. . .

بیوگرافی آرش نوذری

تالار بازیگران و عوامل سینما

Leilii

مدیرتالاربیوگرافی
پرسنل مدیریت
مدیر
مدیر
تالارمونوگرافی‌وبیوگرافی
شناسه کاربر
4811
تاریخ ثبت‌نام
2023-04-15
آخرین بازدید
موضوعات
168
پسندها
425
امتیازها
303

آرش نوذری متولد ۱۵ آبان ۱۳۴۹ در کرمان ، بازیگر سینما و تلویویزیون است

فارغ التحصیل لیسانس نمایش از دانشگاه آزاد تهران در سال ۱۳۷۵ می باشد که فعالیت خود را با کارهای جدی شروع کرد و حالا بیشتر در ژانر کمدی حضور دارد

از تئاتر دانشجویی تا تصویر
بصورت حرفه ای تئاتر را از سال ۱۳۷۰ وقتی ۲۱ ساله بود از دانشگاه شروع کرد تا اینکه دو سال بعد با مجموعه «سی و نه» داریوش کاردان جلوی دوربین رفت

ورود به سینما و شهرت
در دومین تجربه تصویری خود با فیلم سینمایی «نجات یافتگان» در سال ۱۳۷۴ بکارگردانی رسول ملاقلی پور بعنوان سیاهی لشگر وارد سینما شد

او در سال ۷۶ در همکاری دوباره با ملاقلی پور در سریال «سفر به چزابه» با ایفای نقش مرد نیمه نابینا بنام آقای باباجانلو ، شناخته تر شد

همدوره های دانشگاهی
در سال ۱۳۷۱ در رشته نمایش وارد دانشگاه شد و ۴ سال بعد لیسانس گرفت

از جمله هم دوره های دانشگاهی اش جواد رضویان، مهران غفوریان، حسین رفیعی، پارسا پیروزفر، کمند امیر سلیمانی ، بیژن بنقشه خواه و سیامک انصاری می باشند

ازدواج و دخترش
آرش نوذری در سال ۱۳۷۵ وقتی ۲۶ ساله بود با همسرش فروزان زاهد بیگی صداپیشه و عروسک گردان ازدواج کرد که ثمره این ازدواج یک دختر بنام تابان می باشد

بیوگرافی فروزان زاهد بیگی
فروزان زاهد بیگی متولد تهران و فارغ التحصیل لیسانس نمایش از دانشگاه آزاد و هم دوره های آرش نوذری می باشد

فعالیت خود را از مدرسه هنر و ادبیات صداوسینما در رشته عروسکی با همکاری کانون پرورشی فکری کودکان شروع شد و تجربه صداپیشگی و عروسک گردانی هم دارد

پیشمان نیستم
از اینکه عمرم را برای کار مورد علاقه ام گذاشتم پشیمان نیستم هر چند که امروز در دنیای بازیگری عوامل غیرحرفه‌ ای بسیار حضور پیدا می‌کنند و رابطه جای ضابطه را گرفته است

علاقه به طنز
صد درصد علاقه شخصی ام طنز است اما چون بازیگر هستم و متاسفانه از این راه تامین معاش می کنم طبیعی است که بازیگری را در ژانرهای دیگر هم انجام دهم

دوست و معلم مهربان من
در کلاس پنجم دبستان دوستی داشتم بنام «حسین رضایی» که خیلی با او صمیمی بودم اما بعدها از هم جدا شدیم و الان خیلی دوست دارم پیدایش کنم

بهترین و مهربان ترین معلم دوران کودکی ام هم خانم کیانی معلم کلاس سوم و چهارمم بودند

قبول نقش
از بزرگان این حرفه یاد گرفتم که در کاری که پنجاه درد قابلیت خوب بودن داشته باشد را باید پذیرفت و برای بهتر شدنش تلاش کرد

کسی کار نمی داد
در اوایل دهه ۹۰ در سه پروژه «قهوه تلخ» ، «شوخی کردم» و «در حاشیه» برای مهران مدیری بازی کردم که بعد از اتمام این سه کار به مدت دو سال بصورت پاره وقت و جلسه ای کار می کردم و کسی کار ماهانه به من نمی داد و می گفتند شما جزو عوامل کاری آقای مدیری هستید ، در حالی که اینطور نبود

باید از راهش وارد شد
علاقمندان این عرصه باید هنر بازیگری را خوب بشناسند و در آموزشگاه های معتبر آموزش ببینند ، تجربه کسب کنند و پله پله برای ورود در بازیگری تلاش کنند

باید در هر کاری از راهش وارد شد و اصولی ان کار را انجام داد ، نباید به بازیگری نگاه کاذب شهرت یا ثروت داشت

سینمایی

● اژدر – ۱۳۹۸

● مشت آخر – ۱۳۹۷

● سوء تفاهم – ۱۳۹۶

● عشقولانس – ۱۳۹۵

● دوازده صندلی – ۱۳۹۰

● آخرین سرقت – ۱۳۸۹

● کلانتری غیرانتفاعی – ۱۳۸۷

● قارچ سمی – ۱۳۸۰

● کمکم کن – ۱۳۷۷

● نجات‌ یافتگان – ۱۳۷۴

مجموعه تلویزیونی