. . .

خبر فراخوان مسابقه ی داستان کوتاه | بین المللی

تالار اخبار دنیای نویسندگی
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Maedeh

مدیر مخبر
پرسنل مدیریت
مدیر
خبرنگار
کاربر نقره‌ای
کاربر ثابت
نام هنری
Maiy
مدیر
مخبر
شناسه کاربر
91
تاریخ ثبت‌نام
2020-10-14
آخرین بازدید
موضوعات
442
راه‌حل‌ها
2
پسندها
6,373
امتیازها
463

سلام سلام، همگی سلام!👀
خوش اومدین، صفا آوردین🤩
بخش اخبار رو با حضورتون منور کردین😍

میگمااا تا اینجا که تشریف آوردین، نمی تونم دست خالی بفرستم تون.😁😉
بذارین به جای شیرینی و شکلات، یه خبر مهمون تون کنم.😂

شاید ۹۹.۹ درصد شما جیگرا ندونید (بله حتی شما دوست عزیز) ولییییی...

حدس بزنید چی شده؟😳😐

بالاخرهههه فراخوان مسابقه داستان کوتاه Edinburgh Award for Flash Fiction 2024 منتشر شد.😍🥰

اره؛ همون مسابقه ای که هیچکدوم تون منتظرش نبودین...😬😂

(داداشا و آبجیا روراست باشین دیگه، غریبه که بین مون نیس، شما هم مثل من الان فهمیدین اصلا جریانو مگه نه؟)😅😂

وایییی... ادمین قربون دستت بیا و کاربرای گلت رو جمع کن.😐🤦‍♀️

البته همه میدونیم اینا شوخیههه وگرنه من میدونم که ماشالا اطلاعات عمومی همه توی نویسندگی بالاس که.😁😉

اصن این مسابقه ی نمیدونم چی چی کوتاه که بماند، علاوه بر اون، همه مسابقه ی چی چی بلند رو هم میدونن...😎👌

بله! مدیونید اگه فک کنید چاخان کردم.😬🤝

آقا در کل چمدون ها رو ببندین که بریم برای جشنواره ی خارجکی...😂🤩

میخوایم رمانیک رو جهانی کنید.⚡️

اسپانسر هم ادمین یعنی موسس و بنیان گذار رمانیک @Mohammad MZ 🥰🤝

حالاقبل حرکت به سمت مقصد، اضافه کنم که این داورای خارجکی مسابقه هم چن تا قانون گذاشتن برای نویسنده ها و داوطلبین توانمد مسابقه:

بگید چییی؟ (نخودچی)😂

حالااا، بگذریم!🚶‍♀️

شرط اول شون عرضم به خدمت تون: شرکت کننده ی محترم باید کمِ کم ۱۶ سالی رو داشته باشه.🙂😬

شرط دوم شون رو هم آزادی انتخاب موضوع و تم گذاشتن. (دوستان دست بزنید لطفا؛ به نظرم خیلی خوبه که حق انتخاب رو انداختن گردن نویسنده)

کلا گفتن شر و خیرش، یعنی خیر و شرش بزنه کمر نویسنده توی اون دنیا.😐😂

شرط سوم شون رو هم اومدن و زبان انگلیسی بودن اثر گذاشتن 0_0

خو الان تکلیف اونایی که انگلیسی بلدن نیستن چیه؟😐

بلهههه! دوستان به لیست نیازمندی های نویسنده شدن تون، یه آموزش انگلیسی هم اضافه کنید😂🤦‍♀️

حالا راه دوری هم نمی خواد برین، همینجا توی قسمت آموزش های زبان رمانیک میتونید کم و بیش انگلیسی یاد بگیرین😍🤩🤝 (فرازین های محترم @Nil@85 @Paradox ، شاهد تبلیغاتم باشن لطفا، چون قراره شماره کارت بدم خدمت ادمین @Mohammad MZ برای این، در صورت عدم همکاری ادمین، شاهد های من هستین هااا در دادگاه رمانیک😬🤝)

اهم، اهم... (مثلااا سرفه ی مصلحتیه؛ گیر ندین حالا، توی رمان ها که زود باور می کنید، الان منو مظلوم گیر آوردین که گیر میدین؟🙄 پ ن: چه گیر توی گیری شد🤦‍♀️)

بازم بگذریم...🚶‍♀️

حدس بزنید ادامه ی شرط ها چیه؟🪄

شاید چون ما توی کشورمون شاهد همچین چیزایی نبودیم و همگی توی راه راستیم ندونید ولی اونجا رمان هاشون بزرگسالیه، بنابراین اونجا هم امر نمودن که فقط بزرگسال قبوله.😅😂

آخه تبعیض تا چه حد؟😐😒 ما بچه های سر به زیر از کجا ایده بیاریم؟ (قضیه کنسله، باز کنید چمدون ها رو🥲💔)

هعیییی...

البته اگه می گید که اونجاهاش رو حالا یه کاری می کنیم دیگه، میخوام ادامه بدم خبرم رو...😂😁

حداکثر طول داستان هم بدون محاسبه عنوان می تونه ۲۵۰ کلمه باشه.👀

فقط هم متنی قبوله و مصورها رو لفت از جشنواره میدن داورها.💔

تازه آثار نباید قبلاً به صورت چاپی یا آنلاین منتشر شده باشن، پخش شده باشن یا برنده جایزه شده باشن.😬

این دوستانِ عزیز داورمون هم لطف کردن و گفتن می تونین همزمان بقیه ی مسابقه ها شرکت کنید ولی اگه برنده ی اونا شدین، بگین تا از اینجا شوت تون کنیم به بیرون زمین مسابقه.🙂👀

طبق روال عادی، هزینه ی ثبت نام رو هم پس نمیدن😬

🔺 هزینه ورودی برای هر داستان ۷ پونده.😳

🔺 البته برای ۲۰ نفر از نویسندگان ساکن اسکاتلند که مدارک دریافت کمک هزینه برای زندگی را ارائه کنن، رایگانه.💙
(ماشین حساب لازم نیس😂، خودم براتون حساب کردم، کلا هزینه ورودی حدود ۴۵۰ هزار تومانه به ارز روز نوشته شدن این خبر😎)

جوایز مسابقه رو هم زودتر بگم:🗽

جایزه اول: ۲۰۰۰ پوند😍

جایزه دوم: ۳۰۰ پوند🤩

جایزه سوم: ۱۵۰ پوند😁

بیست داستان برتر در قالب گلچین آثار منتشر خواهد شد.🥰🦋

مهلتش هم تا ۹ شهریور ۱۴۰۲ هست کلا.🤦‍♀️

این مسابقه توسط باشگاه هنرهای اسکاتلند مستقر در ادینبورگ برگزار و بزرگترین جایزه کوتاه تخیلی بریتانیا محسوب میشه.😬😎
خب الان دیگه با اطمینان میگم که نمیریم، ادمین بلیت ها رو کنسل کن🥺🥲

ایشالا سری بعدی... خدا اگه قسمت بکنه میبرمتون سفر زیارتی با ثواب ۹۰ درصدی، صد در صد تضمینی برای پیشه اون دنیامون.😂🤝

خب خب... دهنم کف کرد و انگشتام پینه بست، گردنم شکست و چشمام از خواب آلودگی پف کرد، پس با اجازه تون برم حق بیمه ام رو از ادمین بگیرم و چن روزی این ورا آفتابی نشم، شما رو به خیر و ما رو به سلامت😬👋

پ ن: چن تا نکته هم برای علاقمندین به اینجور مسابقه ها از متن فراخوان میذارم براتون، به امید تقویت پیشرفت شما، قلمتون مانا♥️

_ نوشته ها باید با فونت ساده و خوانا تایپ شوند.

_ آثار به صورت ناشناس خوانده و داوری خواهند شد. نام، آدرس، ایمیل، شماره تلفن یا هر گونه اطلاعات شناسایی شخصی خود را در هیچ صفحه ای از فایل خود قرار ندهید.

_ اگر قطعه بدون نام باشد، پنج کلمه اول آن به جای عنوان استفاده می شود. نام فایل به شماره سریال تغییر می‌کند، بنابراین در حالت ایده‌آل، عنوان شما باید بالای قطعه شما ظاهر شود، نه فقط به عنوان نام سند و به عنوان بخشی از محدودیت ۲۵۰ کلمه به حساب نمی آید.

_ انواع فایل های قابل قبول doc، docx، txt و pdf هستند. صفحات odt. یا … را ارسال نکنید زیرا ممکن است نتوانیم آنها را باز کنیم و اگر نتوانیم آنها را رد صلاحیت خواهیم کرد.

_ نام فایل به شما بستگی دارد. به هر حال ما آن را به عنوان FF001.docx، FF002.docx و غیره ذخیره می کنیم.

خبرنگار @Maedeh ، خبرگذاری رمانیک، اسکاتلند😁😉

ممنون از ارسال کننده ی عزیز خبر: @Paradox 💕

• خنده
  • لایک
  • گل رز
واکنش‌ها[ی پسندها]: 13 users
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.