. . .

معرفی معرفی سریال آیدی من خوشگل گانگنامه|My ID is Gangnam Beauty

تالار سینما و تئاتر
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nafas.shahpori

مدیر تالار سینما
پرسنل مدیریت
مقام‌دار آزمایشی
مدیر
کپیست
نام هنری
بانوی شب
آزمایشی
بازرس‌ +کپیست
مدیر
تالار سینما
شناسه کاربر
2760
تاریخ ثبت‌نام
2022-08-06
آخرین بازدید
موضوعات
74
پسندها
214
امتیازها
138

نام سریال : My ID is Gangnam Beauty
نام فارسی سریال : آیدی من خوشگل گانگنامه
ژانر (موضوع) : رمانتیک، کمدی
زبان : کره ای
سال شروع پخش : 2018 پایان یافته
محصول کشور : South Korea
کارگردان : Choi Sung Bum
بازیگران : Soo-hyang Im, Eun-Woo Cha, Woo-Ri Jo, Dong-yeon Kwak
معرفی سریال آیدی من خوشگل گانگنامه
داستان این سریال درباره ی فردی به نام کانگ می ره است که چهره اش چندان زیبا نیست و زیبایی ظاهری زیادی ندارد. او به خاطر این چهره همیشه در بین مدرسه و همکلاسی هایش مورد تمسخر قرار می گیرد و همه او را مورد آزار و اذیت قرار می دهند. این موضوع و تمام این قلدری ها و اهانت و تمسخرها باعث شده تا او به شخصی خجالتی و بی اعتماد به نفس تبدیل شود و حتی نمی تواند کوچکترین کارها را انجام دهد و این وضعیت همچنان ادامه دارد. او همیشه از مردم فاصله می گیرد و سعی می کند با کسی در ارتباط نباشد تا از خطر تمسخر و اذیت شدن در امان بماند.
سریال آیدی من خوشگل گانگنامه داستان این سریال درباره ی شخصی است که زیبایی ظاهری چندانی ندارد و به همین دلیل به خاطر قیافه اش مورد اهانت و قلدری قرار می گیرد و او را مسخره می کنند و باعث خنده ی دیگران می شود. تمام این موارد باعث شده اند تا او به فردی خجالتی تبدیل شود و تصمیم می گیرد به هر نحو ممکن این شرایط را تغییر دهد. در ادامه با دانلود سریال کره ای آیدی من خوشگل گانگنامه خواهیم دید که او در مدرسه مورد آزار و اذیت همکلاسی ها و هم مدرسه ای ها قرار می گیرد و این شرایط باعث می شود او اعتماد به نفسش را از دست بدهد و به شخصی تبدیل شود که نمی تواند در برابر دیگران سرش را بالا بگیرد.
کانگ می ره پس از تحمل این اتفاقات و سختی هایی که متحمل می شود تصمیم می گیرد تا شروعی دوباره را برای خودش آغاز کند و به شخصی تبدیل شود که دیگر آن قرد خجالتی و بی اعتماد به نفس سابق نیست. او تصمیم می گیرد تا با یک جراحی پلاستیک صورتش را تغییر دهد و به شخصی زیبا تبدیل شود و با این کار سعی دارد تا بتواند مانند فردی معمولی در جامعه مورد قبول دوستان و خانواده اش شود. در ادامه با دانلود سریال کره ای آیدی من خوشگل گانگنامه خواهیم دید که او حالا پس از یک جراحی پلاستیک زیبا شده است اما به همین سادگی ها نمی تواند شخصیتش را تغییر دهد و هنوز هم اعتماد به نفس پایینی دارد و خجالتی است و این صفات هنوز با او باقی مانده اند.
کانگ می ره به دانشگاه می رود و در سال اول دانشگاه با فردی به نام دو کیونگ سونگ اشنا می شود که فردی ظاهر بین است و تنها مردم را از روی ظاهرشان قضاوت می کند و دیگر به چیزی اهمیت نمی دهد و …
سریال آیدی من خوشگل گانگنامه در سال 2018 در کشور کره جنوبی ساخته شده و در حال پخش می باشد این سریال که ژانر درام ، مدرسه ای ، عاشقانه و کمدی را پوشش می دهد از مخاطبان زیادی برخوردار است و جز سریال های پر بیننده محسوب می شود چرا که این سریال هم از کارگردان قوی همچون Choi Sung Bum و هم از بازیگران معروفی همچون ( Im Soo hyang – Cha Eun woo – Jo Woo ri – Kwak Dong yeon ) نیز بهره می برد که خود امتیاز مثبتی محسوب می شود
لیست بازیگران
بازیگران اصلی :
Im Soo Hyang ایفای نقش Kang Mi Rae
Cha Eun Woo ایفای نقش Do Kyung Suk
Jo Woo Ri ایفای نقش Hyun Soo Ah
Kwak Dong Yun ایفای نقش Yun Woo Young
اطرافیان کیونگ سوک
Park Joo Mi ایفای نقش Na Hye Sung ( مادر Kang Mi Rae)
Park Sung Geun ایفای نقش Do Sang Won
Kim Ji Min ایفای نقش Do Kyung Hee
Lee Tae Sun ایفای نقش Yoo Jin
Jung Myung Hoon ایفای نقش Young Mo
اطرافیان می ره
Woo Hyun ایفای نقش Kang Tae Shik
Kim Sun Hwa ایفای نقش Na Eun Shim
Min Do Hee ایفای نقش Oh Hyun Jung
سایر بازیگران
Park Yoo Na ایفای نقش Yoo Eun
Jung Seung Hye ایفای نقش Choi Jung Boon
Jung Hye Rin ایفای نقش Lee Ji Hyo
Kim Do Yun ایفای نقش Jang Won Ho
Kim Eun Soo ایفای نقش Kim Sung Woon
Oh Hee Joon ایفای نقش Kim Chan Woo
Ryu Ki San ایفای نقش Goo Tae Young
Kim Lee Rin ایفای نقش Jo Jung Hyup
Bae Da Bin ایفای نقش Kwon Yoo Byul
Lee Ye Rim ایفای نقش Kim Tae Hee
Baek Soo Min ایفای نقش Ko Ye Na
Choi Sung Won ایفای نقش Song Jung Ho
Ham Sung Min ایفای نقش Jung Dong Woon
Kim Min Ha ایفای نقش Sun Mi
Seo Ji Hye ایفای نقش Min Ah
Jin Sang Hyuk ایفای نقش Lee Soo Hyun
سایر اطلاعات سریال :
نام اصلی سریال : Nae Aidineun Gangnammiin
رده سنی : NA
روز پخش : شنبه ها ، جمعه ها
نویسنده : Choi Soo Young
زمان سریال : 60 دقیقه
تاریخ شروع پخش: 2018-07-27

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.