در دست اقدام دلنوشته مهربون یارا | گلادیاتور بختیاری- Parand

تالار دلنوشته کاربران
ژانر اثر
  1. عاشقانه
نام دلنوشته : مهربان یارا
نویسندگان : محمدامین سیاهپوشان-پرند یادگاریان
ژانر : عاشقانه

مقدمه:
به نام خدای عشق و مهر

عشق از آن راه مه آلودی می آید ، که همیشه منتظر سواری با لباس های سیاه بودی ،....

مهربان یارا ، عاشقانه خواهم سرود تقدیم به تو

آخرین ویرایش:

Romanik Bot

رمانیک بات
کاربر VIP
شناسه کاربر
235
تاریخ ثبت‌نام
2020-12-27
آخرین بازدید
موضوعات
50
پسندها
1,802
زمان آنلاینی
4h 50m
امتیازها
188
سطح
0

screenshot-1266_eff3.png

به نام خداوند دل‌های پاک​

سلام خدمت شما دل‌نویس عزیز!​

متشکریم از شما برای انتخاب انجمن رمانیک جهت انتشار آثار ارزشمندتان.​
خواهشمندیم قبل از شروع کردن نگارش دلنوشته‌تان، قوانین مذکور در تاپیک زیر را با دقت مطالعه فرمایید!​

پس از ارسال حداقل ده پارت از دلنوشته خود، می‌توانید طبق قوانین تاپیک زیر برای اثر خود درخواست جلد دهید.
[درخواست جلد برای دلنوشته]

پس از اتمام نگارش، برای درخواست نقد و تعیین سطح اثرتان، از طریق لینک زیر اقدام کنید.
[درخواست نقد و تعیین سطح دلنوشته]

پس از رفع ایرادات گفته شده توسط منتقد، جهت بررسی دوباره و تعیین سطح مجدد اثرتان از طریق لینک زیر اقدام کنید.
[تعیین سطح مجدد دلنوشته]

پس از اتمام نگارش دلنوشته، می‌توانید از طریق لینک زیر برای صوتی کردن دلنوشته خود اقدام کنید.
[درخواست صوتی شدن دلنوشته]

پس از اتمام نگارش دلنوشته، در تاپیک زیر اعلام کنید.
[اعلام پایان نگارش دلنوشته]

پس از اعلام اتمام نگارش برای ویراستاری و ارسال اثر شما روی سایت، طبق موارد گفته شده در لینک زیر اقدام کنید.
[درخواست ویراستاری دلنوشته]

جهت انتقال اثر به متروکه و یا بیرون آوردن اثر از متروکه، از طریق لینک زیر اقدام کنید.
[انتقال و بیرون آوردن دلنوشته از متروکه]

متشکریم از حضور گرم و همکاری شما در انجمن رمانیک!​

| مدیریت تالار ادبیات انجمن رمانیک |​

گلادیاتور بختیاری

رمانیکی
رمانیکی
شناسه کاربر
1221
تاریخ ثبت‌نام
2021-11-20
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
95
زمان آنلاینی
14h 9m
امتیازها
23
سطح
0

پارت یکم

عشق از آن راه مه آلودی می آید ، که همیشه منتظر سواری با جامه و دستاری سیاه هستی ،سواری سوار بر اسب آتشین نا امیدی ها و سر زنش ها ، عشق می تواند ، فرشته ای با چشمان آبی و باشد ، با دو بال گسترده از شرق به غرب عالم ، یا می تواند فرشته ای زمینی باشد،با چشمانی به رنگ قهوه ای ، که وقتی چشم در چشمت می دوزد ، تمام دین و ایمانت را به بازی میگیرد.

عشق جانم ، آمدی ، به موقع هم آمدی ،در بهترین روز زندگیم در روزی آمدی که از همه جا خسته بودم و خودم را باخته بودم .

عشق جان ، عاشقانه ای سروده ام تقدیم به تو :

مهربان یارا؛

در تند بادهای نفیر کش زمانه و در عصر یکه تازی عروسک های بزک کرده تو خالی و جولان مترسک های فریبکار،آمدی تا در کالبد مرده بدنم با دم مسیحایت جانی دوباره ببخشی

مهربانم ناخواسته آمدی ولی آهسته نیامدی،تندباد گونه آمدی و با کمک سرباز های زورمند قلبت شهر دلم را زیر و رو کردی،آمدی و درهم پیچیدی طاعون ناکامی ها و ناامیدی ها را از قلمرو قلبم،

مهربانم با لبخندی هم چون خورشید ،با چشمانی همچون ستارگان آسمانی و صورتی به زیبایی اقیانوس ها به زندگیم جاودانگی بخشیدی،ورودت به زندگیم زیبا ترین اتفاقی بود که برایم رخداد

@Parand

گلادیاتور بختیاری

رمانیکی
رمانیکی
شناسه کاربر
1221
تاریخ ثبت‌نام
2021-11-20
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
95
زمان آنلاینی
14h 9m
امتیازها
23
سطح
0

پارت دوم

جانانم ،آمدی و باعث شدی گردباد شوم ،ولی راهم را چشمانت سد کرد ،با آمدنت همچون ونوس الهه عشق یونان قدیم ، دیهم پادشاهی بر سرم نهادی ،تو تاج پادشاهی منی

تو ملکه قصر پادشاهی ، قلمرو زیبا رویانی ، مهربانم دلم دچار تلاطم است چون میدانم که در شاه نشین قصر پادشاهی چه زیبا روی زیبا باطنی پادشاهی می کند

ملکه در شاهراه زیبایی قصرت می ایستم ،تا فرشی بسازم از گل های اقاقی و سرخ ، تا بکوبم بر کوس شادی بخش عشق ، فرشتگانی را گرد هم آورم ،تا بالهایشان را فرش زیر پایت کنند.

مهربانم ، بوم نقاشی زندگیم خالی از رنگ بود ، تا آمدی و شاهوار و ملکه وار ،نقاشی بر بوم نقاشی زندگیم کشیدی ، بانو رنگین کمان زندگیم باش

آخرین ویرایش:

گلادیاتور بختیاری

رمانیکی
رمانیکی
شناسه کاربر
1221
تاریخ ثبت‌نام
2021-11-20
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
95
زمان آنلاینی
14h 9m
امتیازها
23
سطح
0

پارت سوم

آری بانو،رنگین کمانم باش ،هفت رنگ رنگین کمانم،از چشمانت شروع میشود و به قلبم می رسد

دختر بهاری ام ،
خوشبختی یعنی داشتن تو!
یعنی هر چقدرم زندگی سخت باشه و غصه داشته باشم..به جاش خدا تو یه نفر رو بهم داده که میتونی آرومم کنی،دلبرم تو شبیه هیچ کسی نیستی ، تو همونی که کسی مثل تو نیست ،مثل تو حرف نمیزنه، هیچ کس مثل تو نمیخنده، تو متفاوت ترین سکانس زندگی منی،متفاوت ترین سکانس زندگی پسر تابستانی ،پسر ماه خرما پزان

بانوی من دلم زخم خورده از حرف هاست و آبستن حوادث ام، آبستن بستری شدن در تیمارستانی ،از اماج حرف ها و ترکش سوزن گونه حرف های خرچنگ های مردابی زوال پرست ،اما بانوی من صدایت حکم مورفین را دارد برای دل زخم خورده ام ،تو التیامی هستی برای من ،هر کس آمد برای زخم زدن بر تن خسته و نحیفم صف بست ،اما امیدم به توست

نفس جانم اماج حمله تازیانه ها دردی ندارند وقتی سر منزل مقصودت الماس قهوه ای چشمانت باشد

اما بانو دلمبدون تو غمگین و افسردست
چه کرده ای که نبودت آزردست ،اری چه کردی بانوی من

@Parand

‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌
‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‎
‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

گلادیاتور بختیاری

رمانیکی
رمانیکی
شناسه کاربر
1221
تاریخ ثبت‌نام
2021-11-20
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
95
زمان آنلاینی
14h 9m
امتیازها
23
سطح
0

پارت چهارم

مهربان یارم:

میدونی‌داشتنت‌مثلِ‌چیه؟
دقیقا‌مثلِ‌داشتنِ‌همون‌کادویی کِ‌واقعا‌بهش‌نیازداشتی
مثلِ‌اون‌لحظه‌کِ‌اولین‌قطره‌ی بارون‌میخوره‌به‌صورتت
مثلِ‌اولین‌باری‌که‌خانواده‌ات اجازه‌میدن‌تنها‌بری‌بیرون
مثلِ‌خوردن‌بستنی‌بُرجی‌وقتی‌داره‌برف‌ میباره‌و‌دندونات‌از سرما‌میخوره‌به‌هم
دلبر‌داشتنت‌انقدر قشنگه‌کِ‌اگه‌میدونستی دائم‌ازخدامیخواستی‌جای‌من‌باشی
خوش‌به‌حالم‌که‌دارم تو رو

محبوبم ،زیبایی زندگیم تو هستی تو آنقدر زیبایی که دلم میخواهد تمام دنیا را فدای تو کنم

تو یک چیز را خیلی خوب به من یاد دادی ، به من آموختی که میشود کسی را اندازه خدا دوست داشت ،اری اندازه خدا دوستت دارم

ولی هیچ وقت یادم نمی رود ،اولین بار و اولین دوستت دارممان، لذت یک عمر بودن در بهشت را داشت

@Parand

آخرین ویرایش:

گلادیاتور بختیاری

رمانیکی
رمانیکی
شناسه کاربر
1221
تاریخ ثبت‌نام
2021-11-20
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
95
زمان آنلاینی
14h 9m
امتیازها
23
سطح
0

پارت پنجم

راستی یک سوال دارم
چه رازی ست در تکرار یادت؟!
که مرا
فارغ از خویش
آنگونه به لمس عشق در می‌آورد
که بر گونه‌های بی‌قرارم
عطر نوازشت را
به جان
نفس می‌کشم...

براستی چه کردی که عاشقانه می‌پرستم

به حدی دوستت دارم...
که میدانم خدا روزی
سوالش از تو این باشد
چه کردی او پرستیدت؟

جـانانم
میتَرسم آنقَدردوستَت بِدارَم
کِه خُدا شَک کُند شُروع عِشق واقِعی
ازمابُوده یاآدَم وحَوا ،آری از کداممان بوده است ،از من و تو یا از آدم و حوا

آری بانو ،
مِثلِ نفس هایَم دوستت دارم
هَمانقدر بی اختیارهَمانقدر تا پایِ جان!
دوستت دارم ،دلبر من

آری یارا

من از عمیق ترین نقطه ی قلبم دوستت دارم!عمیق ترین نقطه ی قلب میدونی کجاست؟ اونجایی که هیچ کسی برام شبیه تو نیست، اونجایی که خاطره هایی با تو ساختم و جاهای که با تو رفتمو با هیچکس دیگه ی نمیتونم تکرار کنم!اونجایی که راجبت با هیچکی به جز خدا حرف نمیزنم! اونجایی که نه شبیه تو بهتر تو رو میخوام نه بهتر تورو فقط بودن تورو میخوام..!

فقط و فقط تو را نفس جانم

@Parand

گلادیاتور بختیاری

رمانیکی
رمانیکی
شناسه کاربر
1221
تاریخ ثبت‌نام
2021-11-20
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
95
زمان آنلاینی
14h 9m
امتیازها
23
سطح
0

پارت ششم

.
تو را به جای همه کسانی که نشناخته ام دوست می دارم
تو را به خاطر عطر نان گرم
برای برفی که آب می شود دوست می دارم
تو را برای دوست داشتن دوست می دارم
تو را به جای همه کسانی که دوست نداشته ام دوست می دارم
تو را به خاطر دوست داشتن دوست می دارم
برای اشکی که خشک شد و هیچ وقت نریخت
تورا به اندازه ی همه ی کسانی که نخواهم دید دوست می دارم
اندازه قطرات باران ، اندازه ی ستاره های آسمان دوست می دارم
تو را به اندازه خودت ، اندازه آن قلب پاکت دوست می دارم
تو را به خاطر دوست داشتن … دوست می دارم
تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم … دوست می دارم ....

آری عزیز جانم

کم نه!
زیاد می خواهمت!

بی اندازه و اشباع شده تو را میخواهم ش

آنقدر که در تـمامِ خاطـره هایم،
تــو باشی...

قدم بزنی
بدوی
بخندی
بخوانی
برقصی
ببوسی
بمانی
و بـدانی که مـن چقـدر عاشقِ
این فعلِ ماندنم....

فعل ماندنت در کنارم

بانو
فکر نکنی انقدر خودخواهم؛
که همه ات را برای خودم میخواهم
و همان قدر لجبازم ؛
که هیچ کسی را لایقِ داشتنت جز خودم نمیدانم...
یا که فکر کنی میخواهم تصاحبت کنم ؛
و فاتحِ قلبِ مهربانت ؛
فقط من باشم.
من برایِ خودت میگویم
حیف است حالا که این همه دل باخته ام به تو!
برای من نباشی و سهمِ دیگری شوی....

بانو من و تو
به يكديگر محتاجيم...
ما علت و معلوليم
ما لازم و ملزوميم
تمامِ آدمهاى شهر را هم زير و رو كنى
اول و آخرش
اسم
كنار اسم تو معنا میکند.....

@Parand

گلادیاتور بختیاری

رمانیکی
رمانیکی
شناسه کاربر
1221
تاریخ ثبت‌نام
2021-11-20
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
95
زمان آنلاینی
14h 9m
امتیازها
23
سطح
0

پارت هفتم

مهربانم
دنیا پوچ می‌شود برایم ،زمانی که زمرد چشمانت را در چشمانم دوخته ای ،آنجاست که می‌گوییم ،باز ایست دنیا ،اری باز ایست ،که دنیا برایم تمام شد ،بانو چشمانت دنیایی من است ،ای بانوی مهر ورزی ،معنی بهار را با چشمان تو فهمیدم ،اخر چشمانت همچون شکوفه های گیلاس ،دلربا بود ،دل مرا دزدید ،اخ که چشمانت سودای دیوانگیم را دارد، سودای مجنون‌ شدم ،بانو سوسوی زیبایی چشمانت کاری با دلم می کند، که کارستان پیش پایش لنگ می اندازد، نمی دانم چه کردی بامن ، که هیچ کس برایم جذاب نیست ،هیچ کس ، هیچ چیز برایم جذاب نیست ،بانوی من، بهترین فیلمی ک دیدم
چشمانت بود..
ان جا که آرام و بی سر و صدا ، همچون کشتی تایتانیک غرق شدم ، در اقیانوس آرام چشمانت

خاتونم ،صدایت برایم همچون داروی آرام بخش است ،صدایت ، ویس چت های شبانه مان مورفین قلب من است ،جهان را به من میدهند زمانی که صدایت می کنم و تو میگویی جانم ،انجا من پادشاه جهانم ، آنجا تو ملکه کاخ جهانگشای قلبمی

بانوی من
قاری میگویید گوش جان می‌سپاریم به کلام الله مجید

ولی چه کنم که دل مجنونم ،صدای بجز صدایش را نمی شوند ،گوش جان میسپارم به صدایت

گلادیاتور بختیاری

رمانیکی
رمانیکی
شناسه کاربر
1221
تاریخ ثبت‌نام
2021-11-20
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
95
زمان آنلاینی
14h 9m
امتیازها
23
سطح
0

#پارت هشتم

گوش جان ،میسپارم به صدای که خماری اش را پس میدم ،اگر ثانیه در گوشم نباشد

بانو ،قشنگ ترین آهنگ تویی گوشیم ، صدای ویسای که برام میفرستی ، روزی صد بار گوششون میدم و تصدقت میرم بانو ، آخ که صدات چقدر قشنگه ، صدای تو سرود ملی کشور قلبم است ، صدای تو تعیین کننده همه چیز برای منه ،صدات مثل قرص کدیین برای منه

مهربان یارم
آدم دوست داره بعضی
چیزا فقط مال خودش باشه
مال خود خودش
مثل ماه ، مثل شب
مثل تو ، مثل تو

عشــق جانَـــم...
دوسـ ــت دارم تو را
برای یک روز
از خُـــدا قرض بگیرم
و فردا هرچقــدر تماس گرفت
گوشـی را برنَدارم.، اصلا میزارم رو حالت پرواز که نیاد برام تماس خدا ، آخه دلبر
هر کس یک دلبر جانانه دارد ، من تو را

میدانی دلیل زندگیممممم ، میلیون ها بار میخواهم تو را ، ولی هرروز انگار دوباره عاشقت شدم

گلادیاتور بختیاری

رمانیکی
رمانیکی
شناسه کاربر
1221
تاریخ ثبت‌نام
2021-11-20
آخرین بازدید
موضوعات
0
پسندها
95
زمان آنلاینی
14h 9m
امتیازها
23
سطح
0

#پارت نهم

راستی دلبر،من عاشق بدست آوردن چیز های سختم، مثل بدست آوردن تو

میدانی بعضی موقع ها خودم را مثل گلادیاتور های روم باستان می بینم ، که برای بدست آوردن دل دختر پادشاه که دل باخته او هستند ، با همه می جنگند، آری تو شاهدخت زیبای قلمرو پادشاهی زیبا رویانی و من جنگجوی فقیر و دلباخته تو بانوی من ،اری می جنگم برای بدست آوردنت

هم نفس جان ، جنگ جویی دلباخته ات ، دیوانه چشمانت شده ، چون چشمانت بیش از آن که نگاهی باشد ،تماشایست ، آری چشمان تو ، تنها تئاتری ست که حاضرم میلیارد ها بپردازم برایش ،حتی اگر بهایش یک عمر زندگیم باشد

چشمان تو شبیه لذت بردن از شمردن ستاره ها در یک شب صحرایی همان قدر جذاب و لذت بخش، دقیقا همانقدر