. . .

معرفی معرفی انیمه Oshi no Ko

تالار انیمه
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

CANDY

مدیریت ارشد
پرسنل مدیریت
فرازین
بخشدار
مدیر
رصد کننده
طراح
تدوینگر
نام هنری
Minok
بخشدار
- امور فرهنگی
مدیر
تدوین+میکس+بازرس
شناسه کاربر
3457
تاریخ ثبت‌نام
2022-11-23
آخرین بازدید
موضوعات
969
راه‌حل‌ها
27
پسندها
3,432
امتیازها
436

ستاره من – Oshi no Ko​

بهترین انیمه های 2023

• کارگردان: دایسوکه هیراماکی
  • ژانر: درام و ماوراءالطبیعی
  • فصل اول
انیمه ستاره من یکی از بهترین انیمه های جدید 2023 بوده که اخیرا پخش شده است و توانسته در زمانی کم به یک انیمه محبوب و پرطرفدار در بین دوست‌داران انیمه تبدیل شود. ژانر انیمه اوشی نوکو، درام و ماوراءالطبیعی است. این انیمه اخیراً، 12 آوریل 2023 (23 فروردین 1402)، از شبکه Tokyo MX و شبکه‌های دیگر شروع به پخش کرد و قسمت‌های بعدی آن نیز در روزهای آینده بر روی آنتن خواهند رفت.

طبق اعلام قبلی، انیمه ستاره من، 11 قسمت بوده و مدت زمان پخش هر قسمت در حدود 24 دقیقه است. جالب است بدانید آهنگ اصلی این انیمه سریالی Idol نام دارد که ساخته Yoasobi است؛ در حالی که آهنگی که در تم پایانی سریال استفاده شده Mephisto نام دارد که توسط Queen Bee اجرا شده است.

انیمه اوشی نو کو که بهترین انیمه 2023 است، یک درام واقعی است. داستان انیمه ستاره من در مورد آی هوشینو، خواننده زیبا و با استعداد و گورو آممیا، پزشک زنان است که در یک شهر کوچک زندگی می‌کند. گورو از طرفداران پر و پا قرص سوپراستار محبوب خودش یعنی آی است. وی یک روز آی را در بیمارستانی که در آن مشغول است، می‌بیند و بارداری آی او را سورپرایز می‌کند.

گورو به آی قول می‌دهد که او یک زایمان بی‌خطر را تجربه خواهد کرد، اما خبر ندارد که ملاقات او با یک شخص مرموز همه چیز را تغییر خواهد داد. گورو وقتی دوباره چشمانش را باز می‌کند، متوجه می‌شود که در بغل آی نشسته! او کم کم متوجه می‌شود که باری دیگر به عنوان آکوامارین هوشینو، پسر آی، متولد شده است. این انیمه جذاب که از بهترین انیمه های جدید 2023 بوده هم اکنون در حال پخش است.

با وجود اینکه زمان کمی از پخش قسمت‌های اولیه این بهترین انیمه 2023 می‌گذرد، اما توانسته در سایت آی‌ام‌دی‌بی امتیاز 8.9 از 10 را از کاربران دریافت کند. در سایت MyAnimeList نیز این انیمه توانسته امتیاز 9 از 10 را به خود اختصاص دهد.

نام موضوع : معرفی انیمه Oshi no Ko دسته : انیمه
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.