تدوینگر
نام هنری
Minok
انتشاریافته‌ها
1
بخشدار
- امور فرهنگی
مدیر
تدوین+میکس+بازرس
شناسه کاربر
3457
تاریخ ثبت‌نام
2022-11-23
آخرین بازدید
موضوعات
973
راه‌حل‌ها
34
پسندها
3,572
امتیازها
436

میثم صالحی متولد ۲۶ آبان ۱۳۷۷ در ارومیه ، بازیکن والیبال تیم ملی است
دریافت کننده قدرتی که با ۱۹۸ سانتی متر قد و ۸۹ کیلوگرم وزن در ۲۰ سالگی به اردوهای تیم ملی دعوت شد و حالا بعنوان لژیونر در لیگ لهستان می درخشد
پرش او برای اسپک زدن ۳/۴۵ متر و پرش دفاع او ۳/۳۰ متر است.

خانواده و شروع از اردبیل​

میثم در یک خانواده چهار نفری در ارومیه به دنیا آمد و تنها یک خواهر بنام مهسا دارد

اما بصورت حرفه ای والیبال را از سال ۱۳۹۵ وقتی ۱۸ ساله بود با تیم «عقاب سبلان اردبیل» زیر نظر پوریا یزدان پناه در لیگ دسته اول شروع کرد.

درخشش با آمل​

بعد از درخشش در تیم عقاب توسط بهروز عطایی به اردوی تیم ملی جوانان دعوت شد و چند ماه بعد با تیم کاله مازندران قرارداد بست

در کاله به مدت سه فصل زیر نظر عطایی خوش درخشید و نگاه ها را سمت خوب جلب کرد.

بازگشت به زادگاه​

میثم صالحی سال ۱۳۹۹ به زادگاه خود بازگشت و وارد تیم شهرداری ارومیه شد و در اولی سال حضورش بعنوان بهترین دریافت کننده قدرتی سر زبان ها افتاد

با تیم شهرداری به نایب قهرمانی لیگ رسید و در همین سال تمرینات خود را با تیم ملی بزرگسالان آغاز کرد.

الگوها​

سعید معروف و میلاد عبادی پور هم شهری هایم ، الگوهای موفقی برایم بودند و در اردوهای ملی این دو بزرگوار همیشه به بنده کمک کردند.

در بین خارجی ها هم بازی «اروین انگاپت» بازیکن فرانسوی و «عثمانی خوانتورینا» بازیکن ایتالیایی را مرتب نگاه می کنم و از آنها یاد میگیرم

کاله مانند ندارد​

من سال ها در کاله بازی کردم و آمل و ارومیه را هر دو شهر خود می دانم ، کاله آمل یک باشگاه واقعی است که از نظر مدیریت در ایران مانند ندارد.

لژیونری​

پدیده لیگ ۹۹ در ۱۱ فروردین ۱۴۰۰ به تیم والیبال «اولیشتن» در پلاس لیگای لهستان پیوست ، او از نظر کارشناسان یکی از بهترین بازیکنان لیگ برتر والیبال ایران بود

اویشتن همان تیمی است که سید محمد موسوی فصل گذشته را در آن سپری کرد و توانست عملکرد موفقی داشته باشد.

پاسخ به اعتماد آلکنو​

خدارا شکر آلکنو (سرمربی تیم ملی) به ما جوان ترها اعتماد کرد ، ما بدون بازی تدارکاتی و پس از دو سال به دلیل وضعیت کرونایی در مسابقات جهانی حاضر شدیم

امیدوارم در مسابقات آتی هم آلکنو و هم هواداران والیبال از عملکرد بازیکنان جوان رضایت داشته باشند.

ازدواج​

میثم صالحی هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

دوستان بی نظیر​

در پست قدرتی پوریا فیاضی کم نظیر است و مجتبی میرزاجانپور عالی می باشد ، صابر کاظمی هم در برخی مسابقات سرآمد همه بود

در دفاع وسط هم علی اصغر مجرد حرف ندارد و مرتضی شریفی هم دوست صمیمی من است

میلاد عبادی پور واقعا نه تنها در ایران بلکه در کل دنیا بهترین است و فکر می کنم تا چند سال آینده کسی مثل او نمی آید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.